Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

jarwisz

New member
Bez reklam
czarny napisał:
POTRZEBNE ZAPROSZENIE NA hdbits A DAM NA DVDSED CZARNY10@ICPNET.PL

czarny - jaki masz nick na DVDSEED
tam jest 3 "czarnych"

ps
na razie nie proście o zaproszenia
zmarnowałem 2

stronka nie przyjmuje nowych userów /limit 21.000 osiągnięty/ a zaproszenie przepada

czystka ma być podobno 1.12.2007
i wtedy się zacznie
 

jarwisz

New member
Bez reklam
piciuuu napisał:
czystka? jakies dokladniejsze info?

no co Ty - nie pamiętasz co było 1.12.2006 - wywalili około 1-2 tys kont za niskie ratio i ostrzeżenia.
Z tego co się domyślam na HDBits różne daty odgrywają duże znaczenie -
jak np założenie strony -FREELEECH itp

a skąd to wiem - powinieneś się domyślić ;)
 

wwwwlodek

New member
Serdecznie prosze o zaproszenie

Bardzo prosze o zaproszenie na hdbits.org lub bit-hdtv.com.
Jestem nowym uzytkownikiem HDTV ale widzie, ze stronka jest tresciwa i pomocna.
Pozdrawiam wszystkich i tak dalej.
 

tkossak

New member
zaproszenie

Proszę o zaproszenie na hdbits.org, w zamian mogę dać zaproszenie np. na www.demonoid.com. Poniżej moje statystyki z polishtracker'a:

ptap1.gif
 

Camis

New member
Przyjme zaproszenie na jakis tracker HD.


Moje referencje:



PolishTracker




TorrentBytes





Moj mail: cmx MALPA data.pl

Pozdro :grin:
 
Ostatnia edycja:

Cin

New member
Zaproszenie

Chętnie przygarnę zaproszenie na hdbits.Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę dać zaproszenie na demonoid.com.Jeżeli ktoś dysponuje zaproszeniem byłbym bardzo wdzięczny za udostepnienie.

hansito(małpa)poczta.onet.pl
 

maniek750

New member
Posiadam zaproszenia na bit-hdtv.com i HDBits.org jezeli kogos interesuje to prosze pisac na maniek750@gmail.com lub GG 317594
W zamian chcialbym zapka na Torrenleech.org lub Sharetorrents.pl lub Blackcats-games. Żadne inne mnie nie interesuja :p
 

myca007

New member
maniek750 napisał:
Posiadam zaproszenia na bit-hdtv.com i HDBits.org jezeli kogos interesuje to prosze pisac na maniek750@gmail.com lub GG 317594
W zamian chcialbym zapka na Torrenleech.org lub Sharetorrents.pl lub Blackcats-games. Żadne inne mnie nie interesuja :p
Na TorrentLeech już nie ma szansy się dostać, adminowie wyłączyli zaproszenia. To samo wkrótce na PolishTracker nastąpi. Ma to związek z zamknięciem w tym tygodniu jednej z największych 'torrentowni' - OiNK
 

qbyzek

New member
Bardzo bym prosil jakas zyczliwa osobe o zaproszenie na hdbits. Moge podeslac screeny swiadczace o moim zaangazowaniu lub odwdzieczyc sie zaproszeniem na PT lub Demonoid.

Moj mail to qbyzek@gmail.com.
Z gory dziekuje
 

hryniek

New member
już w innym temacie prosiłem o zaposzenie na PT ale jak narazie nie znalazla sie osoba która by mnie wspomogla, dlatego prosze raz jeszcze

hryniek@gmail.com

dalbym zapa na TL ale jak napisał 2 posty wyżej kolega, rejestracja zamknięta a zaproszenia anulowane. pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry