zaproszenie na polishtracker.org

smiglo1997

New member
poszukuje zaproszenia na PT.

Witam poszukuje zaproszenia na PT.mój e-mail to smiglo1997@wp.pl Byłbym wdzieczny jesli ktos by mi podarował jedno zawsze udostepniam innym ciagne z torrenty.org ale poszukuje cos lepszego.bede bardzo wdzieczny
 

ireneuszr1

New member
Bardzo bym prosił o wysłanie zaproszenia na jakiegoś dobrego TRACKERA ( między innymi na polishktracker , hdbt.eu , torrentleech , demonoid , heavensource.org , HDbits.org) był bym wdzięczny

Mam dobry internet i będę szybko Udostępniał wszystkie pliki które pobiorę
Mój upload / download 20mbps grę lub film 8 gb w ciągu godziny sciągnie i z uploaduje

Mój email irek.ryszka69@gmail.com

Z góry dziękuję

POSTAWIĘ DUŻE PIWOO
 

Webster

New member
Witam zainteresowany jestem użytkowaniemdobrego portalu pod względem pobierania materiałów do mojej pracy dyplomowej. Generalnie interesują mnie świeże programy dokumentalne. Mam nadzieję że ktoś pozytywnie rozpatrzy moją prośbę :). Serdecznie pozdrawiam! :) moje gg 681239 webster00@op.pl
 
Ostatnia edycja:

Drexg

New member
Sprzedam zaproszenie na polishtracker cena 30 zl oraz btgigs za 20 zl na wszelkie informacje pisać na gg 196585,mogę wystawić aukcje na allegro.
 

TheArt

New member
A polepszył się te trackery coś, byłem tam w 2008 to było mniej softu niż na rapidzie, chętnie zobaczę więc jeśli ktoś ma inv to proszę o mail (theart malpa o2.pl).
 

topsy

New member
Mam zaproszenia na demonoida oraz x264-bb.com. Mogę wymienić na konto premium na rapidzie lub megaupload.


Sent from my iPhone 4G using Tapatalk
 

jui

New member
Witam, Gorąca prośba o zaproszenie na Polishtracker.org lub inny serwis Torrent. e-mail: jui@gazeta.pl
Będe bardzo wdzięczny :) ale niestety nie mam nic na wymianę :(

Dzięki
 
Do góry