Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

treumatic

New member
Potrzebuje zapa na hdbits

Shell na francuski laczu z www,takze bez problemu. 100 mbitow.

Moge sie odwdzieczyc zaproszeniem na bit-hdtv.

treumatic[at]gmail.com
 

inkanaju

New member
szukam zaproszenia na hd-bits.org

witam
szukam zaporszenia na hd-bits.org w zamian oferuje scenehd.org aktualnie ratio 1,574

mail inkanaju@interia.pl

gg 1054985

ps jesli jestes z krakowa chętnie wymienie się nagraniami hd i full hd

pozdrawiam hd maniaków

ps szukam napisów do filmów hd ponoc te na hd-bits sa najlepsze ...
 

inkanaju

New member
wielkie dzięki

:) dziekuje za linka ,racja strona raczkuje

ale oby tak dalej

mozna samemu stwozyc stronke o nazwie naisy hd :)

miejmy nadzieje ze wkońcu ktoś pomoże z kontem na hd-bits.org
 

dreec

New member
To jakis kretynizm..wyłaczyli mi konto na hdbits w/g mnie bez zadnego powodu ,a co gorsze bez wyjasnienia.. no chyba dlatego ze jestem Polakiem.
Miałem je juz od ponad roku ratio ok.1,5 logowałem sie z 2 kompow ,ale sedowałem z jednego.Ktos wie o co chodzi:confused:
 

Fanek

New member
Bez reklam
dreec napisał:
To jakis kretynizm..wyłaczyli mi konto na hdbits w/g mnie bez zadnego powodu ,a co gorsze bez wyjasnienia.. no chyba dlatego ze jestem Polakiem.
Miałem je juz od ponad roku ratio ok.1,5 logowałem sie z 2 kompow ,ale sedowałem z jednego.Ktos wie o co chodzi:confused:

DreeC
disabledbig.gif


poland.gif
This account has been disabled
JOIN date2007-01-03 19:21:08 (61 weeks ago) Last seen2008-03-06 23:12:34 (4 days ago) Last checked2008-03-10 17:20:20 (20 hours ago) Uploaded430.10 GB Downloaded281.96 GB Share ratio1.525
smile1.gif
Bonus73873.247 Avatar
URL%5D
Class1080i GenderMale Age27 Torrent comments2 Forum posts14

tak sie zastanawiałem ostatnio, bo Ty mnie zaprosiłeś na hdbits ;)
mam akurat warna teraz wiec wole sie nie wychylać, ale napisze na forum żeby ktoś zapytał i dam znać.
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Właśnie słyszałem, że można uzyskac dostęp do HDBITS.org poprzez zaproszenie.
Czy ktoś z Was posiada możliwośc wysłania takiego zaproszenia. Pewnie nie jestem oryginalny i wielu prosi, jednak mimo wszystko byłbym wdzięczny za zaproszenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

W porządku, nie pozostaje mi nic innego :) Ten ban jest tylko dla nowych z zaproszeń, czy dla tych którzy obecnie już są tam zarejestrowani?

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem
 

jarwisz

New member
Bez reklam
- nikt NOWY nie może się zarejestrować z polskim IP.
- ostro też sprawdzają wszystkich zarejestrowanych czy nie oszukują. Jak widać parę postów wyżej nawet 61 tygodnii na forum nie było argumentem na ostrzezenie tylko od razu BAN

pozd
 

MasterTomster

New member
Mieszkasz za granicą? (masz zagraniczne IP ) Wiesz co to ratio - mam dla ciebie zaproszenie na HDBts.org.*

Czekam na chętnych. :D

*
www.HdBits.org - największy skład materiałów HD. Tu filmy high definition pojawiaja sie najszybciej. Znajdziesz też filmy dokumentalne , wydarzenia sportowe , klipy muzyczne i mnóstwo innych rzeczy, wszystko we wspaniałej jakości HD.
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
jak ktoś chce zapka na www.bit-hdtv.com
pisać na PM wraz ze screenami /mam 8 sztuk/


ps

adres maila powinien być z gmail gdyż na inne skrzynki nczęsto nie dochodzą
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry