zaproszenie na dvdseed.org

rob-one

New member
Poszukuję zaproszenia na dvdseed, mam wysokie ratio na HDBT(mogę podesłać maila ze statystykami).
W zamian mogę zaoferować zaproszenie na HDBT.
mój mail:
rob-one@o2.pl, mam też konto gmail

dzięki :)
 

ziov

New member
witam, bardzo bym prosił o zaproszenie na dvdseed

mój email: zio.djs at(@) gmail.com

screem z TL fototube.pl/pictures/snapjp.jpg
 

str1ker

New member
Zaproszenie na dvdseed.org

Witam,

Bardzo pilnie potrzebuję zaproszenie na dvdseed.org. W zamian mogę odwdzięczyć się zaproszeniem na hdbt.pl, gdzie jestem aktywnym userem. Mój e-mail : str1ker@o2.pl lub pw.

Z góry dziękuje.
 

dj_jarzyna

New member
Witam.

Zapewne są niewielkie szanse, że ktoś z Szanownych Forumowiczów prześle mi zaproszenie na dvdseed.org. Gdyby jednak było inaczej, to z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam.

krzysiekrom@wp.pl
 

dawidoo9

New member
ktos kto zaczyna przygode z seedowaniem nie ma szans wejsc w torrenty wedlug waszych zasad. im nas bedzie wiecej tym lepiej. ja nie mam na razie do zaoferowania zapek. jezeli ktos mnie zaprosi np na DVDSEED to bede mial juz argument aby prosic innych o zapy z innych serwerow itd. gdzies musi byc ten poczatek. :niewiem:

moge jedynie powiedziec ze maniakalnie seeduje :mrgreen:

poprosze o zaproszenie na DVDSEED

dawidoo85@o2.pl

:twisted:
 

OGLockC

New member
Dvdseed

Prosze o zaproszenie na Dvdseed.org . Szukam już tego od 3 miesięcy. Mam w tym doswiadczenie(znaczy w plikach .torrent) ponieważ jest na torrenty.org od 5lat. Mam internet 120MB, więc świetnie senduje. Komputer chodzi mi prawie 24h na dobę. Kto da zapka temu się odwdzięcze napewno.
Mój email : dbabka@gmail.com
gg: 9615971
 

OGLockC

New member
Zaproszenie na Dvdseed

Szukam zapka od 3 miesięcy. Mam w tym doswiadczenie(znaczy w plikach .torrent) ponieważ jest na torrenty.org od 5lat. Mam internet 120MB, więc świetnie senduje. Komputer chodzi mi prawie 24h na dobę. Jeśli dasz to odwdzięcze się napewno. Prosze... moge dać nawet screeny. Ale błagam daj mi te zaproszenie... Szukam już bardzo długo...
Juz czasami łezka mi sie w oku zakręci...
Wiem że nie jest do odkupienie ale... zrobiłbym dla tego zaproszenia wszystko...
Więc zlituj sie a ja napewno wynagrodze ci jeśli dasz mi zaproszonko...
Mój email : dbabka@gmail.com
gg: 9615971
 
Do góry