Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

badej

New member
Jeśli mógłbym poprosić, to byłbym wdzięczny za zaproszenie na hdbits.org. Mój mail to badej(at)o2.pl

Pozdrawiam
 

arcoss

Member
Moja przygoda z HD zaczęła się 2 dni temu. Mogę liczy na zaproszenie na HDbits.org? Będę wdzięczny. arcoss(małpa)interia.pl :eek:k:
 

jahoo

New member
Bardzo proszę o zaproszenie na HDbits.org lub inną stronę torrentową z materiałami HD

mój mail jahoo11 (at) o2 (dot) pl
Co prawda na forum więcej czytam niż piszę ale w temacie HD jestem od dłuższego czasu.
 

donbal

New member
witam dlaczego nie mozna sie logowac na hdbits czy ktos wie moze hasla sa popsute czy o co chodzi ponoc hakerzy cos majstrowali
 

mojeftp

New member
Witam, jestem nowym użytkownikiem forum. Byłbym bardzo wdzięczny za zaproszenie na hdbits.org od doświadczonych userów. Pozdrawiam ( forhcmf at o2.pl )
 

Krzyszta

Klub HDTV.com.pl
VIP
donbal napisał:
witam dlaczego nie mozna sie logowac na hdbits czy ktos wie moze hasla sa popsute czy o co chodzi ponoc hakerzy cos majstrowali

Donbal,weszłeś już?
Miałem jazdę zeszłej nocki,dwa razy wysyłali nowe hasło,dopiero rano,udało się zalogować.Dzisziaj znowu próba włamu,próbuj stare hasło,tzn.z środy rano.
Pzdr
 
Ostatnia edycja:

jahoo

New member
Depesz dzięki za invite, niestety dzisiaj mojego konta nie ma w systemie - myślę że to przez te wczorajsze ataki... opisze problem na ich ircu (niestety mam dostęp tylko do kanału invite ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry