zaproszenie na polishtracker.org

mariuszniedz

New member
Ja również bym prosił zaproszenie na pt swoje konto straciłem przez niedozwolonego klienta zainstalowanego n moim urządzeniu które chciałem wykorzystywać do ściągania torrentów a mianowicie ovislink wmu 6500fs jesli ktoś może proszę o zaproszenie mój e-mail mariuszniedz@wp
 

wczorajszy

New member
Zaprosznie na Polishtracker.org

Witam. Również poszukuję zaproszenia na Polishtracker.org. Obiecuję że będę dbał o konto i będę seedował ile trzeba. Jeśli jest ktoś taki dobry kto może podarować zapka to bardzo bym prosił. Z góry dziękuje :D Mój email: dway111@gmail.com
 

kendos

New member
Proszę o zaproszenie na PT

Witam. Bardzo bym prosił o zaproszenie na PT. Starom się o tego zapka już długi czas i nikt nie chce się ze mną podzielic. Mam zapka na TrurlTorrent mogę go komuś sprezentowac. GG-4869389. Pozdr...
 

mrowapl

New member
Witam. Posiadam zaproszenia na Sharetorrents.net i Torrenty.org. Chętnie się wymienię w zamian za zaproszenie na Heaventracker.org lub Polishtracker.org. Mój e-mail i gg: mruwapl@op.pl, 3872668. Pozdrawiam.
 

euchenio

New member
Odkupię Zakpę

WITAM! UWAGA!
Jestem gotowy odkupić zaproszenie na Polish Tracker za pośrednictwem przelewu (kwote ustalimy indywidualnie)
Ewentualnie w zamian mogę oddać nie używane, płatne konto na Torrenty.org bądź Elitetorrent.pl

Dodam, że kiedyś byłem stałym użytkownikiem PT z doskonałym ratio, ale wyjechałem na urlop i zapomniałem zaparkować konto :p
Kontakt na 88maciek[]gmail.com (pominąłem małpę bo wolę uniknąć spambotów.)
EDIT:
Oddać mogę jeszcze w zamian zapkę na Demonoid.com
Ps. można się targować;)
 
Ostatnia edycja:

hist1410

New member
Poszukuje zaproszenia na PolishTracker i Heaven Tracker.

Miałem konta na obydwu stronach, ale brak dostępu do internetu ponad 2 miesiące (zmiana operatora), spowodowała likwidację poprzednich kont. Niestety nic nie mam w zamian, dopiero odbudowuję się po tej przerwie.

Za wszelką pomoc dziękuję.
hist1410@gmail.com
 

flipers

New member
Poszukuje zaproszenia na PolishTracker.
W zamian mogę podarować zaproszenie na HDBT. :eek:k:
Zainteresowanych proszę na priv.
 

ice-scream

New member
poszukuje zaproszenia

Witam serdecznie. Poszukuje zaproszenia na czołowe strony z HD materiałami (głównie chodzi o filmy). Polishtracker też preferowany. Osobiście posiadam konto na http://www.hd-bits.ro/. Ratio trzymane zawsze powyżej 1.0. Aktualnie 1.219. Łącze 15Mb. W zamian oferuje zaproszenie właśnie na tego torrenta. Proszę o pomoc. pozdrawiam
 

Okcim

New member
Mam do sprzedania następujące konta:

50zł. polishtracker - ponad 300gb wysłanych ponad 100gb pobranych (2 zaproszenia 4 fribi) - konto ponad 3 lata
40zł. heaventracker - ponad 500gb wysłanych ponad 100gb pobranych (1 zaproszenie 4 fribi) - konto ponad 2 lata
30zł. dvdseed - ponad 200gb wysłanych ponad 130gb pobranych - konto ponad 2 lata

Powodem sprzedaży jest moja rezygnacja z pobierania torrentów mam dość dbania o wysyłanie na każdej pobieranej pozycji.
 

slomin22

New member
Okcim napisał:
Mam do sprzedania następujące konta:

50zł. polishtracker - ponad 300gb wysłanych ponad 100gb pobranych (2 zaproszenia 4 fribi) - konto ponad 3 lata
40zł. heaventracker - ponad 500gb wysłanych ponad 100gb pobranych (1 zaproszenie 4 fribi) - konto ponad 2 lata
30zł. dvdseed - ponad 200gb wysłanych ponad 130gb pobranych - konto ponad 2 lata

Powodem sprzedaży jest moja rezygnacja z pobierania torrentów mam dość dbania o wysyłanie na każdej pobieranej pozycji.
masz jeszcze zaproszenia na tego polish trackera jak masz to daj znac na slomin19@wp.pl
 
Do góry