zaproszenie na dvdseed.org

pooh_one

New member
witam panowie
czy ktos posiada zaproszenie na dobra strone z filmami w formacie DVD?? bede bardzo zobowiazany. posiadam lacze w tej chwili 16mega, ale czekam az mnie virgin przelaczy na 50 mega. jeden komputer chodzi non stop i tylko sciga i wysyla (24h/7dni). bede zobowiazany. pozdrawiam

p.s.
aktualnie sciagam z torrenty.org (niskie predkosci i same pijawy) lub z mininovej (predkosci super, ale malo dvd z polskim jezykiem)
 

slawkor

Member
Bez reklam
Witam

Ja także przyłączam się do prośby. Nie mam wielu znajomych w necie a przydało by mi się jakieś zaproszenie na prywatny tracker np. btgigs.info lub podobny. Za zaproszenie z góry dziękuję i postaram sie jakoś zrewanżować.

pozdrawiam slawkor:roll:
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
na dvdseed nie ma, jest zamkniete
najlepiej napisac jak chcesz sie zrewanzowac, to moze wtenczas ktos Ci da
 

slawkor

Member
Bez reklam
Zależy mi na zaproszeniu do stronki z dobrymi transferami z DVD (filmy) lub HD. Mam jedno zaproszenie na free peer ale ta stronka dopiero się rozwija. Na stronki typu dvdseed (narazie zamknięta) btgigs.info lub polishtracker więcej nie znam. Pobieranie z innych badziewi typu .org jest bez sensu. Na free peer mam ratio 6.0 ale nie ma za bardzo co pobierać.:hmm:
 

nadra

New member
Witam, mam łącze 2mb/s i prosilbym o zaproszenie na DVD Seed, bardzo mi na tym zalezy, ewentualnie bylbym takze zainteresowany kupnem takiego zaproszenia, wszelkie odp. prosze pisac na nadra1984@o2.pl, pozdrawiam
 

barchelsea

New member
witam, zna ktoś może jakieś strony z otwartą rejestracją?? A może ma ktoś na zbyciu zaproszenia??? Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc... najlepiej na PW lub gg 4815936
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
jak sa dobre to nie ma otwartej rej bo po co
czasem sa przez 2 dni otwarte, ja na jedna strone czekalem 3 miesiace zeby sie dostac
 

barchelsea

New member
znalazłem właśnie ukraińską stronkę z otwartą rejestracją, mają trochę filmów z polskim lektorem... myślę, że będzie spoko. Strona jest w cyrylice więc może być problem dla niektórych. Którą stronę ogólnie polecacie gdzie jest najwięcej filmów z polskim lektorem albo ogólnie polskich? Interesuje mnie głównie 1080p.
 

tom77771

New member
gg 5580390 jak chcesz zapa na st

pooh_one napisał:
witam panowie
czy ktos posiada zaproszenie na dobra strone z filmami w formacie DVD?? bede bardzo zobowiazany. posiadam lacze w tej chwili 16mega, ale czekam az mnie virgin przelaczy na 50 mega. jeden komputer chodzi non stop i tylko sciga i wysyla (24h/7dni). bede zobowiazany. pozdrawiam

p.s.
aktualnie sciagam z torrenty.org (niskie predkosci i same pijawy) lub z mininovej (predkosci super, ale malo dvd z polskim jezykiem)[/quote

;););););););););););)
 

DIABLO73

New member
pooh_one napisał:
witam panowie
czy ktos posiada zaproszenie na dobra strone z filmami w formacie DVD?? bede bardzo zobowiazany. posiadam lacze w tej chwili 16mega, ale czekam az mnie virgin przelaczy na 50 mega. jeden komputer chodzi non stop i tylko sciga i wysyla (24h/7dni). bede zobowiazany. pozdrawiam

p.s.
aktualnie sciagam z torrenty.org (niskie predkosci i same pijawy) lub z mininovej (predkosci super, ale malo dvd z polskim jezykiem)

Gosciu ty chyba masz tutaj na forum ze 20 kont.........Ban :confused:
 

DIABLO73

New member
tom77771 napisał:
pooh_one napisał:
witam panowie
czy ktos posiada zaproszenie na dobra strone z filmami w formacie DVD?? bede bardzo zobowiazany. posiadam lacze w tej chwili 16mega, ale czekam az mnie virgin przelaczy na 50 mega. jeden komputer chodzi non stop i tylko sciga i wysyla (24h/7dni). bede zobowiazany. pozdrawiam

p.s.
aktualnie sciagam z torrenty.org (niskie predkosci i same pijawy) lub z mininovej (predkosci super, ale malo dvd z polskim jezykiem)[/quote

;););););););););););)

To samo......ale jaja......Gosciu ty chyba masz tutaj na forum ze 20 kont.........Ban :confused::confused::confused:
 

SzybkiBen

New member
szukam

Witam. Czy znajdzie się jakaś dobra duszyczka z wolnym zapkiem na dvdseed.org. Postaram sie zrewanżować (hd-bits.ro, scene.hd) Z góry dziekuje.
 

drego

New member
Witam
Czy ktoś mógłby poratować zaproszeniem na dvdseed.org
Niestety nie mam czym się zrewanżować póki co
Działam na pt i torrentleechu. Na priv podeśle ss z stanu seedowania.
Z góry dzięki i pzdr
 

piotrmd

New member
Witam,

Jestem w temacie HD od 1 miesiaca i mam prosbe - podeslijcie mi zaproszenie na strone z torrentami, gdzie ratio uczciwych/pijawek jest wysokie. Prosze o to ja i moj LE55A956. Niestety moge tylko uprzejmie w zamian podziekowac. I dziekuje z gory.
 

goffer2

New member
Witam ja rowniez prosilbym o zaproszenie, kozystam glownie z torenty.org i isohunta, ale mam dojsc pijaw, udostepniam torenty.org, raito mniej wiecej to 1, 2 zalezy co sie udostapnia :p ale mam dosc pijaw dlatego chetnie bym dawal i bral ;)
W razie czego goffer2@vp.pl badz PW
 

przekorn

New member
Witam serdecznie,
byłbym bardzo wdzieczny gdyby ktos mnie poratował zaproszeniem na dvdseed'a. Niestety niemam czym sie zrewanzowac.

Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry