Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

Espees

New member
Atmos działa z plików... Netflix a atmos sobie sam dodałeś.
Typowa zmyła marketingowa...
Z tego wynika że jeden Atmos lepszy a drugi gorszy :) skoro cokolwiek obsługujemy to napiszemy, że obsługujemy a potem będziemy się martwić. Kiepska polityka jak dla mnie. Na krótką metę. I jak już ktoś zauważył to drugi producent tv na świecie. I z tego przynajmniej powodu nie powinien sobie na takie rzeczy pozwalać. To znów moja subiektywna opinia.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Czepiasz się :)
Sony XG 95 05 , raptem od 10 miesięcy ma po aktualizacji Atmos na Netflix .

Cierpliwość , to jedna z cnut :)
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Nie obchodzi mnie że inna firma czegoś tam nie ma , ja zakupiłem świadomie ten model w którym według producenta ta funkcja jest . Jeżeli jest zapewnienie producenta to powinno działać i nie obchodzi mnie że inżynierowie z TCL mają kłopot z udostępnieniem bezbłędnie działającej funkcji .
 

firefl

Active member
Bez reklam
Staram się czytać posty ze zrozumieniem.
Ale gdy w wątku gdzie ludzie skarżą się na różne problemy pojawia się post ze skargami:
- "czegoś tam nie ma",
- "ta funkcja jest",
-"to powinno działać"
to chyba tylko magiczna kula pomoże zrozumieć o co chodzi.

Pisz konkretnie o co chodzi, nie zakładaj, że jak już gdzieś, kiedyś o czymś pisałeś to będziesz zrozumiany
Ostatnie problemy w tym temacie to atmos, kalibracja, clouding i było jeszcze parę innych - jak odgadnąć o co Ci chodzi?
 

macsch69

New member
A jednak....
Znalazłem sporą wadę tego telewizora.
Wcześniej mając 10-cio letniego Samsunga 40" zasiadałem przed nim może 2 razy w tygodniu aby obejrzeć coś razem z moją lepszą połówką i miałem czas na moje hobby jak konstruowanie wzmacniaczy lampowych stereo oraz gitarowych, budowę gitar, nagrywanie muzyki i inne.
A teraz - Netflix, YouTube, KODI itp...
Aż strach pomyśleć w jakim to idzie kierunku...
:confused:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To faktycznie , duża wada....
Wygląda , że TCL spełni wszystko co potrzebujesz i jeszcze więcej .
 

sagi79

New member
Nie do końca obiektywny test ,brak wspomnianych chodź by tu na forum kilku błędów ,nic o trybie IMAX itd..zrobiony na szybko ..a co do nowego softu kiedy można się spodziewać ?
 

Mariobull23

New member
Wow. Jak dodać że w jednym ze sklepów wchodzi do promocji 7000 zł rabatu to komponując zestaw za ponad 4tys sam tv jest za 3,5 tys a dodatkowo np żelazko gratis [emoji6]
Rewelacyjna oferta. Ciekawe czy cena na stałe?
Oj chyba pozycja TCL na rynku pójdzie do góry.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Myślę , że to już cena 3699 jest po cash back ,
Ale , zobaczymy w poniedziałek :) .
Jakbyś coś nowego słyszał , widział , to pisz :)
 

Mariobull23

New member
Cash back jest od producenta a cena w sklepie. Pytanie co z ceną w poniedziałek. Jak zostanie na poziomie 3699 zł i dojdzie zwrot od tcl 700 stów to mamy super ofertę z którą konkurencja będzie musiała się zmierzyć. Czyżby mała wojna cenowa się szykowała??? Oby [emoji16][emoji16][emoji16]

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich jest bez zmian w specjalnym programie , gdzie sam wybierasz ceny. Tam była jedynie pomyłka pracownika !
 
Do góry