Zestaw kina i stereo

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ale chyba i tak warto dołożyć do tego x3400h.?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
X3300W nie ma HLG i Heosa. Także DOLBY VISION. Więc x3400h bardziej przyszłościowy.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Czyli na ile miesięcy ? :) Bo chyba nie wierzysz , że nic nie wprowadzą w linii 2018/2019 . Choćby HDMI 2.1 lub AC4
Oczywiście masz rację. Dlatego muszę go kupić do końca roku. Chyba nawet po wakacjach.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ja myślę że ten denon x3400h na 16m2 sprawdziłby się w zupełności. Tzn nic lepszego nie potrzeba. A coś czuję po moich wywiadach, że te kolumny co sobie wymyśliłem do stereo to też przerost formy nad treścią. Będą niewykorzystane przy amplitunerze. Może jednak zostanę przy zestawie dali zensor7 5.1. A do Atmosa dokupię jakieś instalacyjne Magnata. Czy jednak źle myślę? Czy jestem w błędzie? [emoji848][emoji848][emoji848]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Taki zestaw tez jest spoko. My tylko podpowiadamy ze sa różnie grajace zestawy i to one moga zmienic kierunek twojego zakupu bo np beda lepiej brzmiec w tych gatunkach muzyki ktore sluchasz. Pisalem wcześniej mi zensory nie podeszły a jeden kolega z forum pisal nawet ze nowsza seria tego samego glosnika czyli opticon cytuje "zostala wciagnieta nosem przez tannoya 7.4" dlatego ci je doradzalem bo sam sie o tym przekonałem.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Rozumiem. Ale większość z Was słucha muzyki przez wzmacniacz. To też robi różnicę. Pewnie przy amplitunerze nie ma takich różnic. A do kina też wszystkie się chyba nie nadają?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Tu akurat jesteś w błędzie - wiele osób ma właśnie ampli i na nich również słuchają w stereo (ja również) ale po przesiadce z Onkyo 676 na RZ810 jest spora różnica i w KD i stereo.
Teraz mam drogę otwartą i mogę zawsze dokupić jeszcze i podpiąć wzmak czy końcówkę mocy poprzez pre out - ale to jeszcze trochę - narazie cieszę się tym co daje sam 810 (jak na ampli bardzo dobre stereo nie wspominając o KD gdzie w zestawie z Klipsch sprawdza się wyśmienicie)
 

Kejup

Member
Bez reklam
Proszę bardzo. Tanio i dobrze :)
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7375651737

Ja mam ampli i wzmak stereo i nie wyobrażam sobie teraz słuchania muzyki na ampli i oglądania filmów na wzmaku stereo. Nie żebym był jakimś zmanierowanym świrem ale jak dla mnie różnice są na tyle odczuwalne że warto. Może mam po prostu słaby ampli ;-)
 
Ostatnia edycja:

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
No to czyli dobrze wcześniej myślałem. Że przy dobrym ampli mogę kupić lepsze kolumny do stereo. Czyli to nie wyrzucony pieniądz.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No to czyli dobrze wcześniej myślałem. Że przy dobrym ampli mogę kupić lepsze kolumny do stereo. Czyli to nie wyrzucony pieniądz.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Jak bedziesz mial ampli z wyjsciem na wzmacniacz np. Denon 3400 (2400 tego nie ma) to zawsze jest szansa ze kiedys wyrwiesz jakis uzywany wzmacniacz lub kupisz sobie nowke i bez problemu zepniesz to sobie razem.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Do tego właśnie tu na forum doszedłem dzięki wam. Zmieniłem plan z x2400h na x3400h właśnie z tego powodu. Chodzi o wyjście pod wzmacniacz. To jest główny priorytet. Lepszy amplituner.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry