Zmiana z LCD na plasme

maxan

New member
Bez reklam
Wlasnie ze sa zdrowo przesadzone ! Korzystam zwyczajnie z tv, ogladam kanaly z mocno swiecacym logo i do chwili obecnej nie dostrzegam zadnych duszkow itp. gram rowniez na ps3 i sytuacja wyglada podobnie .


Plazma na pewno nie jest wyswietlaczem ktory mial by sluzyc za monitor - to pewniak , ale jest doskonalym panelem do zwyczajnego korzystania z tv , czyli codziennego ogladania tego co kto lubi .

toś chyba ślepy :p

A co to jest zwyczajne korzystanie z tv?! ja np potrafie jeden kanal ogladac caly dzien ,badz grac w jedna gre przez conajmniej 4h (w porywach nawet do 12H) używam także jako monitora (czasami ) - to jest dla mnie normalne uzytkowanie ! i do tego plazma sie nie nadaje :p czyli do czego innego?! ...wlaczyc na godzinke/dwie/trzy film najlepiej przerzucić kanal by czegos nie wypalic...zal w dupe :p
 

Kristobal

New member
Oczywiste, ze plazma bedzie dobrym wyborem! Kolega kupil wlasnie Samsunga LED F7000 46" i niestety, nie ma on nawet startu do mojej 4 letniej plazmy Panasonica, jesli chodzi o jakosc obrazu! Ja zmienie TV dopiero na 4K...
 

maxan

New member
Bez reklam
Oczywiste, ze plazma bedzie dobrym wyborem! Kolega kupil wlasnie Samsunga LED F7000 46" i niestety, nie ma on nawet startu do mojej 4 letniej plazmy Panasonica, jesli chodzi o jakosc obrazu! Ja zmienie TV dopiero na 4K...

to niech kolega odpali tryb film i ogarnie kalibracje to wtedy Ci szczena opadnie :p
 

pantomima

Banned
Panowie skoro Panas kończy w kwietniu produkcję plasm, co z serwisem w razie problemów, czy rozszerzenie gwarancji ma sens?

Co sie servisem przejmujesz .... - Dostajesz 2 letnia gwarancje i w tym okresie masz zagwarantowany servis a zapas,dostep czesci zamiennych to juz nie Twoje zmartwienie .
Zadzwon na infolinie i sie upewnij jak wyglada sytuacja w zwiazku z koncem produkcji pdp.
 

bogbrush

New member
Dzięki, mega pomocni jesteście mam nadzieję że to wolne forum od WoMM ;)

Po kilku dniach czytania, sprawdzania, pytania testowania w sklepach wybrałem Panasa TX-P50GT60, czekam do lutego z nadzieją, że jeszcze cena spadnie.

Pytanie czy to rozsądny wybór i czym się różni TX-P50GT60 od TX-P50GT60E ? Co oznacza litera E ?

Dzięki raz jeszcze
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Dzięki, mega pomocni jesteście mam nadzieję że to wolne forum od WoMM ;)

Po kilku dniach czytania, sprawdzania, pytania testowania w sklepach wybrałem Panasa TX-P50GT60, czekam do lutego z nadzieją, że jeszcze cena spadnie.
Pytanie czy to rozsądny wybór i czym się różni TX-P50GT60 od TX-P50GT60E ? Co oznacza litera E ?

Witam,
nie różni się niczym, kupując w lutym możesz nie być zadowolony bo ściorane egzemplarze się
ostaną

Pozdr.
 

bogbrush

New member
Mam jeszcze pytanie co do uchwytu ściennego. Wyczytałem, że ten tv nie jest kompatybilny ze standardem VESA. Mam na ścianie solidny uchwyt Vogel's i do niego chciałbym zamocować ten tv - czy jest jakaś przejściówka za pomocą której można dostosować Panasa do VESY? Na stronie polecają TY-WK4P1RW ale sorry nie wydam 1500 zł na uchwyt;)

mój obecny uchwyt: Vogel's EFW 6225
z instrukcji drukowanej: max udźwig 25kg i nie ma info o max wielkości TV
ze strony (http://www.vogels-mounting.com/vogel-s-efw-6225-lcd-tft-wall-mount.html) dowiaduję się, że max udźwig to 35kg, a max wielkość TV to 37 cali.

Ktoś może mi to wyjaśnić, czy TX-P50GT60 mogę powiesić na tym uchwycie co mam?
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Mam jeszcze pytanie co do uchwytu ściennego. Wyczytałem, że ten tv nie jest kompatybilny ze standardem VESA. Mam na ścianie solidny uchwyt Vogel's i do niego chciałbym zamocować ten tv - czy jest jakaś przejściówka za pomocą której można dostosować Panasa do VESY? Na stronie polecają TY-WK4P1RW ale sorry nie wydam 1500 zł na uchwyt;)

mój obecny uchwyt: Vogel's EFW 6225
z instrukcji drukowanej: max udźwig 25kg i nie ma info o max wielkości TV
ze strony (Vogel's EFW 6225 LCD/TFT wall mount) dowiaduję się, że max udźwig to 35kg, a max wielkość TV to 37 cali.

Ktoś może mi to wyjaśnić, czy TX-P50GT60 mogę powiesić na tym uchwycie co mam?

Witam,
na tym co podałeś nie możesz, każdy TV ma standard VESA ale różny rozstaw otworów.
GT60 ma 400x300.
Sklepów Euro jest znacznie więcej niż 33 oni podają czasami, że mają w magazynie, a faktycznie
to stan ze wszystkich sklepów.

Pozdr.
 

SDman

Banned

bogbrush

New member
Zagalopowałem się, GT będzie trudniej, a nawet może się skończyć na potrzebie
profesjonalnej kalibracji. GT do VT ma bliżej, a tam łatwo nie jest.

Pozdr.

Jestem na to przygotowany choć zastanawiam się co kalibrować?

1. Do jednego złącza HDMI będzie podłączony amplituner,a do niego Popcorn oraz DVD
2. do drugiego złącza HDMI będzie podłączony dekoder telewizji kablowej

Zatem czy jest sens kalibrować 2x HDMI + 2 profile (standardowy + THX Cinema) + okulary pod 3d ?
 
Do góry