Zmiana zestawu 5.0

piechu

Member
Bez reklam
Moim zdaniem bezdyskusyjnie powinno się odsłuchiwać kolumn z klockiem jaki stoi u Ciebie w domu lub będzie stał i tyle :) Tak samo w drugą stronę. Jak kupujesz klocka to powinieneś go odłuchiwać na swoich kolumnach a nie np. na kolumnach za 10 tyś. zł :)
Pozwolę się przy okazji niezgodzić z Twoim założeniem ;) Różne kolumny, różnie zgrywają się z różnymi wzmacniaczami i amplitunerami ;) Zakładanie, że skoro na jednym wzmacniaczu będzie między nimi jakaś ustalona różnica to taka sama różnica będzie po podłączeniu z każdym innym jest błędne :)
 
Ostatnia edycja:

rafaa

New member
Wiesz, ale te odsłuchy w salonach to też można sobie wsadzić bo salon salonem a mieszkanie mieszkaniem. Da ci to mniej więcej pogląd, coś o charakterze kolumn ci powie, ale czy dudni, czy nie dowiesz się na swoim metrażu, między meblami, odsunięte od ściany o tyle ile możesz itd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Henry

Active member
Bez reklam
Spokojnie, połączenie BX'ów z X2000 daje dobry efekt, BX nie są mega wymagającymi kolumnami, a X2000 jest w miarę muzykalnym amplitunerem ;)
 

piechu

Member
Bez reklam
Wiesz, ale te odsłuchy w salonach to też można sobie wsadzić bo salon salonem a mieszkanie mieszkaniem. Da ci to mniej więcej pogląd, coś o charakterze kolumn ci powie, ale czy dudni, czy nie dowiesz się na swoim metrażu, między meblami, odsunięte od ściany o tyle ile możesz itd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oczywiście, 100% zgoda :) Mam wrażenie, że odebrałeś mój post opacznie, MA to bardzo dobre głośniki i możesz być z nich bardzo zadowolony czego Ci serdecznie życzę :) Poddałem tylko w wątpliwość odłuchiwanie głośników na sprzęcie nijak nieporównywalnym do tego czego będzie się słuchać na codzień :)
 

rafaa

New member
Daj znać jak kolumny dotrą do domu. BX-y fajne kolumny, myślę, że będziesz zadowolony.


Dotarły, dotarły. Pisać o wrażeniach nie będę bo wyjdzie żem nieobiektywny :))) Powiem tylko, że jestem w szoku co te maleństwa są w stanie zrobić basem i jak ten bas brzmi na 15m2 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry