Zhakowane forum

agass

New member
Witam.Nie wiem czy forumowicze mieli okazję zaglądać na konkurencyjne forum.Od jakiegoś czasu następuje zainfekowanie kompa po wejsciu na stronę , czasem wręcz następuje przekierowanie na obcą witrynę , jest to info sprawdzone na kilku kompach,niestety niektóre zapory są "ślepe".
Najdziwniejsza jest reakcja adm... czyli żadnej reakcji ani info mimo założonego tematu.
Celowo nie podaje nazwy strony aby nie być o cokolwiek posądzonym,przypuszczam że jest dobrze znana.To tak info ostrzgawcze:?
 

agass

New member
Jaja sobie robisz wejdź tam a się przekonasz,w najlepszym wypadku alarm o złośliwej witrynie lub paskudny robal :confused: ,najbardziej zastanawia fakt że właściciel portalu :-| milczy
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
wejdź tam a się przekonasz,w najlepszym wypadku alarm o złośliwej witrynie lub paskudny robal :confused: ,najbardziej zastanawia fakt że właściciel portalu :-| milczy

Wchodzę na hdtv.polska... raz na jakiś czas...
Wszedłem przed chwilą i nic dziwnego nie zauważyłem ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja też tam wchodzę praktycznie co dzień i nic się nei dzieje w porównaniu do tego co na tym forum, jeśli chodzi o przekierowania..
 

jgx

New member
Bez reklam
To nie to forum!!! Forum bardziej o audio!!!

chłopie zapłać jakiemuś informatykowi te 5-6 dych żeby ci system postawił (bo widać że Ty tego nie zrobisz) i nie zawraca d..y pisząc bzdury - na Audiostereo wchodzę po kilka razy dziennie (dziś też) i wszystko OK
 

agass

New member
Gdybym nie sprawdził na kilku kompach nie zawracałbym głowy ...,masz kiepski darmowy anty typu comodo przepusci ci wszystko.Na forum audio... założono temat w/s złośliwego kodu więc to nie tylko moja fanaberia chłopcze.
Najlepiej sprawdzić przez przeglądarkę Opera.
 

exekutor

New member
Mam ten sam problem co agass. Jak wchodzę to wyskakuje mi komunikat raportowany prze rosyjska przeglądarkę Yandex, może dlatego wyłapuje to zagrożenie że mam zainstalowany również rosyjski program Kaspersky Internet Security.
 

agass

New member
Opera + Eset . Na upartego jak wlazłem antywir wrzucił do kwarantanny jakiś
zainfekowany plik,czasem przekieruje na inna stronę.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Nigdy nie używałem antywira , kolejna ściema odnośnie bezpieczeństwa jak listwy przepięciowe ze cię zabezpiecza prze piorunem.U mnie audiostereo chodzi dobrze
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Coś w tym jest, też nie używam żadnych antywirusowych programów i w zasadzie bez większych problemów, a te co były szybko się rozwiązały z pomocą google.
 

exekutor

New member
Sami sobie odpowiedzieliście na pytanie dlaczego nic wam nie wyskakuje, bo jak ma was ostrzec jeśli nie macie żadnego programu do tego który by miał dbać o to.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tylko że niektóre programy alarmują nawet jak nic złego się nie dzieje i trzeba je wyłączać na jakiś czas aby nie wkurzały...
 

agass

New member
To nie tak do końca bo kiedy szukając danego tematu i klikając na stronę audio... wchodziłem na zupełnie inna stronę klikając ponownie w ten sam link otwierała się już prawidłowa strona forum audio... Nie zawsze tak się działo ale od kilku dni dość regularnie.kiedy zabezpieczyłem lepiej system byłem ostrzegany przed stroną audio... za każdym razem.upewniła mnie sprawa gdyż został założony temat na tymże forum-bez reakcji.Pytanie czy portal został zhakowany - nie mam pojęcia, nie mniej jednak coś jest nie tak.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pewnie masz rację, tylko brak jakichkolwiek programów antywirusowych gwarantuje 100% braku alertów informujących o zagrożeniu.

To racja,ale temat odnośnie tego czy działa/nie działa jakaś strona,chyba powinien być zakładany gdzie indziej...;-)

Niedługo ktoś tutaj założy temat że mu strony z dupami nie chcą działać...:wink:
 
Do góry