Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

bramowicz1

Member
Bez reklam
Tez bylem ich fanem.
Mialem dwa rozsowne telefony z klawiatura qwerty, oraz 2 zwykle patelnie. Ile bylo zabawy z Romami. Fajne telefony. Nie wiem co sie stalo ze tak poupadli i zostali daleko w tyle.

Słaby markieting, pogoń za nowym designem iPhona.
Niepotrzebnie zrezygnowali z metalowej obudowy. Ceniłem sobie HTC między innymi za to.
Mam do tej pory HTC 10 i mimo lat jak nowy, kilka upadków zaliczył a jednak cały i zdrowy.
Od czasu do czasu reset do ustawień fabrycznych i gitara.

Nie wiem czy skuszę się na inny. To 5G kusi, ale czy warto w smartfonie mieć taki modem.
Nikt aż takich dużych danych smartfonem nie pobiera by korzystać z tego 5G.
Inna sprawa domowy router, taki owszem by się przydał.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak a'propos wspominek.
Niedawno znalazlem w szpargalach mojego starego XDA II
Uzywalem tego prawie 2 lata przed pojawieniem sie pierwszego Iphone'a.
Oczywisice mial rysik, wiec moznaby go uznac za prekursora Note'a.


Dobrze,że odbija Ci się tylko twarz,a nie jak u Armaniga w czajniku :-D
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Armanig. Ales wyczail.
Chcialem tylko pokazac, co od czasu do czasu przypominam, ze to nie Apple czy Samsung "wynalezli kolo", o czym usilnie spece od marketingu, czy fani owych firm przekonuja. A tym razem moge pokazac, bo znalazlem przypadkiem, na strychu, w pudelkach z manelami.

P.S To niebieski Aquaracer Chorno Cal16, 43mm. Czyli standard :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig. Ales wyczail.
Chcialem tylko pokazac, co od czasu do czasu przypominam, ze to nie Apple czy Samsung "wynalezli kolo" [..]

Dokładnie, kiedyś wypociłem sporo na ten temat.

P.S To niebieski Aquaracer Chorno Cal16, 43mm. Czyli standard :)

Nie, no dobry. Tutaj gimbaza jest jeszcze na etapie "Kaasjo" i nie ma z kim pogadać, a temat zacny.
Piramida ponoć do dziś ma problemy z obsługą komunijnego kalkulatora w zegarku.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie, no dobry. Tutaj gimbaza jest jeszcze na etapie "Kaasjo" i nie ma z kim pogadać, a temat zacny.
Piramida ponoć do dziś ma problemy z obsługą komunijnego kalkulatora w zegarku.

Przeciez sam sie chwaliles ze nosisz smart zegarek od szamsunga, za tysiaka :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przeciez sam sie chwaliles ze nosisz smart zegarek od szamsunga, za tysiaka :)

Tak, do tyrania, jako zastępczy na rower, do lasu, błota, kurzu - dosłownie.
Od pół roku nie używany, ale zaraz się robi ciepło i znowu będzie w użytku.
Nie zastąpiony do powiadomień jak się jeżdzi ; )
Trudno, żebym latał w dresie z Schaffhausenem na ręku :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja nawet małej lekkiej opaski nie potrafiłem nosić, a co dopiero zegarka. Kiedyś myślałem nad jakimś garminem, ale poza bieganiem i tak musiałbym go ściągać przy innych sportach, więc olałem temat.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja nawet małej lekkiej opaski nie potrafiłem nosić, a co dopiero zegarka. Kiedyś myślałem nad jakimś garminem, ale poza bieganiem i tak musiałbym go ściągać przy innych sportach, więc olałem temat.

Mam to samo, chcialem sie wkrecic w jakies zegraki, jakis tam zegarek od "armaniga :)" mam, potem probowalem opaski. Ale ostatecznie nie potrafie / nie chce mi sie nosic. Mialem tez chcice na kupno samsunga ale... jakos chyba minelo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie odwrotnie, bez zegarka czuje się jak bez ręki.
Smartwatch jest świetny, ale jako użytek, ot. cała masa upraszczających życie funkcji. Nawet głupi sms, podnosisz rękę i z automatu widzisz wiadomość, bez zatrzymywania się, wyciągania telefonu itp. Bezduszny, ale użyteczny.
No i tani jak barszcz. Z jednym już wyrżnąłem, kupiłem drugi.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Powiadomienia miałem na opasce za 99 zł. Do tego trzymała 2-3 tygodnie na baterii (mieszkam w lesie, jest to dla mnie ważne...) ;D
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Opaska tak. tzn do fistingu jak znalzl, jesli potrzebujesz w tym czasie dostawac powiadomienia. Ale juz nie zanurkujesz.
No i automat te 10 albo i 20 lat pochodzi, a serwisowany to i dluzej, a nie 3 tyg. tym bardziej, ze w lesie roznie z pradem bywa.;)
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Opaska tak. tzn do fistingu jak znalzl, jesli potrzebujesz w tym czasie dostawac powiadomienia. Ale juz nie zanurkujesz.
No i automat te 10 albo i 20 lat pochodzi, a serwisowany to i dluzej, a nie 3 tyg. tym bardziej, ze w lesie roznie z pradem bywa.;)
Nawiązałem do Galaxy Watch, który w porywach 2-3 dni trzyma i chyba (?) też nie zanurkujesz.
 
Do góry