Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida bo ja jestem tym konduktorem z Matrixa :) tylko w mojej kolejce więcej ludzi jeździ, dlatego więcej słyszę..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Udało się wyrwać najnowszego Galaxy Watch 46mm

Jest problem z dostępnością, ludzie się rzucili, zamówienia z preordera które miały być tydzień temu wstrzymane. Sporo jest dyskusji i nerwów na forach. No, ale nic, swoimi sposobami dziś odebrałem nówkę i to jeszcze taniej jak w sklepie.

Tak jak wspomniałem w innym wątku, od najmłodszych lat jestem miłośnikiem tradycyjnych zegarków, a Smart Watche omijałem szerokim łukiem.

Teraz przyznaje, że trzeba być wyjątkowym ignorantem, aby nie dostrzec potencjału czy możliwości technologicznych obecnych smart watch'y.

Sam mimo, że się interesuję na bieżąco nowinkami i często je kupuje, nie miałem pojęcia, jak bardzo i dobrze radzą sobie dobre (nie mylić z jakimś chińskim badziewiem) Smart Watche, a Galaxy Smart Watch - jest obecnie najlepszym takim produktem na rynku, bynajmniej hurra optymistyczne recenzje zbiera na każdym kroku. To mały komputerek.

Na żywo, na ręce robi bardzo dobre wrażenie, bałem się tego, ale zupełnie nie potrzebnie.
Bardziej podobał mi się poprzedni model, ale teraz już bym nie zamienił dizajnu.
Ten jest bardziej elegancki, delikatnie srebrzony. Na każdą okazje.
Jest bardzo ok, zresztą nie założyłbym byle czego na rękę.

No, ale to mniej istotne, wszak liczą się możliwości, no i tutaj absolutna bomba.

Raj dla gadżeciarza ; )

Jeszcze nie zdążyłem zdjąć foli, pobawiłem się może kilkanaście minut, nie znam wszystkich możliwości, zaledwie kilka, ale już to co widzę, dla mnie jest warte każdej wydanej złotówki!

Teraz trzeba poświęcić trochę czasu na internety i poznać możliwości, a aplikacji ułatwiających życie jest ogrom.

pliki jpg

serwer darmowy
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapomnij o jakichkolwiek sklepach, piszą, że mają, a tam 100 osób w kolejce. Poczytaj fora co się dzieje i jakie płacze. Ludzie zrobili preordery parę tyg. temu i do dziś nie mają. Część tylko dostałą, reszty brakło.
Kupiłem od gościa nówkę który wczoraj odebrał, a dziś znalazłem ogłoszenie, pare minut po tym jak wystawił.
Podjechałem i mam, paragon, gwarancja itp. Jeszcze mi opuścił względem ceny sklepowej. W preorderze dawali ładowarkę DUO za 1zł, a ta kosztuje 300zł. Gość sobie zostawił i też wyszedł na plus. Najważniejsze, że już mam.
Miałem dosyć już telefonów i szukania.
Mam gościa który ma rezerwacje z DUO i też chce oddać, czekaliśmy prawie tydzień, ale do teraz dalej nie ma. Pewnie kwestia godzin, a może dni.
Już mu napisałem, że rezygnuje, ale mogę Ci dać namiar.
Na allegro też jest firma która w czwartek ma rzekomo wysłać, dostałem info, że dostają partię na 99% jak Samsung nie zawali.
Jest też jeden czy dwa w PL w MM, zadzwoń, babka mi mówiła, że mi to ogarnie jak chce, jeszcze darmową wysyłkę zrobią i będzie na piątek pewnie.
Bardzo sympatyczna i pomocna kobitka.

Za tydzień pewnie wszystko się unormuje.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo jeszcze ze dwa lata i Huawei ogarnie "smartłocze" tak jak i smartfony.. :)

Predzej xiaomi.
Ostro ida z zegarkami. Masz rozne typy i rodzaje.

Moja opaska otarlem sie o samochod i juz pol ekranu zarysowane.... Ale dobre jest to ze jeszcze nie musialem jej ladowac. Jak kupilem naladowalem do pelna i caly czas trzyma. xD
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Żeby się nie rysowało to musi być szafirowe szkło tak jak ja mam w swoich zegarach.. idealna sprawa nic się nie rysuje..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nawet nawet, nie szukalem nawet info czy Huawei ma zegarki.

Aleeee....

