Zmiana TV na LED?

YuuRi

New member
Witam, mam obecnie taki telewizor : LG 37LH3000


Czy zamiana na LED typu Samsung UE40F6500 lub UE40F6270 ( bez 3d) to będzie krok w przód?

Czy różnica w jakości obrazu będzie bardzo widoczna?

Co się zmieni oprócz mniejszego poboru energii?

Pozdrawiam i proszę o pomoc
 

YuuRi

New member
Najbardziej mnie interesuje po prostu czy zyskam wiele na jakości ekran ale skoro mówisz, że nie wiele to chyba nie ma sensu zamieniać skoro ten działa...ciężka sprawa.
 

tdx

New member
Bez reklam
Wielkość na lepsze :)
Płynność na lepsze :)
podświetlenie na lepsze :)
odtwarzanie plików z USB na lepsze :)

Ogólnie zdecydowanie krok na przód :)
 

YuuRi

New member
Okej już jest lepiej.

Jakby postawić te dwa telewizory obok siebie i puścić piękny film w full HD.

Czy te samsungi wprawia mnie w zachwyt i nie będę już chciał patrzeć na swój telewizor?

Bo jeżeli różnica w kwestii jakości obrazu będzie nieznaczna to zamiana raczej nie ma sensu.

Pozdrawiam
 

RHJG

New member
Bez reklam
Tu nie ma co porównywać,jak masz kase to wymień-polecam.Moim zdaniem na Samsunga UE40F6500.
 

YuuRi

New member
Jak przyjdzie kurierem to ciężko będzie sprawdzić takie rzeczy a potem męczyć się z serwisem?

Skąd tyle wad, mówicie poważnie ? :smile:
 

YuuRi

New member
U znajomego ale ma chyba wersje 46 cali z 3D.
Wygląda elegancko, jakość obrazu super... tylko chyba model wyżej od tych wymienionych.
 

tdx

New member
Bez reklam
Zobacz jaki dokładnie model ma jak Ci jakość i obraz odpowiada to go kup :)
Jak nie poszukaj czegoś innego :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie wiem ilu. Tylko śledzę trochę te forum i zauważyłem, że jest to uciążliwy problem dla niektórych, więc tylko staram się dać pomocna radę. Każdy TV bez względu na to jakiej jest marki powinno się sprawdzić przed zakupem, bo egzemplarz, egzemplarzowi nie równy :). Ja ze swojego philipsa jestem bardzo zadowolony. Może gdyby służył mi jako komputer i tylko do szperania w menu to pewnie bym go wywalił przez okno, ale do moich potrzeb, czyli jako monitor do wyświetlania obrazu jest świetny. Stawiałem na jakość obrazu:)
 

tdx

New member
Bez reklam
Mogę napisać dokładnie tak samo. Śledzę TO forum zważyłem że w Philipsach jest to uciążliwy problem ;)
Wiadomo jest że trzeba oglądnąć TV przed zakupem bo do tego będzie on później służyć.
Każdy z nas ma swoje zdanie. Ale ja się wolę wypowiadać tylko wtedy gdy widziałem coś na żywo (nie piszę tu o Tobie) :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja widziałem ten model. świeci bardzo ładnie i na tamtym te ciemne rogi były mało widoczne jak dla mnie do zaakceptowania :). TV bardzo na plus i tylko chciałem zwrócić uwagę na te rogi, bo po co potem bawić się w reklamacje i siwiznę:). Widząc zdjęcia i filmiki tego modelu z bardziej ciemnymi rogami, to powiem szczerze nie był bym zadowolony jak by mi się taki egzemplarz trafił:). Nie mam zamiaru Tu ganić tego TV bo tego nie robię i nie mam zamiaru:). Tak samo nie mam zamiaru bronić swojego TV, bo nie jest idealny, ale dla moich potrzeb taki jest, a dzięki przezorności mam egzemplarz niemal praktycznie wolny od wad matrycy, typu jakieś plamki, czy banding czy tez clouding, ale i znam takich, co maja ten sam TV a takie kwiatki na matrycy że szkoda gadać i zresztą tyczy się to wszystkich TV:)
 

tdx

New member
Bez reklam
Jasne liczy się własny osąd :)
Ale pisanie że na starym LG nie będzie różnicy to trochę przesada :)
Mam nadzieje że piszesz o filmiku z GRID'a 2 :)
 
Do góry