Zestaw kina i stereo

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Currently, all our HDR (High Dynamic Range) capable AVRs or soundbars support HDR10 pass-through.

HDR10 content is therefore compatible out of the box with:

AVR-X520BT, AVR-X1200W, AVR-X2200W, AVR-X3200W, AVR-X4200W, AVR-6200W, AVR-X7200WA*
AVR-X1300W, AVR-X2300W, AVR-X3300W, AVR-X4300H, AVR-X6300H
AVR-X540BT, AVR-X1400H, AVR-X2400H, AVR-X3400H, AVR-X4400H, AVR-X6400H
HEOS AVR, HEOS Bar

Denon will issue / issued a firmware update to additionally support Dolby Vision and HLG (Hybrid Log Gamma) HDR pass-through for:

AVR-X1200W, AVR-X2200W, AVR-X3200W, AVR-X4200W, AVR-X6200W, AVR-X7200WA* (scheduled for 2018)
AVR-X1300W, AVR-X2300W, AVR-X3300W, AVR-X4300H, AVR-X6300H (already available)

All AVR-Xx400H models are supporting Dolby Vision passthrough out of the box. HLG passthrough was added by a firmware update.



Czyli HDR i HLG sa wspierane przez nawet przez starsze denony. Zrodlo ze strony Denona. Wiec mozna pojsc w denona x3300 jak cena bedzie znaczaca.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Czy polecacie jakieś specjalne kable do podłogówek. Ile kwadrat? Bo do satelit, centralnego to chyba nie ma znaczenia?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jeśli chcesz słuchać muzyki z AVRa, to zwykłe, 2.5 będą optymalne. Przyjmuje się, ze na reszte wyetarczą nawet 1.5 Ale jak to w audio bywa, można sie bawić. Natowmist kable dobiera się na samym końcu, kiedy bedzie juz miał sprżet z koluknami osłuchany w swoim pomieszczeniu. Wtedy mozna nieco dopiescić brzmienie.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Jeśli chcesz słuchać muzyki z AVRa, to zwykłe, 2.5 będą optymalne. Przyjmuje się, ze na reszte wyetarczą nawet 1.5 Ale jak to w audio bywa, można sie bawić. Natowmist kable dobiera się na samym końcu, kiedy bedzie juz miał sprżet z koluknami osłuchany w swoim pomieszczeniu. Wtedy mozna nieco dopiescić brzmienie.
Rozumiem. Dzięki [emoji41]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
No i oto mi chodziło. Ja jako zwykły lejek może czytać i tak nic nie zrozumieć. Więc dobrze że są tu fachowcy najwyższej klasy [emoji41].

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
No tak. Jak na ten moment to stanęło na zestawie Dali Zensor7 i sub E-12. Z ampli x3400h.
Dostałem bardzo fajne propozycje cenowe. Ale. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Niedawno zakupiłem LG B7 65" więc na razie zakup nowego kina domowego odstawiłem na późniejszy termin. Mam nadzieję że w tym roku to zrealizuję. Czeka mnie jeszcze remont pokoju, przy okazji wymiana okablowania i część sufitu podwieszanego pod głośniki do Atmosa. Krótko mówiąc kupa roboty.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Kejup

Member
Bez reklam
Jeśli chodzi o zestaw to będziesz zadowolony. Kumpel ma denona z dali i jak dla mnie jest OK. No przy remoncie trochę kasy pójdzie. Ja na szczęście mam to już za sobą ale teraz czeka mnie wymiana TV. To życzę szybkiego remontu i zakupu sprzęciora ;-)
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Jeśli chodzi o zestaw to będziesz zadowolony. Kumpel ma denona z dali i jak dla mnie jest OK. No przy remoncie trochę kasy pójdzie. Ja na szczęście mam to już za sobą ale teraz czeka mnie wymiana TV. To życzę szybkiego remontu i zakupu sprzęciora ;-)
Dzięki bardzo. Również powodzenia.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Czy jeśli np kupię ampli Denon avr x4400h i do tego wzmacniacz pma1520 ae to mogę zrobić z tego system 7.1.4? Bo z samego 4400 wychodzi konfiguracja 5.1.4. Tak się zastanawiam, bo chcę 7.1.4 Ale wtedy muszę celować w ampli x6400h. A tu mam trochę taniej i zawsze wzmak do stereo. Czy ja poprostu bzdury wypisuję? [emoji848]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Czy jeśli np kupię ampli Denon avr x4400h i do tego wzmacniacz pma1520 ae to mogę zrobić z tego system 7.1.4? Bo z samego 4400 wychodzi konfiguracja 5.1.4. Tak się zastanawiam, bo chcę 7.1.4 Ale wtedy muszę celować w ampli x6400h. A tu mam trochę taniej i zawsze wzmak do stereo. Czy ja poprostu bzdury wypisuję? [emoji848]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Nie możesz ,musisz mieć wyższy model. Oczywiście jak chcesz mieć lepsze stereo to wzmacniacz z main in dla frontów.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Nie możesz ,musisz mieć wyższy model. Oczywiście jak chcesz mieć lepsze stereo to wzmacniacz z main in dla frontów.
Myślałem że jak fronty podepnę pod wzmak to w ampli zostają dwa wtyki wolne. I miałem nadzieję że to właśnie załatwia sprawę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry