Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

carel

New member
Dam od ręki zaproszenie na HDB tej osobie która podeśle mi kompletne napisy do "Police.Story.3.Supercop.1992.iNTERNAL.DVDRip.XviD". Na necie jest bardzo dużo napisów do tego filmu ale wszystkie z jakimi się spotkałem mialy braki (sporo nieprzetłumaczonych scen). Dlatego proszę, jak już wspomniałem o kompletne napisy. Wersja filmu nie ma znaczenia. Synchro sam sobie zrobię. Pozdrawiam ;)
 

asia19

New member
carel napisał:
Dam od ręki zaproszenie na HDB tej osobie która podeśle mi kompletne napisy do "Police.Story.3.Supercop.1992.iNTERNAL.DVDRip.XviD". Na necie jest bardzo dużo napisów do tego filmu ale wszystkie z jakimi się spotkałem mialy braki (sporo nieprzetłumaczonych scen). Dlatego proszę, jak już wspomniałem o kompletne napisy. Wersja filmu nie ma znaczenia. Synchro sam sobie zrobię. Pozdrawiam ;)

http://rapidshare.com/files/57772288/Police_Story_3_Supercop.rar.html zobacz moze te beda kompletne
 

carel

New member
Droga asiu19
Wcześniej spotkałem już się z tymi napisami które mi wysłałaś ale dla pewności jeszcze raz sprawdziłem. Żadne nie jest kompletne. Ba, wysłałaś mi pięc wersji ale różniących się tylko tym że jedno było na 2CD inne miało inny fps a jeszcze inne format micro... Treściowo miały te same braki które i moja wersja napisów ma :( . Może jest ktoś kto ma jednak napisy bo to naprawdę popularny film.
btw, dziękuję jednak Asiu za chęc pomocy :)

"Police.Story.3.Supercop.1992.iNTERNAL.DVDRip.XviD", a zaproszenie czeka
 
Ostatnia edycja:

Nicaraguall

New member
carel napisał:
Dam od ręki zaproszenie na HDB tej osobie która podeśle mi kompletne napisy do "Police.Story.3.Supercop.1992.iNTERNAL.DVDRip.XviD". Na necie jest bardzo dużo napisów do tego filmu ale wszystkie z jakimi się spotkałem mialy braki (sporo nieprzetłumaczonych scen). Dlatego proszę, jak już wspomniałem o kompletne napisy. Wersja filmu nie ma znaczenia. Synchro sam sobie zrobię. Pozdrawiam ;)
Jeśli podałbyś mi w których minutach brakuje napisów mógłbym się poswięcić i je przetłumaczyc ;)

Pozdrawiam
Nicaraguall
mghcx@interia.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry