zaproszenie na dvdseed.org

kendos

New member
proszę o zaproszenie

Witam. Jeżeli by komuś zbywało zaproszenie na dvdseed to bardzo bym prosił.Już długi czas staram się o to zaproszenie i nie mogę go dostac. GG-4869389
 

boriab

New member
2 pierwsze osoby ktore wysla mi na pw stan ratio z innych stron najlepiej scan moga liczyc na zaproszenie na dvdseed warunek nie byc pijawka
 

Krzyszta

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oddam własne konto,oczywiście tylko wymiana+screen z ratio.
P.s.
Jako ,że już posiadam tam zaproszenia,liczę na zapa w miarę potrzeby.
Pzdr.
 

shpaq

New member
Seba_Fan napisał:
ja pierdz ale post, kurcze blagam chce krasc jak najwiecej a mam okazje
zastanowcie sie nad tym co piszecie

za to ten post był przemyślany... zastanów się ile ludzi ściąga coś z torrentów i ilu chciałoby zaproszenie na taka strone na dvdseed.org a ilu jest strażników prawa takich jak Ty :) jeśli powstały takie strony i takie możliwości to dlaczego mam z nich nie korzystac? bo trafi sie jeden szeryf i zkrytykuje?
w dalszym ciągu prosze o zaproszenie
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
nie chodzi o to, wiadomo ze duzo osob sciaga, ale rozbrajaja mnie takie posty, nie znaczy ze oficjalnie mamy okradac innych
 

shpaq

New member
Nie wierze;p po dwóch miesiącach doczekałem sie nie zaproszenia po milionach próśb lecz otwartej rejestracji! śpieszcie sie rejestrowac, otwarta rejestracja tak szybko odchodzi;p
 

krzychd

New member
shpaq napisał:
Nie wierze;p po dwóch miesiącach doczekałem sie nie zaproszenia po milionach próśb lecz otwartej rejestracji! śpieszcie sie rejestrowac, otwarta rejestracja tak szybko odchodzi;p

I z tego co widzę Shpaq już dobrze Ci idzie.:cool:
 

captor

New member
dvdseed zaproszenie

Witajcie, mam gorącą prośbę jak ktoś ma wolne zaproszenie na dvdseeda to bardzo proszę byłem użytkownikiem, mój login to captor ale wyjechałem na wakację i nie było mnie jakiś miesiąc a zapomniałem sobie zmienić w ustawieniach, jak by ktoś miał wolne zaproszenie to bardzo proszę jak tylko dostanę to odrazu seeduje, pozdrawiam wszystkich użytkowników.
moje GG3339746
 
Ostatnia edycja:

Bafanxxx

New member
Witam, bardzo bym prosil o pomoc potrzebuje zaproszenie na DVD SEED ablo polish trackera mam łacze 15 mb a komp jest wlaczony wsumie 24/h wiec z seddowaniem nie bedzie problemow bafanxxx@wp.pl

Za wszystkie odpowiedzi dziękuje.
 
Do góry