Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

asdsd

New member
problem z ratio na HDBits

Witam.
Mam pewien problem z ratio na HDBits.
Chodzi dokładnie o to, że przez cały czas spada mi ratio ("your share ratio has dropped below 0.45 for 2 weeks"), mimo to, że udostępniam bardzo dużo. Sęk w tym, że moje transfery w download są spore, a w upload praktycznie wszędzie 0kb/s (czasami tylko coś się ruszy).
Dostałem już ostrzeżenie, że za chwilę zablokują mi konto, ponieważ mam za małe ratio.
Jak należy udostępniać materiały, które posiadam, bo wydaję mi się, że coś źle robię. Dodam jeszcze, że program, którego używam (azureus) jest włączony cały czas, więc nie ma takiej opcji, że kończę ściągać to co mnie interesuje i wyłączam program.
Z góry dziękuję za odpowiedź na pewnie banalne pytanie.

P.S.
Sorry jeżeli post umieściłem w złym dziale.
 

zorbak

New member
Witam,

rowniez bede wdzieczny za wszelakie zaproszenia, szczegolnie do miejsc slynacych z duzej ilosci materialu 1080p.
 

piciuuu

New member
zaproszenie na hdbits.org

witam
mam problem, wczoraj moj genialny braciszek podczas mojej nieobecnosci uruchomil podobno na moment niedozwolony program (ktos mu powiedzial ze mozna bez uplloadowania zwiekszyc ratio) iefekt This account has been disabled. Miesiace uploadowania i walki o dobre ratio (nick pch1979 ratio 1.6 Upl 1.6TB Down 1.0TB) wyrzucone w bloto. Domyslam sie ze pisanie do valeria nic nie da (i tak nie wiem jak mialbym to zrobic bez dostepu do strony) wiec moze skoro troche zaproszen tu rozdalem to i mnie ktos ponownie zaprosi chojeckipiotr@gmail.com - mam kilka roznych zaproszen aby sie odwdzieczyc
pozdrawiam
 

mi3t3k

New member
Witam.

Byłbym wdzięczny za zaproszenie na HDBits, w zamian mogę się odwdzięczyć zaproszeniem na PT, TL, TauriTracker, HD-bits.ro.

Kontakt: Mi3t3k at op.pl

Pozdrawiam.
 

Makumba

New member
Makumba napisał:
Prosilbym jakas zacna duszyczke o zaproszenie na hdbits.org/PT... Juz po raz trzeci :( Odwdziecze sie seedowaniem ( lacze 4Mb/512kb ). Nic mi nie pozostalo oprocz seedowania, bo nic mnie interesujacego juz nie ma ( tam gdzie jeszcze moglem sie bez zaproszen porejestrowac ). Wiec poki co tylko wysylam ( komp chodzi 24h na dobe ). Az mi szkoda tak marnowac ten upload na kiepskie trackery... Bo co mi po super wysokim ratio, power userach, bonusach i innych pierdolach skoro prawie nic juz nie sciagam - az takim samarytaninem nie jestem :twisted:

Moj mail to: kontrabanda@op.pl

Ponawiam prosbe :confused: . Ratujcie, plizzz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry