Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

alfaalfa9

New member
Dostajecie bany nawet z ratio 8.0 ???? Moze byliscie przez dluzszy czas nieaktywni alobo cus innego , bo jezeli to czysta zlosliwosc adminow to moze jakas polska hakerska grupka powinna ich rozumu i tolerancji dla braci ze wschodu nauczyc ...:D
 

Zajec

New member
brun napisał:
a nie wiesz za co cię zbanowali?

co do zaproszeń to będzie ciężko, sam mam 5 i nie mogę z nimi nic zrobić bo każdego nowego użytkownika z polski banują, a dającemu zaproszenie -krawat więc nie będe ryzykował, zależy mi na moim koncie
Pisałem maila, nie dostałem odpowiedzi. Wszedłem na IRC, pytałem ─ nikt nie ma logów, że moje konto istniało, nikt nie wie czy ktoś je usunął. Zero informacji. Że nie chcesz dawać zaproszenia rozumiem, sam nie chcę brać bo po co skoro mają mnie zaraz zablokować.


Fanek napisał:
brun ja tak samo.

Zajec trzeba pobierać i wchodzić na strone z zagranicznego ip.
Jak pobierać to nic nie zdziałam, bo pobierać i wysyłać mogę tylko z polskiego IP :( Dzięki za informacje.


alfaalfa9 napisał:
Dostajecie bany nawet z ratio 8.0 ???? Moze byliscie przez dluzszy czas nieaktywni alobo cus innego , bo jezeli to czysta zlosliwosc adminow to moze jakas polska hakerska grupka powinna ich rozumu i tolerancji dla braci ze wschodu nauczyc ...:D
Do ostatniej swojej chwili pobierałem dziennie około 1GB i wysyłałem 8 razy tyle. Miałem ratio około 8 przy pobranych 150GB, czyli ponad 1TB uploadu. Tak więc zero litości. Na pamiątkę mam tylko screeny ;)
 

jarwisz

New member
Bez reklam
no coś jest nie tak
zajac

poland.gif

JOIN date2007-09-16 21:12:58 (21 weeks ago)
Last seen2008-02-07 15:16:28 (1 week ago)
Last checked2008-02-15 14:37:04 (19 mins ago)
Uploaded25.08 GB
Downloaded16.99 GB
Share ratio1.476
smile1.gif

Bonus904.360
Class720p
GenderMale
Age20

to Ty czy nie Ty - jak nie Ty to dziwne - nie może być 2 takich samych nicków
 

Zajec

New member
jarwisz napisał:
Zajec - nie ma takiego konta - jakby by istniało i miało taki znaczek
disabledbig.gif
Jejku, przecież właśnie mówię, że pytałem o powód zablokowania i odpowiedzili mi, że nie mają tego konta w ogóle w logach. Jakby zupełnie nigdy nie istniało.


Dziś wszedłem na IRC, próbowałem kulturalnie opisać i wyjaśnić sprawę... Oto odpowiedź:
Kod:
17:27	nwo	!kb Zajec
		HDBits sets mode +b *!*@P2PNET-2DF785B0.internetdsl.tpnet.pl
		HDBits has kicked you from the chat room (Reason: Requested (nwo))


Jak dla mnie tym trackerem zarządza, za przeproszeniem, banda idiotów.
 

gemini4all

New member
Witajcie, bardzo poprosiłbym o zaproszenie na hdbits ( vince4all@gmail.com ), miałem kiedyś tam konto ale z powodu nieaktywności zostało usunięte ;( A potem normalnie z rejestracją? Czy poprzez np anonproxy? Słyszałem że tępią Polaków strzaszliwie i właśnie nawet zarejestrować się już "nam" nie dadzą :/

Edit: właśnie poczytałem temat no i potwierdza się to że Polaków nie cierpią :) Ale żeby się nawet nie móc logować uczciwie? Na ScT też zablokowali wszystkich a potem odblokowywali pojedyńczo po sprawdzeniu użytkownika. To jakaś epidemia czy co? :) To może żeby komuś nie robić problemów z banami za zaproszenia, to powiedzcie gdzie jeszcze można znaleźć dużo dobrego materiału w HD? Może TorrentLeech? Ale tu też potrzebne by było zaproszenie... Moją "uczciwość" możecie sprawdzić poprzez konta (ten sam nick) na PT, FL, ScT - pomimo niskiego uploadu (admin ograniczna) ratio jest od 0,6 do 1.
 
Ostatnia edycja:

alfaalfa9

New member
Hej!
Wiecie moze za co (i ile) mozna zdobyc Karma Bonus Point na HD-Bits.ro??
Nigdzie nie moglem znalezc tej informacji...:(

Pozdrawiam!;)
 

Diath

New member
alfaalfa9 napisał:
Hej!
Wiecie moze za co (i ile) mozna zdobyc Karma Bonus Point na HD-Bits.ro??
Nigdzie nie moglem znalezc tej informacji...:(

Pozdrawiam!;)
Kod:
 [URL]http://www.hd-bits.ro/forum/index.php?topic=523.0[/URL]
 

kamcyk26

New member
Czy na stronach wymienianych ostatnio w tym topicu mozna znalezc mecze NBA w HD (chodzi mi o regularnie wstawiane pozycje). Czy jest jaks strona specjalnie do tego stworzona?

dzieki
 

brun

Member
naprawdę nie macie co liczyć na zaproszenia na hdbits.org w najbliższym czasie, jeżeli wogóle...
jest o tym napisane na stronie 111
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
kamcyk26 napisał:
Czy na stronach wymienianych ostatnio w tym topicu mozna znalezc mecze NBA w HD (chodzi mi o regularnie wstawiane pozycje). Czy jest jaks strona specjalnie do tego stworzona?

dzieki

jakos nie widzialem, moze nie zwrocilem uwagi

co do wywalania polakow, jakos nie mialem z tym problemow
 

Zajec

New member
Seba_Fan napisał:
co do wywalania polakow, jakos nie mialem z tym problemow

Bo jesteś starym userem, to już się trzymasz. Nowe konto Polakom blokują/usuwają. Potwierdzone przez moderatora na IRCu i na forum HDBits.
 
Status
Zamknięty.
Do góry