Źle dopasowana tylna obudowa w Samsung Q80R

Ampersand

New member
Po pierwsze za takie oskarżenia lub powielanie takich opinii bez dowodów można beknąć prawnie. Po drugie nie wystawiaj opinii całej sieci marketów po jednostkowej sytuacji bo może być ona zasługą jakiegoś nadgorliwego kierownika sprzedaży który z premedytacją puścił zwrot 14 dniowy na powtórną sprzedaż ( co nie oznacza że tak mają wszyscy w zwyczaju ) I teraz jest co jest czyli kupa za którą tak czy inaczej odpowiada sklep choćby nawet bubel powstał w fabryce ( gdzie nie ma opcji że pracownicy narobili tyle odcisków) . Możliwe też że to zwykła pomyłka więc zamiast się nakręcać i blużnić po prostu go wymień i nie martw na zapas.


To nie moje stwierdzenie. Wyraźnie napisałem, że spotkałem takie opinie w sieci ale oczywiście masz rację. Nie mam dowodów więc proszę się tym po prostu nie sugerować. Nie mniej jednak sklep sprzedając taki towar w ten sposób sam wystawia sobie opinie.
 

Petru23

Banned
Na "człowieka" możemy trafić zawsze i wszędzie. Także arg pomijalny w tej materii.
Jutro powinienem mieć swojego ale q77t również z ME i zobaczę jak te całe plecki się prezentują. Obawa jest, ale mniejsza niż np przed serwisem Sony


Aha, co do ME i sprzedaży przez niego używanych towarów to mój panas był nowiutki. Ale w dobie 14 dniowych zwrotów można trafić na takowy.
 
Ostatnia edycja:

pawel_krakow

New member
I jak wrażenia po zakupie? Wszystko ok? Zbieram się ma zakup Q90T ale tez obawiam się sztuki ze zwrotu :/


Na "człowieka" możemy trafić zawsze i wszędzie. Także arg pomijalny w tej materii.
Jutro powinienem mieć swojego ale q77t również z ME i zobaczę jak te całe plecki się prezentują. Obawa jest, ale mniejsza niż np przed serwisem Sony


Aha, co do ME i sprzedaży przez niego używanych towarów to mój panas był nowiutki. Ale w dobie 14 dniowych zwrotów można trafić na takowy.
 

Petru23

Banned
Ostatnia edycja:

Stratoss

Member
Bez reklam
"Jakom"? A po jakiemu to jest?




stopka:
Sony KD85-ZG9:rolleyes:, Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA-7gen 2 + VELODYNE DD 15 plus, Pioneer UDP-LX800. Apple TV4K. Projektor JVC RS2 - Adeo tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra surround + GX100 + 4 kolumny sufitowe Dali Phantom H-80. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Kable HDMI Purelink 8K+ Magic Link.Kable rca:Qed Signature Audio S. Listwy przepięciowe: Monster Power HTS5100 + HTS1000x2. Kable sieciowe: Monster Powerline 400, OyaideTunami, Furutech FP-3TS20
 

leon12

New member
Instalujesz na telefonie aplikację SmartThings łączysz się z tv potem trzy kropeczki w prawym rogu i zakładka informacje
 

czaro49

New member
Pochwale sie jak tylna obudowa wygląda u mnie na 65Q80T ...Zdjęcie u góry pokazuje jak było ... a fotka z boku pokazuje jak teraz wygląda spasowanie obudowy w tym telewizorze po wizycie goscia z serwisu .... przy próbie wciśnięcia obudowy na blaszki w matrycy obudowa majstrowi pękła.... jest niczym papier ... W czwartek ma gość ponownie przyjechać z nową obudową ... dramat ... Zastanówcie sie dwa razy nim kupicie to badziewie ... Poczekam jak tak sie stanie jeszcze raz ze wyskoczy obudowa z zawiasu to puszczam ponownie reklamacje w ramach rękojmi w RTV EURO AGD ....
 

Attachments

  • 20201123_120438[1].jpg
    20201123_120438[1].jpg
    594,5 KB · Wyś: 8
  • 20201108_092038[1].jpg
    20201108_092038[1].jpg
    602,8 KB · Wyś: 12

Meruzak

New member
Jak skończyła się przygoda autora wątku z problemem spasowania obudowy?
U mnie w q80t też lekko rogiem odstaje i minimalne ślady na folii na ekranie, tv ma przepracowane zero godzin.
 

ernet

Active member
Bez reklam
@ leon12 . Za cholerę nie potrafie sparować mojego Galaxy S20 z TV. Smart Think pokazuje mi mój telewizor ze znakiem przekreslenia. Pomoże ktoś
 
Do góry