Zobaczcie co bedzie mial zegarek Huaweia w 3 generacji, jakie patenty.

https://www.techradar.com/news/huawei-watch-3

Armanig ciesz sie puki mozesz bo zara Huawei pozamiata samsunga huehuehue. :)


KXugNeefU6wndXoZXm5GgS-650-80.jpg
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Jeszcze zobaczymy czy Samsung nie pospieszyl się z premierą, bo właśnie premierę miał snapdragon Wear 3100, nowy procek dla Smartwatchy. Podobno poprawili prądożerność, największy ból Smartwatchy. Choć fajnie że huawei się ładuje mi ok. 30-40min, szybko.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pisałem ze 3lata ta temu , że samsung jeszcze doceni Huawei - to się śmiali niektórzy .. dzisiaj już nawet nie docenia, a konkretnie czuje rywala oddech.. Plus jakby jeszcze USA zezwoliły na import to już Huawei poleci.. ale na dzisiaj nie ma szans.. przy tym Prezydencie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tia, dopiero co wszedł Samsung, a w zasadzie mało kto go jeszcze ma (deficyt tak się rozszedł) i pozamiatał wszystko - to już recenzje fachowców, nie moje, a ja mam myśleć o jakimś Hłałeju, no ja Cię proszę Lolo... ; )

Jeżeli nie będzie miał obrotowej tarczy do skakania po menu jak Samsung, to nie chce nawet za darmo, tak jak omijałem telefony bez "home button", smart ma być intuicyjny i przyjazny w użytkowaniu.
Tego bym pewnie nie kupił gdyby nie ta obrotowa tarcza, zawsze mnie odrzucała obsługa, a tak?
Ja kupiłem dla kilku funkcji które już przetestowałem, właśnie wróciłem i pięknie się sprawdził, nie muszę sięgać po telefon, apka rowerowa bajka, a to dopiero początek odkrywania i ustawiania, ja więcej (chyba) nie potrzebuje. Ekran też zamiata.

Dobrze, że Hłałej działa, bo to zawsze konkurencja na każdej płaszczyźnie, czy to telefonu, czy jakieś smart watche.
Ja się ciesze, dla nas klientów jeszcze lepiej, ale ja generalnie nie przepadam za tą marką, podobnie jak za Ksiaomi, po prostu.

Na żadnym polu niczym mi nie imponuje, na tyle, żebym w ogóle myślał o jakiejkolwiek zamianie z telefonów Samsunga, a te też kiedyś omijałem szerokim łukiem.

Po za tym mając już daną markę, mamy swoisty jakiś tam ekosystem użytkując inne produkty tego samego producenta.

Tak czy inaczej, to Ty zainteresowałeś mnie poprzednią wersją w innym wątku, bo faktycznie myślałem o jakimś Casio na rower, a to w kontekście Galaxy Watcha byłby wielki błąd. Poczytałem fora, obejrzałem sporo recenzji, pomacałem w sklepie i jest, jestem bardzo zadowolony.

Na wyjścia do "ludzi" ; ) mam normalne, tradycyjne zegarki ; )
Chociaż może i to się zmieni, bo te powiadomienia wymiatają. Nie muszę już sięgać do kieszeni, a ja mam dziennie kilkadziesiąt takich akcji. Odetchnąłem w końcu.

Co do Apple Watch 4, to jak ma tak wyglądać, to cóż :D
Dla mnie to bazarowy dizajn, nie ujmując możliwościom.
Kiedyś byłem wielkim fanem iOS'u, brałem wszystkie słuchawki rok w rok, to samo z tabletami, ale dziś już nie potrafię z tego korzystać z przyjemnością, ale szanuję, bo bez Apple bylibyśmy dziś w czarnej upie, nie byłoby tego co jest. Apple wyznaczało trendy, napędziło całą machinę, ale to czas przeszły.

samsung_watch_apple_watch4_porownianie.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie no luzne zarty Huawei vs Samsung vs xiaomi

Samsung wymiata, nie chcialem tyle kasy wydawac na frontiera wiec kupilem opaske za 100zl. Nie nosze zegarkow wiec nie wiedzialem czy smarta bede nosil. Ale narazie jest git.

Huawei chce miec projektor na reke to moze byc ciekawy bajer. Kiedys byly takie klawiatury do kompa ale chyba to sie nie sprawdzilo.


Era zegarkow chyba dopiero sie zaczyna.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak u Ciebie z wideo rozmowami Whatsapp?
Dostajesz powiadomienie na zegarek, czy tylko wiadomości?
Coś musiałem poprzestawiać, bo przy połączeniu wideo, zegarek milczy, ale już wiadomości odbiera, do tego zdjęcie piszącego, treść itp.
To jest fajne, do tego pokrętłem w lewo, prawo i moment ogarnięty temat.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Polaczenia whatsapp dostaje tylko informacje "Nieodebrane polaczenie" ale ze ktos do mnie dzwoni to sie nie wyswietla. Dziwne.

Wiadomosci dzialaja ok. Tylko u mnie ich nie przeczytasz, za maly ekranik.
 
Do góry