Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

blaade

New member
jarwisz napisał:
jak ktoś chce zapka na www.bit-hdtv.com
pisać na PM wraz ze screenami /mam 8 sztuk/


ps

adres maila powinien być z gmail gdyż na inne skrzynki nczęsto nie dochodzą

Jarwisz poszedł PM w sprawie zaproszenia, z ktorego bardzo chcialbym skorzystac, oczywiscie jesli jeszcze zostaly Tobie jakies:)

Pozdrawiam
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
JAJCO!



Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy:
  • Powstrzymywać się przed umieszczaniem podobnych tematów/postów w kilku miejscach jednocześnie. Takie postępowanie jest postrzegane jako zaśmiecanie forum.
[fragment Regulaminu Forum]

a do tego totalny offtopic, grrr
 

demoneq

New member
zaproszenie

Od jakiegos czasu jestem szczesliwym posiadaczem Sharpa 46"
Z checia poogladalbym cos w HD :)
Mieszkam w Anglii i posiadam dobre 20mb/s lacze
Poprosze o zaproszenia na strony z materialami HD
Z gory dziekuje
demoneq@o2.pl
 

MasterTomster

New member
demoneq napisał:
Od jakiegos czasu jestem szczesliwym posiadaczem Sharpa 46"
Z checia poogladalbym cos w HD :)
Mieszkam w Anglii i posiadam dobre 20mb/s lacze
Poprosze o zaproszenia na strony z materialami HD
Z gory dziekuje
demoneq@o2.pl

Poszło , przebrnij przez pytanka i potem dbaj o ratio. Jest teraz freeleech - powodzenia.
PZDR
 

demoneq

New member
przy okazji mam pytanie
sciagam Ice Age z predkoscia 1.6mb/s a ode mnie sciagaja 2.5kb/s czy jest mozliwe zeby szybciej sciagali ? bo w takim tempie zeby miec dobre ratio to potrwa z rok :)
 

slowlythinker

New member
Witam szanowynych forumowiczów.
Z tego powodu,że niedawno stalem sie posiadaczem LCD 37" a ogladanie kablowki na nim to porazka bardzo prosilbym o zaproszenie na jakas stronke z materialami do sciagniecia. Moj e-mail to wojtiszp@02.pl.
Z gory serdeczne dzieki.

 

Fanek

New member
Bez reklam
demoneq napisał:
przy okazji mam pytanie
sciagam Ice Age z predkoscia 1.6mb/s a ode mnie sciagaja 2.5kb/s czy jest mozliwe zeby szybciej sciagali ? bo w takim tempie zeby miec dobre ratio to potrwa z rok :)
jako że trwa free leech przez jeszcze 6dni masz szanse nabić troche, np.
Mr &Mrs Smith 2005 720p BluRay DTS x264-ESiR
to pobieraj, kliknij na pozycje
Leechers i pobieraj to gdzie jest najwiecej osób podłączonych, na Ice age widze 51 , a "pierwszeństwo" mają osoby na shellach czyli ci z większym uploadem łącza. wczoraj na Die Hard 4 bluraya było ponad 800 osób to chyba rekord.
good luck ;)

slowlythinker probuj na bit-hdtv.com scenehd.org , mam tam konta ale nie mam zapów. na hdbits trzeba mieć zagraniczne ip.
 
Ostatnia edycja:

MasterTomster

New member
demoneq - proszę bardzo niech ci służy. Korzystaj z freeleech. Masz szanse na niezły start z ratio. Inni nie mieli tyle szczęścia i zanim zreperowali je dostali banana.


BTW
MasterTomster napisał:
Mieszkasz za granicą? (masz zagraniczne IP ) Wiesz co to ratio - mam dla ciebie zaproszenie na HDBts.org.*

Czekam na chętnych. :D

*
www.HdBits.org - największy skład materiałów HD. Tu filmy high definition pojawiaja sie najszybciej. Znajdziesz też filmy dokumentalne , wydarzenia sportowe , klipy muzyczne i mnóstwo innych rzeczy, wszystko we wspaniałej jakości HD.
Wciąż aktualne :grin: zaproszenia czekają :grin: teraz jest freeleech , wszystko czeka jak tacy za free :grin:
PZDR :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry