Zestaw głosników stereo do 2800zł

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A mnie ciekawi czy Dali Zensor White High Gloss jest tylko błyszczacy z przodu, a reszta vivnyl, jak w czarnej wersji czy wszystkie scianki sa błyszczące?
Czy ktoś je już widział z bliska? Kiki, Black?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Orzechowe i czarne zwykłe mają przednia czarną ściankę błyszczącą. Nowe białe są high gloss czyli całe białe w połysku.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dzieki za odpowiedź.
Widzisz, problem w tym, że te czarne, zwykłe, o których piszesz, które są na stronie producenta równiez nazywaja sie High Gloss i czarny gloss jest tylko z przodu. Idąc tym tokiem myslenia obawiam sie, ze biale, będą w ten sam sposob zrobione, czyli polysk tylko z przodu.
Chyba, ze jej juz widziales?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
O, dzięki, to miło. Niestety nie miałem jeszcze okazji ich posłuchac, ale mam nadzieje, ze graja przynajmniej jak Concepty, a nawet lepiej. Zbierają same pochlebne opnie, ale grunt to wlasne odczucia.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Czarne nie są na zdjęciach i w opisie gloss:

7e83a0ef-5cac-49fd-bbea-43d321922899,800,600.JPG

HORN - PRODUKTY :: DLA DOMU :: DALI :: ZENSOR :: ZENSOR 7

a1cc2e99-2244-4d5b-969f-6733a9180887,800,600.JPG

HORN - PRODUKTY :: DLA DOMU :: DALI :: ZENSOR HGL :: ZENSOR 7 HGL
 

Bepeh

New member
inne alternatywy w ok 2800

podłogowe
z polskiego rynku
Audio Academy Phoebe III
z czesko wloskiego (trochę droższe)
Xavian Gran Colona
ww graja neutralnie czyli nie wnosza swojego zabarwienia i mają tzw dużą sterofonię cop akurat dla mnie jest ważne, ponieważ nie są typowymi w tej klasie napakowanymi glosnikami kolumnami maja dość dobrze dobraną przestrzeń dźwiękową i mają bass refleksy z przodu przez co mogą stać blisko ściany.
w klasie do 2800 sporo jest glosnikow wielu producentow, zwróc uwagę na JBL Studio 190 i 180 mnie akurat ich stylistyka zupelnie nie odpowiada, testowaly je i Audio i Audio Video, HIFI CHOICE i HIFI - wszedzie co najmniej dobre opinie.
 
Do góry