Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

Fanek

New member
Bez reklam
martig napisał:
A jaki podali powod?
założyłem nowy topic, napisałem:
To administration hdbits
smile1.gif


Once upon a time people from Poland can't send ivites to another people from Poland. We know why, cheets it's was reason.
Me and some person from hdbits have questions : can hdbits open invites to Poland for 4 days ?
We promise to make selections who deserve on ivites and who not, every new user will be must show screen from another tracker with good ratio and upload minimum 40gb, it's will be ticket to get invites from us.

so can hdbits open invites to Poland for 4 days ?


sorry for my perfect english, but everyone should understand me
smile1.gif



odpowiedz admina:



TOPIC ZAMKNIETY.
 

brun

Member
będzie bardzo ciężko bo żaden ich w tym interes żeby przyjmować polaków, całe szczęscie że załapałem się w ostatniej chwili, dzięki fanek!
 

pawel_szulc

New member
dysponuje jeszcze ktos jakims zaproszeniem ? mam mozliwosc rejestracji z zagranicy, wiec nie byloby zadnych problemow. na dowod ze zaproszenie sie nie zmarnuje bede mogl pokazac screeny/linki z innych stron ;) jesli ktos bylby w stanie pomoc - prosze o pw ;)
 

brun

Member
pawel_szulc napisał:
dysponuje jeszcze ktos jakims zaproszeniem ? mam mozliwosc rejestracji z zagranicy, wiec nie byloby zadnych problemow. na dowod ze zaproszenie sie nie zmarnuje bede mogl pokazac screeny/linki z innych stron ;) jesli ktos bylby w stanie pomoc - prosze o pw ;)

rejestracja z zagranicy nie wiele się zda, doszukaja sie i dostaniesz bana
 

jarwisz

New member
Bez reklam
quitry napisał:
Czy to forum ma jakis administarorów, moderatorów?

MA?

zamknac ten topic do odwolania...

- MA i co z tego .Nawet założyliśmy topic /chyba Fanek/ na ten temat i odpowiedz głównego admina ograniczyła się do jednego słowa -SORRY

- a te drugie twoje stwierdzenie/postulat jest jak najbardziej na miejscu
 

Diath

New member
Chyba wszystkie trackery o tematyce HD:
Kod:
www.bit-hdtv.com
www.hdbits.org
www.hdsource.biz
www.hd-bits.ro
www.hdfrench.com
www.hdtracker***
Jest jeszce jeden niemiecki tracker, ale zapomniałem nazwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry