Zmiany na forum

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dodałem możliwość opisywania nowo założonego tematu.

pozdrawiam
 

Możej

New member
Wracajac do sprawy FAQ - moim zdaniem bedzie to bardzo dobra opcja dla poczatkowych uzytkownikow. Proponuje zrobic cos takiego jak na AV Forums. Wazne jest zeby wyskakiwalo to po rejestracji kazdego nowego uzytkownika tak, zeby kazdy to zauwazyl. Niech kazdy nowy uzytkownik forum ma 7 dni na czytanie bez pisania postow, tak jak na audiostereo.pl - moze to cos pomoze :)

PS.: Gierki sa za****e :D
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
No takie są też plany, ale bez pomocy sobie nie poradzę :( także bym prosił o pomoc, może jakieś gadżety się znajdą dla najaktywniejszych.

Pozdrawiam

P.S. ta biała skóra na forum też się nie zapowiada szybko :roll:
 

arsenal

Moderator
VIP
Ja mam propozycję odnośnie sprawdzania poprawności pisowni postu. Coś a'la Spellcheck na AVSforum. Na pewno zmnieszy się ilość "byków" na forach, często robionych nieświadomie, także przez niżej podpisanego :niewiem:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Poszukam coś do vbulletin, ale nie wiem czy znajdę, ja używam paska google :)
 
Nie chciałem tworzyć nowego wątku i dlatego piszę tutaj.

Czy ktoś zauważył, że jakby czas na forum lekko się cofnął ?
Z tego co wiem, to chyba jeszcze nie teraz, bo czas przesuwa się w ostatnią niedzielę października - o godzinę do tyłu, a na forum cofnął się o 2h

Bardzo się zdziwiłem pisząc posta o 8:41, bo raczej jeszcze o 6:41 jeszcze spałem, chyba że o czymś nie wiem :mrgreen:
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Zmiany na hdtv.com.pl

Wracam z wakacji a tu jak w starym filmie z czasów PRL!

Zmiany, zmiany, zmiany.

Na lepsze ;) , to wreszcie data w postaci jak trzeba, przynajmniej na moim kompie.


Nijaka :confused: , to usuniety wskaźnik reputacji.

Dyskusyjne :( , natretne wtręty pomiedzy postami z obrazkami od hdtv.com.pl

Mnie osobiscie to irytuje ale moze inni sobie chwalą a ja jestem stary zgred i nie rozumiem nowosci. Pewnie tak :hmm:
 

arosek22

New member
Co do reklam - zgadzam się
Co do nowości - dokładam członkostwo w klubie HDTV - konkursy, testy ...
BARDZO FAJNY POMYSł
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jakoś serwis trzeba utrzymać, dlatego potrzebne są reklamy, które zresztą znikają w przypadku wstąpienia do Klubu hdtv.com.pl

Inną sprawą jest problem z reputacją, z tym praktycznie od początku jest problem. Mam nadzieję że jakoś się uporamy z problemami i po zmianie serwera będzie działać reputacja.
 

darcun

New member
Bez reklam
Czy to chodzi o reklamy z "Google"? Jeśli tak ,to u mnie również występują /zarówno na czarnych jak i białych stronach/. Ale idzie z tym żyć. :hmm:
 

castus

New member
Ja mam tylko jedną prośbę - dajcie jakąkolwiek inną skórkę, ta wygląda bardzo niepoważnie i brzydko, ikonki nie są dopracowane, kolory takie sobie. Wiem, że łatwo jest krytykować, ale przynajmniej dajcie mi wybór skórki. vBulletin ma na pewno inne dobre skórki.
Jeśli chcecie mogę znaleźć coś pasującego.
 

eltebe

New member
Ikony na poszczególnych forach przestały informować o nowych postach, a nie bardzo mam ochotę sprawdzać wszystkie i za każdym wejściem.
Wcześniej się podświetlały teraz są cały czas takie same :|
Graficzki imo zbędne a wizualna informacja o nowych postach jak najbardziej przydatna.
Wyjątkiem są podfora na których kolor się zmienia i widać czy ktoś coś nowego napisał.
Czy klubowicze muszą oglądać ten wielgachny baner nad forum? :)
 

smallfish

New member
kolory takie sobie. Wiem, że łatwo jest krytykować, ale przynajmniej dajcie mi wybór skórki. vBulletin ma na pewno inne dobre skórki. Jeśli chcecie mogę znaleźć coś pasującego.
 
Do góry