Zmiana TV na LED?

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no ja nie napisałem że nie będzie różnicy, bo dla mnie na pewno by była różnica jak bym tego LG zamienił na sama:D. Proszę mnie nie wrzucać do jednego wora z innymi;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ale z tego co zauważyłem to większość gier ma wprowadzony ten zabieg, nawet dziś zauważyłem to grając w starą grę Saints Row 2. Więc dla totalnego zbesztania jakiegoś TV, obojętnie jaki to tv można zasiać niezłą propagandę na podstawie takich gier hehe:). Więc ja tylko chciałem podsunąć pewną radę z tymi ciemnymi rogami, żeby nie było klopsa i nic więcej. Tak samo jak piszę komuś przed zakupem philipsa, że warto sprawdzić przed zakupem i w ogóle ocenić do czego ma służyć, bo jeśli ktoś stawia tylko na obraz to gorąco polecam, ale jeśłi ktoś oczekuje multimedialności, mega dopracowanego softu i szybkości menu to gorąco odradzam hehe:)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Widzisz kol.YuuRi doszliśmy do konsensusu; to już trzeci kolega co Tobie radzi wymienić.Pooglądaj w sklepie i sam dokonaj wyboru,decyzja i tak należy do Ciebie.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dokładnie i tylko o to mi w tym wszystkim chodzi, a nie miałem żadnych negatywnych myśli o tym TV, wręcz przeciwnie. Chyba lepiej poruszyć każdy możliwy problem, wtedy wiadomo na co patrzeć i mieć świadomość z czym można się liczyć :). A na prawdę wiem, że egzemplarz, egzemplarzowi nie równy, bez wyjątku na markę:)
 
Do góry