Zhakowane forum

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sami sobie odpowiedzieliście na pytanie dlaczego nic wam nie wyskakuje, bo jak ma was ostrzec jeśli nie macie żadnego programu do tego który by miał dbać o to.

Tylko przed czym ma ostrzegać, skoro od wielu lat buszuje po całym internecie i jak wspomniałem nie ma specjalnych problemów. Nie mam też żadnych problemów z forum HDTV, nie mam błędnych przekierowań, żadnych wirusów które by mi uprzykrzały korzystanie z pc, a jak są to niech sobie będą mi tam w niczym nie przeszkadzają, a komp chodzi jak burza ;)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Tylko przed czym ma ostrzegać, skoro od wielu lat buszuje po całym internecie i jak wspomniałem nie ma specjalnych problemów. Nie mam też żadnych problemów z forum HDTV, nie mam błędnych przekierowań, żadnych wirusów które by mi uprzykrzały korzystanie z pc, a jak są to niech sobie będą mi tam w niczym nie przeszkadzają, a komp chodzi jak burza ;)

Ja także buszuje po internecie jak każdy , bo przecież do tego służy.Chińskie , arabskie strony to normal dla mnie;) a był kiedyś etap w moim użytkowaniu komputera że testowałem programy antywirusowe.Dziś to mnie nie interesuje.Coś się dzieje podejrzanego to skanuje programem na "robaki" , program w wersji portable
 
Do góry