Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

Fanek

New member
Bez reklam
Posiadam 4 zapy do rozdania, dam je tylko odpowiedzialnym userom, pomijam osoby z 5 postami na forum, którzy rejestruja sie tylko po to by napisać 1 posta i wiecej sie nie pojawić.

Aha czy mógłby ktoś sprawdzic czy moje konto na bit-hdtv jeszcze istnieje, straciłem dostęp po zmianie haseł, nik to Fanek.
 

gawroni

New member
Fanek napisał:
Posiadam 4 zapy do rozdania, dam je tylko odpowiedzialnym userom, pomijam osoby z 5 postami na forum, którzy rejestruja sie tylko po to by napisać 1 posta i wiecej sie nie pojawić.

Fanek a jak mam Ci udowodnić, że jestem odpowiedzialny ?? Napisać 10 postów na forum?.

Daj spokój... :mrgreen: Po to założono ten topic
 

carel

New member
Fanek, nie patrz na ilośc postów napisanych bo ja tym się wczoraj kierowałem wybierając osobę na podarowanie jej zaproszenia. Sporo postów (chyba najwięcej spośród chętnych na zaproszenie) miał niejaki "zajaczek". Dzisiaj się okazuje że niezła pijawa z niego... :twisted: (nie pierwsza z tego forum zresztą)

Także ja nie wiem czy kiedyś jeszcze z dobrych chęci dam komukolwiek zaproszenie na HDB z tego forum... :confused:
 

depesz

Member
...

carel - na logikę - jeśli ktoś dopiero co dostał zaproszenie, to MUSI najpierw tylko i wyłącznie ssać - żeby mieć jakiś materiał do uploadowania (chyba że co innego niż pobieranie miałeś na myśli pisząć, że niezła z niego pijawa).
 

zajaczek

New member
carel chyba troche cie ponosi jak mam cos wysylac skoro plik ma 400 osob a sciagaja 5, wiem na czym polega Ratio i odpusc sobie takie uwagi. mam 8 zaporszen na blackcats-games i chetnie je rozdam tylko ze w tej chwili zablokowali ta opcje.., od rana seduje nie moja wina ze tak to idzie.. a moj up:70kb a idzie 3kb.
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
depesz napisał:
carel - na logikę - jeśli ktoś dopiero co dostał zaproszenie, to MUSI najpierw tylko i wyłącznie ssać - żeby mieć jakiś materiał do uploadowania (chyba że co innego niż pobieranie miałeś na myśli pisząć, że niezła z niego pijawa).

COREL - widzę Cię na HDBits - masz niezłe ratio i tak trzymać

ale niestety muszę potwierdzić słowa kol.DEPESZ
jak ktoś nie ma z zapasie materiału HD to nie ma w jaki sposób utrzymać się na tej stronce.Chyba że tak jak Ty ma SHELL'a.

Fakt jest faktem że na 10 rozdanych zaproszeń 9 zostaje zmarnowanych /konto disabled/ ale taka jest już kolej rzeczy.
Na tej stronce jak patrzę - to bez Shella ani rusz


pozd

 

Fanek

New member
Bez reklam
"The current user account limit (20,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later..."

wiec jak beda now miejsca napewno ktoś napisze i wtedy rozda sie zapy, mam jeszcze 4. wiec nie piszcie może na razie próśb o zapy.
 

carel

New member
zajaczek napisał:
carel chyba troche cie ponosi jak mam cos wysylac skoro plik ma 400 osob a sciagaja 5, wiem na czym polega Ratio i odpusc sobie takie uwagi. mam 8 zaporszen na blackcats-games i chetnie je rozdam tylko ze w tej chwili zablokowali ta opcje.., od rana seduje nie moja wina ze tak to idzie.. a moj up:70kb a idzie 3kb.
Jeżeli Cię uraziłem to przepraszam. Za dużo razy spotkałem się z pijawkami, za dużo razy zmarnowałem zaproszenia więc i tym razem pomyśliłem że kolejna pijawka się trafiła...ale wiesz, istnieje chyba takie coś jak freeleech i chyba warto od tego na początku zacząc. Nawet jak tego nie potrzebujesz...Nabije "trochę" up i wtedy można wybierac co się chce... No ale cóż, każdy ma swoją taktykę :???:

btw, kolego jarwisz'u, jakiego Ty corela widzisz na HDB? Przeszukałem całe listy użytkowników, posłużyłem się wyszukiwarką ale żadnego, echm, corela, nie znalazłem... :hmm:
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
carel napisał:
btw, kolego jarwisz'u, jakiego Ty corela widzisz na HDB? Przeszukałem całe listy użytkowników, posłużyłem się wyszukiwarką ale żadnego,
sorki - błąd w pisowni
chodzi mi oczywiście o
Carel

poland.gif

ratio 7.988 :krol:


carel napisał:
chyba takie coś jak freeleech i chyba warto od tego na początku zacząc. Nawet jak tego nie potrzebujesz...Nabije "trochę" up i wtedy można wybierac co się chce.

racja - innej drogi chyba nie ma

pozd
 

donbal

New member
jarwisz napisał:
COREL - widzę Cię na HDBits - masz niezłe ratio i tak trzymać

ale niestety muszę potwierdzić słowa kol.DEPESZ
jak ktoś nie ma z zapasie materiału HD to nie ma w jaki sposób utrzymać się na tej stronce.Chyba że tak jak Ty ma SHELL'a.

Fakt jest faktem że na 10 rozdanych zaproszeń 9 zostaje zmarnowanych /konto disabled/ ale taka jest już kolej rzeczy.
Na tej stronce jak patrzę - to bez Shella ani rusz


pozd
fakt faktem duzo zaproszen sie marnuje ale nie jest tak zle ja nie posiadam SHELL'a a jakos daje rade jest duzo pozycji do sciagania bez nabijania ratio warto od tego zaczac pozniej nie ma problemu
 
Status
Zamknięty.
Do góry