Zrzuta na gry z PSN

Rudeford

New member
Szukam trzech osób chętnych na składkowy zakup gier z PSN:
Crysis - 69/5 = 13,8zł
God of War Collection: Volume II - 99/5 = 19,8zł
 
Ostatnia edycja:

Rudeford

New member
Może grać jednocześnie cała piątka, każda osoba na swoim koncie. Tak samo pobieranie po zainicjowaniu na koncie z grą możemy kontynuować na swoim. Konto z którego zakupiona jest wspólna gra, musi obowiązkowo pozostać na naszej konsoli.

Crysis wyprzedany, zostało jeszcze 1 pobranie na God of War.
 
Ostatnia edycja:

Rudeford

New member
A tak prosiłem o uczciwość. Osobie, która jeśli to czyta powinna się czerwienic ze wstydu(albo i nie bo złodzieje się ponoć nie wstydzą) życzę zgonu konsoli podczas grania w GoWa. Pozostałym dziękuje za współpracę.
 

pro_fill

New member
Bez reklam
dlaczego mnie to nie dziwi?

obserwowałem ten wątek od początku i byłem pełen podziwu, ze ten "system" zadziałał.
zastanawiałem się tylko, jak długo. długo, to nie trzeba było czekać jak widzę.
 

rafib1975

New member
To było pewne że ktos zrobi jakiś przekret, dla wielu na tym polega net. Takie rzeczy powinno się robic z prawdziwymi znajomymi, na necie można nie raz sie nadziac. Ja nawet na allegro sie nadziałem, tylko we wczesniejszych ich czasie. Zreszta wolałbym jeszcze chwile poczekac i kupic używke niz w takie zabawy sie bawic.
 

pro_fill

New member
Bez reklam
należy zadać jeszcze pytanie, czy wszystkie gry były kupowane pod jeden ID?
jeśli tak, to ktoś dokładając do jednej gry, przeczytał w wątku o jakich jeszcze grach dyskusja się toczyła i podjął próbę ściągnięcia.
bezpieczniej na potrzeby jednej gry zakładać nowe ID.
 

Rudeford

New member
@pro_fill
Trafiłeś w sedno. Przez moment osoby składające się na Crysisa miały dostęp do konta już z GoW nim zmieniłem hasło. Druga możliwość, ktoś pobrał grę na dwóch konsolach. Jak się dziś okazało także jedno pobranie Crysisa ktoś podwędził. Wtopa na (prawie) całej linii. Czy to moja wina? Po części tak, zostawiłem otwartą furtkę a okazja czyni złodzieja.
 
Ostatnia edycja:

diuczysko

New member
Bez reklam
O kur...wa serio ktoś zrobił taki numer ? Rozumiem, że zarówno jedno pobranie crysisa jak i gow'a ktoś podwędził ?

@Rudeford, czy każdy masz kontakt telefoniczny do wszystkich zainteresowanych, domyślam się, że ktoś kto planował kombinowanie, nie zostawił celowo np. nr telefonu...

Dodam, że ściągając crysisa, widziałem oczywiście obie części gowa na koncie, też zastanawiałem się czy ktoś nie będzie próbował.
 
Ostatnia edycja:

crimson-pirate

New member
W sumie nie czytalem watku bo myslalem ,ze wszystko przebieglo prawidlowo. Ciezko mi zrozumiec zaistniała sytuacje bo dalem 20 zł i pobralem GOW na ktore sie umowilem. Jestem/bylem bardzo zadowolony z przebiegu transakcji oraz kosztow jakie ponioslem .Jeestem teraz takze bardzo zniesmaczony ,ze ktos majac gry po naprawde okazyjnych cenach jeszcze "nas" okradl bo bylo mu mało...Nie chodzi o pieniazki , bo 20 zł to jest srednia pizza , ale o sam fakt. Wspolczuje troche Rudeford`owi bo sam sie wszystkim zajal , poswiecil czas dla dobre kazdego z nas i zostal tak perfidnie oszukany...Porponuje abys napisal Nicki kazdego kto wchodzil w transakcje w ten sposob moze kazdy szczerze sie wypowie .
Liczylem na dluzsza wspolprace ,ale niestety zlodzieje czaja sie za rogiem.
Tak sie sklada ,ze na PS3 gram tylko w exclusivy i tego typu gry (fps na PC tylko) i bardzo sie ucieszylem widzac temat , ze ktos chcialby sie na to zlozyc. Jak mozna byc tak perfidnym zlodziejem i okrasc "kolegow" , ktorzy poniekad zrobili Ci dluza przysluge. Do zlodzieja : jestes totalnym zerem i czlowiekiem bez honoru.
 

pro_fill

New member
Bez reklam
jak pisałem, obserwowałem i nie bylem pewien, czy w to wejść.
teraz bum wszedł w ten biznes, pod warunkiem, że np. składamy się na grę Buzz i zakup jest dokonany właśnie z nowo założonego konta [ID] i nic więcej nie będzie na to konto kupowane w przyszłości - np. niech ID będzie podobne do nazwy gry, jaka będzie opłacana.

jednej rzeczy tylko nie można wykluczyć, że ktoś nie poda sąsiadowi ID i hasła, lecz tym samym może utrudnić sobie samemu życie, gdy sam nie będzie mógł zagrać.
chyba nie ma złotego leku...
 

crimson-pirate

New member
jak pisałem, obserwowałem i nie bylem pewien, czy w to wejść.
teraz bum wszedł w ten biznes, pod warunkiem, że np. składamy się na grę Buzz i zakup jest dokonany właśnie z nowo założonego konta [ID] i nic więcej nie będzie na to konto kupowane w przyszłości - np. niech ID będzie podobne do nazwy gry, jaka będzie opłacana.

jednej rzeczy tylko nie można wykluczyć, że ktoś nie poda sąsiadowi ID i hasła, lecz tym samym może utrudnić sobie samemu życie, gdy sam nie będzie mógł zagrać.
chyba nie ma złotego leku...


no ale w ten sposob to bylo chyba robione, tyle ze np. ja pobralem tylko GOW bo tylko to chcialem (crysisa gralem dawno temu na PC i to na dodatek FPS wiec zupelny bez sens abym kupowal) .
Bylo to chyba nowe konto , na ktorym byly tlyko te 3 gry , ja pobralem to co zakupilem .
dalej nie masz jak sprawdzic czy osoba pobierajaca w z numerem 1 pobrala 1 czy 2 razy(2 konsole).
Jedyne co oznabylo oddzielic gry crysis od GOW , w ten sposob byloby wiadome dla innych ze np. ja nie pobralem Crysisa..
 
Do góry