Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jednak na samsunga zawsze mozna liczyc, na wies ze huawei mi sie zepsol, z zazdrosci samsung s5 tez sie zepsol - nie dziala mikrofon. Same trzaski slychac.

Ale najdziwniejsze to ze jak wlacze glosnomowiacy to slychac mnie w miare nornalnie. Inny jest mikrofon do nornalnej rozmowy a inny do glosnowiacego? Chyba nie co? Jedynie czulosc sie zwieksza?

Dzisiaj szczesliwy dzien. Dwa telefony zepsute....
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Już dzwoniło forum, także muszę to zebrać i ustalić jakieś ceny.
Mi nie zależy, ale jak ktoś chce to czemu nie.
Na alle masz tego pełno, iPada nie polecam bo drogi i kruchliwy, szybko dzieciak załatwi. Zresztą każdego załatwi, nawet niechcący.
Te moje tańsze, to zamulone, a taki iPad którego sprzedałem nie dawno, to po aktualizacji kompletnie nie do użytku. Nie poradził sobie z nowym softem.
Polecam uderzyć do jakiegoś MM, wybrać najtańszy który sensownie działa i kupić dokładnie taką samą używkę. Może być nawet lekko poniszczony, bo i tak dzieciak doprawi, a szkoda kasy na nówki.
Dla mojej żonki Android to samo zło, więc nie bluźnij :D
Dało jej to to do myślenia :)
Nie, to zupełnie co innego. Parę lat temu pisaliśmy o tym sporo.
Jak ktoś kiedyś wyśle omyłkowo wiadomość, tudzież z rozpędu po kilku głębszych, to zrozumie jak te parę sekund może się przydać ; )
Oj przydałoby się. Ja już kiedyś zaliczyłem wtopę, chyba nawet tez o tym pisałem :D
Dziś zainstalowałem nowy soft na s6 - Nugat 7, po godzinie zabawy w spokoju nie widzę nic ciekawego, a te bezpłciowe ikony to już zupełnie jałowe.
Dalej nie ma funkcji opóźniania wysyłanej wiadomości.
Jedna z lepszych funkcji, to się jej pozbyli.
Zobaczymy jak wyjdzie w praniu, ciekawy jestem działania baterii.
Wczoraj też zassałem. Myślałem, że już będzie 7, a tu... dalej 6.0.1... :(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oj przydałoby się. Ja już kiedyś zaliczyłem wtopę, chyba nawet tez o tym pisałem :D

Nie Ty jeden, wiadomo o co chodzi ; )

Wczoraj też zassałem. Myślałem, że już będzie 7, a tu... dalej 6.0.1... :(

A to tak jak u mnie, a wiesz kiedy pojawiła się aktualizacja?
Jak zwolniłem miejsce do +/- 1gb wolnej pamięci.
Pojawiały się wcześniej jakieś drobne aktualizacje, ale Nugata ni widu ni słychu.
Usunąłem miejsce i w ciągu kilku sekund pojawiło się info o aktualizacji.
Więc albo wyjątkowy zbieg okoliczności, ale wina zawalonej pamięci.
Samsung zaskakuje każdego dnia ;)
 

enocyl

Banned
Sam też dopiero niedawno wgrałem 7.0. Jakoś bałem się tego systemu, ale ostatecznie jest ok. Bateria dużo lepiej trzyma i szybkość też na plus.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wywaliłem sporo śmiecia, mam ok. 10 GB wolnego.
Nadal nic. Serwer twierdzi, ze nic nowego dla mnie nie ma...
Poczekamy.
Z doświadczenia wolę poczekać, niż rzucać się na najnowsze, nie sprawdzone update'ty. Potem znów będzie gorzej niż było...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
U mnie w Huawei pojawiła się aktualizacja przeszli już samego siebie waży prawie 2 GB :) WIN 10 nawet niektóre aktualizacje ma mniejsze..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A ja właśnie zmieniłem Huawei P8 na P9 Lite.

Od razu czuć że to lite, przyzwyczajony do fajnej metalowej obudowy w p8 a tu taka kicha w p9. No ale z drugiej strony jest tańszy. Najgorsze są ostre kanty (zakończenia plastików) przy wejściu ładowarki.

Więc jak ktoś interesuje się Bayernem to na moje oko lepiej kupić p8 niż p9lite. Boję się że jak mi spadnie to nie będzie co zbierać. P8 fajnie znosiła upadki.
 

Kamil_89

Member
Lolo a co z P8? Wysłałeś na gwarancję? Miałem okazję porównać P9 lite z P8 którego posiadam i jest rzeczywiście tak jak piszesz, mimo że nowsza to jednak słabsza słuchawka.

We wrześniu kończy mi się Abo i nawet nie mam pomysłu na co wymienić P8, chyba zostawię bez zmiany. Chyba że Xiaomi?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pisałem z Huawei przez Hicare, trzeba przyznać że świetne, masz dostęp nawet do informacji jaką część ile kosztuje itp..

Jedyne co Ci doradzi serwis zdalnie to restart ustawień fabrycznych. Testowałem dzisiaj i nie pomogło. Podejrzewam że wina tego że aparat nie działa mogą być liczne upadki, które zaliczył mój p8.
Więc w poniedziałek będę umawiać się na serwis, fajnie że Huawei ma Door to door więc w poniedziałek to załatwić.

P8 to super słuchawka, powiem Ci szczerze że nie wiem czy jest coś na co chciałbym wymienić. Bawiłem się P10 liczyłem na te hiper mega fotki ale jedna wielka dupa była. Więc to całe podjaranie się nowa słuchawka mi minęło.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja właśnie zmieniłem Huawei P8 na P9 Lite.

Od razu czuć że to lite, przyzwyczajony do fajnej metalowej obudowy w p8 a tu taka kicha w p9. No ale z drugiej strony jest tańszy. Najgorsze są ostre kanty (zakończenia plastików) przy wejściu ładowarki.

Więc jak ktoś interesuje się Bayernem to na moje oko lepiej kupić p8 niż p9lite. Boję się że jak mi spadnie to nie będzie co zbierać. P8 fajnie znosiła upadki.

Trzeba było kupić P9 :) coś za coś.. Kolego ... A jak Tobie tel. często upadają to ja bym poszedł w zupełnie inne tel niż np Huawei.. bo jeszcze z rok, dwa i będziemy wymagać żeby po rzuceniu telefonem o glebę był w całości sprawny..
Tak dla przykładu podam Ci jak mój Kumpel któryś raz z koeli odmówił mu posłuszeństwa pilot od Philipsa metalowy super wygladajacy i po drugiej wymianie tego pilota (niby metalowy) i cisnął go o podłogę to dużo z niego nie zostało.. i niby metalowy był.. bez ekranu :)

Kolejny przykład wczoraj po pracy na chwilę do Saturna wszedłem i kolejne osoby mówią ze nowa S8 z wyglądu jest mniej "premiunum" od S7 mówiąc krótko jest bardziej plastikowa od S 7... a Huawei tez ma taką podobną słuchawkę i wyglądem jak i wykonaniem tylko niestety swoje kosztuje.. aczkolwiek nie jest to pewnie S7 ...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
P9 nie chcialem brac bo kosztowaly sporo, a p9 lite mi wcisneli 3 sztuki po iles tam stowek. 200zl rabatu na telefon za stalego klienta i chyba dodatkowa 100 za jakies punkty. Jakos tak. Wiec telefony mnie wyszly troszku taniej niz w sklepie ale czesto mi padaja telefony wiec musze miec w zapasie.

Inaczej jest jak ktos ma "czysta" prace, ja pracuje w przemysle metalowym, stale, zeliwa, emulgole, pyly kurze wilgoc. Napewno nie sluzy to telefonom.
A upadek telefonu to normalna sprawa, nie robie twgo specjalnie. Aczkolwiek P8 twarda bestia :) wyswietlacz jeszcze nie poszedl xD a mam juz go przegiete w polowie, raz mi wyswietlacz wypadl z obudowy ale wsadzilrm i jest git.
W HTC, hd2, samsungach s3, s4, s5 ekrany mialem pobite.

Ps.
Dzisiaj administracja robi porzadki za pisanie nie na temat wiec trzeba uwazac :) Chyba juz maja mnie na oku :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na pewno w cięższych warunkach tel. bardziej dostają po .. w końcu to tylko urządzenie.
 

woytaski

New member
Bez reklam
A ja właśnie zaczynam testy chińczyka:)
Nabyłem Xiaomi Redmi 4 PRO i zobaczymy...
Parametry ma lepsze niż niż znane marki w tej klasie... Aluminiowa obudowa, pojemna bateria i mniej szumiący aparat niż w Huawei P9 Lite.
Zobaczymy czy się sprawdzi. :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry