Zestaw stereo do 1600zl

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ale z cokolem ktory jest dokrecany:grin:
Dziwi mnie tylko ze nie sprawdziles wymiarow tych shadow,i nie przedyskutowales tego z żoną :roll:.Pzdr
 
Ostatnia edycja:

ikar1975

Active member
Bez reklam
Mialem je jeszcze nie dawno z hk amlituner,pozniej z wzmacniaczem marantza ,nie slyszalem z yamaha denonem i onkyo , gra to nie zle, w rocku nie do konca sie sprawdzaja ale moze byc,demon dynamiki to to nie jest ale bas potrafi mruknąc choc glosnik ma tylko 14 cm.
Swoje sprzedalem Za 1200 z kablami ale ja wystawiam by sprzedac jak najszybciej
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś miałem Monitor Audio MR4 mają dokładnie 85cm oczywiście bez wkręcania kolców ,a kolców wkręcać nie trzeba bo stoją stabilnie ,kupiłem u "forumowego czarodzieja" za śmieszne pieniądze

Ewentualnie Pylon Audio Pearl 25.To Polski odpowiednik MR4 ma co prawda mają trochę gorszą stereofonie i rozdzielczość w wysokich tonach ,ale brzmienie bardziej zrównoważone
 
Ostatnia edycja:

blazej02

New member
Kiedyś miałem Monitor Audio MR4 mają dokładnie 85cm oczywiście bez wkręcania kolców ,a kolców wkręcać nie trzeba bo stoją stabilnie ,kupiłem u "forumowego czarodzieja" za śmieszne pieniądze

Ewentualnie Pylon Audio Pearl 25 ,wymiarami to samo .To Polski odpowiednik MR4 ma co prawda mają trochę gorszą stereofonie i rozdzielczość w wysokich tonach ,ale brzmienie bardziej zrównoważone
Pylon audio Pearl 25 mają 98cm. Niestety to za duzo.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

janusz

New member
Bez reklam
Może źle rozumiem, ale wsunięte pod półkę, może też stojące blisko ściany. Może bezzasadnie ale mam obawy. Jeżeli tak jest może się okazać, że zagra to zupełnie inaczej niż w sklepie, gdzie jest przeważnie sporo przestrzeni za kolumnami.
Jeżeli faktycznie będę blisko ściany to pomyśl o czymś z bas refleksem z przodu, a nawet wtedy może się okazać, że bas zdominuje dźwięk, więc zastanowiłbym się czy kolumny w 2 głośnikami basowymi nie powinny być od razu odrzucone.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Prawda,tylko tu tak bez pomyslu chyba byl przepychany watek magnatow,i teraz jestesmy znów w czarnej D... 😁Pzdr
 

blazej02

New member
Prawda,tylko tu tak bez pomyslu chyba byl przepychany watek magnatow,i teraz jestesmy znów w czarnej D... [emoji16]Pzdr
Na samym początku mówiłem żonie że kolumna nie wejdzie pod półkę bo i tak będzie wystawać a na dodatek nie ma takich w budżecie. Mówiłem że będą powyżej 90cm i nie słyszałem sprzeciwu a jak wyjąłem z pudła to się lekko przeraziła. Wczoraj wieczorem powiedziała bym je zostawił bo nie wyglądają najgorzej :) musiała pobyć trochę z myślą sama i kolumny zostają :) a naprawdę słuchałem kilku w salonie i te najbardziej mi odpowiadały.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
No i fajnie jak zmieniłem kolumny tez sie przerazilem troszke ,byly duzo wieksze niz dotychczasowe :popcorn: ale juz się przyzwyczaiłem.Pzdr
Ps Na moim profilu sa zdjecia i widac ze różnica jest:D
 
Ostatnia edycja:

blazej02

New member
No i fajnie jak zmieniłem kolumny tez sie przerazilem troszke ,byly duzo wieksze niz dotychczasowe :popcorn: ale juz się przyzwyczaiłem.Pzdr
Ps Na moim profilu sa zdjecia i widac ze różnica jest:D
Zlikwidowałem korektor graficzny i subwoofer. Totalnie niepotrzebne przy tych głośnikach. Jak na pierwszy dzien jestem pozytywnie zaskoczony. Jak pograją to też się wygrzeją i pewnie dźwięk się nieco zmieni.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 
Do góry