Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

MasterTomster

New member
Napisz mi na pw twój mail (ten co mi dałeś na wp , zebym nie skasował zaproszenia jakieś osobie) i ten drugi na który chcesz nowe zaproszenie. Skasuje twoje zaproszenie i jak tylko mi je wrócą zaraz odeśle ci na nowy adres.

BTW
Kto dostał zaproszenie niech sie rejestruje zostało 180 miejsc i potem limit userów - zamkna nowe rejestracje.
 

MasterTomster

New member
Widziałem , widziałem, jako zapraszajacy mam wgląd w wasze poczynania, ratio itp.
Mozliwość zaproszenia kogoś dostaniecie jak troche pobedziecie tam i wyslecie towaru , wtedy zostana one wam przydzelone automatycznie.
Minimum trzeba zassać 1Gb na miesiąc , bez tego usuwaja konta, to taki ich nowy przepis. Reszta po staremu , rato min 0,45.
Powodzenia. Niech HD bedzie z wami :popcorn:
 

matix

New member
to twoje ratio?

Gollum napisał:
sugerowałbym nie rozdawanie tak zaproszeń na hdbits itp strony bo w ten sposób je niszczycie. pochwalcie się ratio
Ratio: 4.111 UL: 18.28 GB DL:4.45 GB Act:
arrowup.gif
3
arrowdown.gif
0 Bonus
a mam upload 512Kbit - to i tak mało, a wiem, że większość z was nie potrafi utrzymać się na poziomie 1.0 - im więcej leecherów tym gorsze transfery i nawet seederzy ze szwecji z ich 100mbit łączami nie pomogą, gdy zjawi się 100 polaczków ssących aż do bana. starajcie się chociaż, bo przeez leecherów nogą także kiedyś oberwać ci, którzy dali im zaproszenia. a poniżej moje ratio z bit-hdtv
Welcome back, Gormadok (Power User) [logout] [Connectable]
Ratio: 90.017
arrowup.gif
(1) 77.71 GB
arrowdown.gif
(0) 884.00 MB
[Invites: 5] [Bonus: 211.700]
serio jak się chce to można. a wtedy za polaczków_pl nikt się wstydzić nie będzie musiał.
1. to twoje ratio?
bo jesli tak to widze ze jeden film dvd5 najwyzej sciagnales. za niedlugo Cie wywala :D
2. ja ma upload 30kB czyli mniej od Ciebie i tez sobie jakos radze. fakt faktem, jestesmy na 6 miejscu pod wzgledem ilisci zarejestrowanych polakow na hdbits. czyli sporo nas tam
 
Ostatnia edycja:

donbal

New member
ratio

a to moje ratio Ratio: 7.258 UL: 163.96 GB DL:22.59 GB Act:
arrowup.gif
17
arrowdown.gif
2 Bonus od 13 tygodni pozdro,a propo tego 1GB na miesiac jak to jest naliczane od poczatku miesiaca do konca z gory dzieki pozdro
 

shyic

New member
Gollum napisał:
sugerowałbym nie rozdawanie tak zaproszeń na hdbits itp strony bo w ten sposób je niszczycie. pochwalcie się ratio
Ratio: 4.111 UL: 18.28 GB DL:4.45 GB Act:
arrowup.gif
3
arrowdown.gif
0 Bonus
a mam upload 512Kbit - to i tak mało, a wiem, że większość z was nie potrafi utrzymać się na poziomie 1.0 - im więcej leecherów tym gorsze transfery i nawet seederzy ze szwecji z ich 100mbit łączami nie pomogą, gdy zjawi się 100 polaczków ssących aż do bana. starajcie się chociaż, bo przeez leecherów nogą także kiedyś oberwać ci, którzy dali im zaproszenia. a poniżej moje ratio z bit-hdtv
Welcome back, Gormadok (Power User) [logout] [Connectable]
Ratio: 90.017
arrowup.gif
(1) 77.71 GB
arrowdown.gif
(0) 884.00 MB
[Invites: 5] [Bonus: 211.700]
serio jak się chce to można. a wtedy za polaczków_pl nikt się wstydzić nie będzie musiał.

Hmm... poczułem się do odpowiedzi, ponieważ twój post jest bezpośrednio pod moją prośbą.

Mam łącze 80 mbit i wiem jak to działa... Łatwiej mi puścić szybki upload niż knuć jak to zostać cwaniaczkiem_pl...
 

Fanek

New member
Bez reklam
shyic napisał:
Mam łącze 80 mbit i wiem jak to działa... Łatwiej mi puścić szybki upload niż knuć jak to zostać cwaniaczkiem_pl...
masz łacze 80mbiit ? to chyba nie mieszkasz w Polsce, c to za łącze i jaki masz na nim upload ?

Ratio: 2.355 UL: 21.81 GB DL:9.26 GB Act:
arrowup.gif
0
arrowdown.gif
0 Bonus [Use]: 1,543
Moje ratio, troche spadło ostatnio
Niby mam downloadu tylko 9gb przez 3 miesiace, ale pobrałem z hdbits już jakieś ponad 150gb , za sprawą free week i free leechy :)
 
Ostatnia edycja:

shyic

New member
Mieszkam w Polsce, łącze mam 155/155 ale do mojej dyspozycji 80/80. Takich łącz w Polsce mamy dużo, tylko jeszcze nie na prywatne kwatery :p
 

MokrySedeS

New member
@shyic, to co piszesz wydaje mi sie niewiarygodne! Napisz prosze cos wiecej na temat twojego lacza (dostawca, oplaty itp) jesli mozesz.
Najszybsza oferte jaka znalazlem to ta:
DSL 15000 (łącze o maksymalnej przepustowości 15360 kbit/s do komputera Klienta i 800 kbit/s od Klienta, ośmioadresowa podsieć - 5 użytkowych adresów IP).
Jest to oferta TP dla firm. Nie mam pojecia gdzie szukac szybszego lacza :(
 

shyic

New member
Praktycznie wiekszość dużych dostawców ci taki lacze zestawi, oczywiscie trzeba spelnic pewne warunki - przede wszystkim wazna jest lokalizacja, czy jestes w zasiegu operatora (czy to światłowodu czy radia).
Takich rzeczy oczywiscie nie ma w cenniku, to sa indywidualnie negocjonowane umowy, dlatego rowniez nie powiem ile moja firma za to placi. Porozmawiaj z handlowcem, popros o oferte... Moje lacze jest realizowane przez GTS.
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
shyic napisał:
Praktycznie wiekszość dużych dostawców ci taki lacze zestawi, oczywiscie trzeba spelnic pewne warunki - przede wszystkim wazna jest lokalizacja, czy jestes w zasiegu operatora (czy to światłowodu czy radia).
Takich rzeczy oczywiscie nie ma w cenniku, to sa indywidualnie negocjonowane umowy, dlatego rowniez nie powiem ile moja firma za to placi. Porozmawiaj z handlowcem, popros o oferte... Moje lacze jest realizowane przez GTS.
masz jakąś strone www swojego dostawcy netu ? skoro to duża firma to takową posiadają.
 

Mikey67

New member
Witam i o zaproszenie pytam, mam wielką prośbę, oczywiście wiadomo o co tu można prosić, czy mógłbym dostać zaproszenie na HDbits? Bardzo byłbym wdzięczny, mój adres mrumrum@tlen.pl , z góry dziękuję:) .
 

MasterTomster

New member
poszło do mrumru...
koledzy :
ppaawweel@...
bart123123@...
-prosicie a potem to zlewacie , a przeciez ktos mógłby sobie wykorzystać te zaproszenia . Jesli do jutra nie odbierzecie - skasuje zaproszenia dla was. :-(
 
Status
Zamknięty.
Do góry