Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

kavoo

New member
Mam troche zaproszen do dyspozycji. Z wczorajszego dnia jest sporo kolegow po prosbie, wiecej niz moge zaoferowac, wiec kto pierwszy ten lepszy - piszcie na priv, pierwsze 4 osoby dostana (kilka zaproszen zostawie sobie dla znajomych).

Oczywiscie zaproszenia wysle dopiero wtedy, gdy zluzuje sie lista userow, bo w tej chwili jest komplet.
 

zidanek

New member
Witam serdecznie.

Od niedawna interesują mnie strony z ratio niestety, aby się na nie zapisać trzeba mieć zaproszenie. Bardzo proszę osoby, które mogły by takie zaproszenie podarowac o pomoc. Interesują mnie zaproszenia m.in. na PolishTracker. Jednak jeśli ktoś miałby zaproszenie na inne strony to nie pogardze :). Aha mam wykupione konto shell, ale nie mogę go sprawdzić jak sie spisuje na stronkach z ratio. Więc myśle, że wszystko byłoby ok. Aha zaproszenie na hdbits już mam, ale narazie sam nie mam zaproszeń bo za mało wysłałem :( A i najważniejsze ;P mail - irek.witcher@gmail.com.

Z góry dziękuje dla wszystkich, którzy takie zaproszenie podarują.
Pozdrawiam wszystkich :)
 

Vaniol

New member
Siema
Poszukuję zaproszenia na jakikolwiek tracker HD. W zamian mogę dać zaproszenie na HT lub PT jak tylko zostaną rozdane. Na obu trackerach jestem PU więc nie będzie problemu z uploadem.

Mihaszysz@gmail.com

pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry