Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

szaman154

Member
Bardzo proszę o zaproszenie na HDbits.org
Poprzednie które dostałem to nie mogę się zarejestrować wyskakuje komunikat: Your invite has expired , nie mam pojęcia co to oznacza.
Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to bardzo był bym wdzięczny.
mój adres: magdalipowy@gmail.com
Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów.:)
 

donbal

New member
zap

Zulafan napisał:
wszedlem kliknalem na ten link i mi pokazało :"You're only allowed one account, invite deleted"

Dlaczego?? Nie mam innego konta... o co chodzi??

to ja ci powiem o co chodzi dostales juz zaproszenie odemnie i ratio masz 0.131
 

Fanek

New member
Bez reklam
witam i HELP :)

Witam po troche ponad 2 miesiecznej nieobecnosci, jako ze bylem pozagranica Polski, elegancko zaparkowalem konto na hdbits.org i bit-hdtv , zagladam na nie ktoregos pieknego dnia i widze ze nie mam konta, prawdopodobnie przez zmiene serwera i zmiane hasla, w zaden sposob nie moge tego odzyskac [probowalem przez meila o haslo przypomnieniowe- NIC].

Jako ze mialem ladne ratio na hdbits, 10.00 przy downloadzie okolo 100gb prosze o nowe zaproszenie, na hdbits i bit-hdtv jakby sie dalo :)
Moje dawne konto, ktore prawdopodobnie zostalo usuniete to Fanek.


fan84zam@o2.pl
 

MasterTomster

New member
Fanek napisał:
Witam po troche ponad 2 miesiecznej nieobecnosci, jako ze bylem pozagranica Polski, elegancko zaparkowalem konto na hdbits.org i bit-hdtv , zagladam na nie ktoregos pieknego dnia i widze ze nie mam konta, prawdopodobnie przez zmiene serwera i zmiane hasla, w zaden sposob nie moge tego odzyskac [probowalem przez meila o haslo przypomnieniowe- NIC].

Jako ze mialem ladne ratio na hdbits, 10.00 przy downloadzie okolo 100gb prosze o nowe zaproszenie, na hdbits i bit-hdtv jakby sie dalo :)
Moje dawne konto, ktore prawdopodobnie zostalo usuniete to Fanek.


fan84zam@o2.pl

Ano jest Fanek:
Uploaded 22.50 GB
Downloaded 9.26 GB

:cool:

Chce ci posłać a tu:
The e-mail address (fan84zam@o2.pl) is already in use.
Twoje konto jest cały czas aktywne:
Last seen 2007-07-28 17:48:40 (6 weeks ago)
Last checked 2007-09-15 12:38:39 (4 mins ago)
Możesz mieć problem z założeniem nowego....
Jak chcesz podaj mi inny email bo ten ja widzisz nie pójdzie.
 

Fanek

New member
Bez reklam
MasterTomster napisał:
Chce ci posłać a tu:
The e-mail address (fan84zam@o2.pl) is already in use.
Twoje konto jest cały czas aktywne:
Last seen 2007-07-28 17:48:40 (6 weeks ago)
Last checked 2007-09-15 12:38:39 (4 mins ago)
Możesz mieć problem z założeniem nowego....
Jak chcesz podaj mi inny email bo ten ja widzisz nie pójdzie.

Juz sobie poradzielm, odzyskalem dawne konto, tylko chyba ratio troche mi spadlo, bo jak pamietam przed wyjazdem mialem wyzsze, mimo wszystko dzieki za checi, doceniam :)
 

serce

New member
Jak większość również szukam zaproszenia na hdbits.org gdyż teraz tylko tym formatem się zajmuje ;)
Łącze mam niezłe a do miecha jeszcze lepsze :D Ostatnio nie korzystałem z trackerów więc zaproszenia mam tylko na dvdseed.org oraz bit-hdtv, dodatkowo mam zaproszenie na stronę p2mforum.info(najlepsza strona downloadu moorhunt/op2m/p2m(jest to ściąganie ze skrzynek pocztowym maxymalna prędkością) ostatnio rónież działają i wrzucają hd ;] więc parenaście filmów jest jednak do zbioru kolekcji torrentów im jeszcze troszkę brakuje.
email: stapio89@gmail.com
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry