Zmiany na forum

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Z tą reputacją jest tak, że każdy może dodać punkty innemu użytkownikowi za pomocne wypowiedzi lub punkty negatywne za niemiłe wypowiedzi, jest to funkcja pomocnicza, w pewnym stopniu stwierdzająca jak bardzo pomocny był dany użytkownik (ikonka wagi pod nickiem użytkownika).

Chętnie posłucham waszych opinii na temat podziału działów LCD, plazmy.

Na dniach będę tworzył wątek "jak szukać" jeżeli macie jakieś materiały lub linki to zapraszam do współtworzenia :)

pozdrawiam:)
 

wojtas

New member
Porządkowanie forum hdtv

Witam serdecznie,
Jestem nowym uczestnikiem tego zacnego forum, więc przede wszystkim pozdrawiam wszystkich zaawansowanych forumowiczów. Mam dwa spostrzeżenia dotyczące wątku porządkowania:
1. Forum nigdy nie będzie wolne od tych koszmarnych (dla starych wyjadaczy) pytań "CO kUPIĆ ?", ponieważ głównie to pytanie powoduje odnalezienie forum na necie. Ale jest na to rada - trzeba zrobić prosty formularz, który na wstępie będzie dawał klarowne wskazanie optymalnego rozwiązania. Przecież Wy, Zaawansowani, dysponujecie olbrzymią wiedzą. Połączcie jej zasoby i rozpiszcie zwykłe drzewko decyzyjne, które może wyglądać tak:
Z jakiej odległości będziesz oglądał ? 3m - 32 cale, 4 m - 42 cala, itd.
Co głównie będziesz oglądał ? Telwizja - lcd, dvd - plazma, pc - lcd, itd (to są przykładowe odpowiedzi, nie wiem, jakie powinny być)
Ile kasy przeznaczasz ? itd, itp.
2. A'propos folderów - pomysł z podziałem na lcd, plazmę... a później na producentów jest ok i wystarczy. Proponowałbym - jesli to możliwe technicznie - wprowadzenie znaczników typu odbiornika przy postach. Mam na myśli typ (lcd, plazma...), rozmiar (cale), okolice cenowe. Byłoby bardzo fajnie móc wylistować sobie wszystkie posty opisujące np 37 calowe plazmy od 6 do 8 kpln.
Pozdrawiam raz jeszcze.
PS Jeszcze nie kupiłem żadnego "cacka", więc nie mam się czym pochwalić
 

sewan

New member
ar2 napisał:
...odnośnie słownika to istnieje na głównej stronie niestety nie ma jeszcze wielu haseł, jednak każdy zalogowany użytkownik może dodać hasło. Nazwa zostanie zmieniona na HDPedię :) i wyróżniony.

Ejże, bardzo boję się tego rozwiązania!
Spowoduje to, że każdy będzie chciał się popisać swoją "wiedzą" i w HDPedii pojawi się cała masa bzdur! + komentarze "ja przecież wiem lepiej".;)
Moim zdaniem info musi być przed umieszczeniem w pedii zweryfikowane!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nie no oczywiście, że hasła będą weryfikowane i nie ma tam czegoś takiego jak komentarz :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Małymi kroczkami nowe zmiany :)

- tematy przyklejone są oddzielone od normalnych
- niezalogowani nie mają podglądu do ilości użytkowników na forum w tej chwili (przyspiesza działanie forum)

prace trwają :)

pozdrawiam

P.S. niedługo będzie jasna karnacja forumowa :D


- podrasowany ikony postów (nie mają już białych pixeli wokoło)

- dodano powitalny PM po zalogowaniu
- dodano czas generowania strony (na samym dole)
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
- dodałem system ostrzeżeń użytkowników w przypadku osiągnięcia maxymalnego poziomu, użytkownik zostaje automatycznie zbanowany.

pozdawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Chciałem przeprosić użytkowników, ponieważ zamykając forum "podstawy" niechcący zamknąłem, "newsy" i "o forum".

pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dodałem migającą ikonkę listu, pojawia się po otrzymaniu nowej prywatnej wiadomości.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dodałem opcje szybkiego otworzenia tematu w nowym oknie.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
No pracuję nad tym, w planie mają być 2 wersje do wyboru, mam nadzieje, że jak najszybciej to sie uda zrobić.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
kurcze ta opcja w nowym oknie działa u mnie tylko na nie czytane tematy czy wam dobrze to śmiga?
 

PAZ

New member
Ar2 u mnie też nie działa, faktycznie otwierają się tylko nie czytane tematy, po przeczytaniu znika ikonka.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Czekam na jakieś wsparcie od zagranicznych kolegów, może pomogą jak to poprawić, dzisiaj dodałem możliwość przeglądania forum w komórce przez WAP, na razie w fazie testów.

Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dodałem możliwość umieszczania obrazków w podpisie (sig'u)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nareszcie coś dla ludzi zestresowanych, zmęczonych i oczywiście entuzjastów HD :)


Zapraszam (narazie w języku angielskim) na dużą dawkę odstresowującego materiału HD :bober: Do tej pory nie powstały materiały tak High Definition jak te. Miejmy nadzieję że konsolom nowej generacji uda doścignąć się te wzorce.


KLIKAMY TUTAJ I PRZENOSIMY SIĘ W INNY ŚWIAT


Proszę sprawdzić nowe możliwości kont odnośnie danego linku :)

pozdrawiam​
 
Do góry