Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

wawamatma

New member
Cześć wam, czy mogę liczyć na zaproszenie na jakąkolwiek w miarę działającą stronkę z HD, nie musi być jakaś super. Ważne żeby była. Bo te ogólnodostępne są tragicznie wolne:( Nie mam niestety nic na wymianę. Jakby co to mogę pomóc z jakąś pracą domową z matematyki. ;) http://www.wawamatma.of.pl
 

jarwisz

New member
Bez reklam
MasterTomster napisał:
widze że zabezpieczasz tyły
:lol::lol::lol: - dobre
ale swoją drogą jak tak można znowu prosić
oj Panie Tomster coś ostatnio nie masz szczęścia do zapraszanych

Pbialobrzeski - czytaj parę postów wyżej
 
Ostatnia edycja:

donbal

New member
odp

jarwisz napisał:
poszło - tylko pamiętaj co obiecałeś

ps
nie ma nikogo takiego jak zidanek na HDBits

hej oczywiscie nie ma nikogo takigo jak zidanek ale jest witcher spokok koles dba o ratio polecam dzieki za pozdrowionka (mam kilkanasice zaproszen na bit-hdtv rozdam wdlug uznania wkoncu swieta haha) aha i jeszcze kilka slow o zulufan juz zmarnowales kilka zaproszen ja ci juz tez dalem w 131 poscie tego watku to tak dla innych
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
donbal napisał:
mam kilkanasice zaproszen na bit-hdtv rozdam wdlug uznania
jeżeli to nie problem to poproszę
nie wiem czemu ale nie ma mnie jeszcze na tej stronce

ps
pm wyłaczyłeś czy jak
 
Ostatnia edycja:

lukasz30

New member
Witam.Od tygodnia mam konto na scenehd.org,ratio 7,600 w tym momencie i rośnie:) oraz konto od tygodnia na hd-bits-ratio 3.100 i rośnie :smile: ,jeśli można prosić o zaproszenie na dvdseed.org,lub jakiś inny dobry tracker to byłbym bardzo wdzięczny:cool: -mój email-lukasz1976@onet.eu.
 

MasterTomster

New member
Njus dla tych co nie zaglądają tam regularnie ... (HDBits.org)
Freeleech do końca roku. Nie naliczają ściąganych bajtów a wysyłane liczą razy dwa.
Można skompletować wideotekę i podreperować ratio.

Kolego z amerykańskim IP wklej w post screeny z jakiegoś trackera aby udowodnić znajomość zjawiska dbania o ratio.

Wesołych Świąt Ludzie , Ho Ho Ho!
 
Status
Zamknięty.
Do góry