Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

288288

New member
Hallo !

Poraz kolejny prosze o zaproszenie na HDbits.org jak dotat nikt nieznalazl sie kto by takie mi podarowal .
Od dawna prubuje sie tam dostac ale bez skutkow.
Awiec jeszcze raz PROSZE bede bardzo wdzieczny.

email Sklarzyk@aol.com



Ps.Sorry za pisownie ale mieszkam w niemczech ,
i nie mam polskich znakow
 

skibijabadibi

New member
Witam wszystkich !
Dopiero wczoraj wpadlem na pierwszy material w HD i jestem mile zaskoczony. Na moim 22 calowym samsungu roznica jest niesamowita. Skoro wszyscy jednoglosnie twierdzicie ze na HDbits.org mozna znalesc material w tym formacie to bylbym wdzieczny jezeli ktos by mi wyslal zaproszenie.
Z gory Serdecznie Dziekuje.
Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczow "HDTVforum"

skibijabadibi@interia.pl
 

Tom3k88

New member
Tom3k88 napisał:
Witam wszystkich ;)
Byłbym wdzięczny za zaproszenie na HDbits.org lub BiT-HDTV.
Mail: gallanonim88@wp.pl

Chociaż byłbym zadowolony gdybym na maila dostał tylko torrenty do wszystkich części i relesów Piratów z Karaibów, zarówno w 720p jak i 1080p.
Z góry dziękuję :)
Ponawiam prośbę, naprawdę wystarczą mi same torrenty, mam neozdrade 256 więc będzie mi się sciągac z tydzień a sedowac bede chyba miesiac :/
To łącze sie nie nadaje do filmów HD, niestety :(

EDIT: Ja poprostu lubię ten film.
 
Ostatnia edycja:

Tom3k88

New member
Wszystkie linki prowadzą do HDbits.org lub BiT-HDTV. Znalazłem tylko jedna cześć, ale taka sobie jest. Więc jednak byłbym wdzięczny za zaproszenie, nie zmarnuję i będę seedeował chodź by miesiąc, a jak już będę mógł kogoś zaprosić to oddam tutaj zaproszenia;)
 

Gollum

New member
sugerowałbym nie rozdawanie tak zaproszeń na hdbits itp strony bo w ten sposób je niszczycie. pochwalcie się ratio
Ratio: 4.111 UL: 18.28 GB DL:4.45 GB Act:
arrowup.gif
3
arrowdown.gif
0 Bonus
a mam upload 512Kbit - to i tak mało, a wiem, że większość z was nie potrafi utrzymać się na poziomie 1.0 - im więcej leecherów tym gorsze transfery i nawet seederzy ze szwecji z ich 100mbit łączami nie pomogą, gdy zjawi się 100 polaczków ssących aż do bana. starajcie się chociaż, bo przeez leecherów nogą także kiedyś oberwać ci, którzy dali im zaproszenia. a poniżej moje ratio z bit-hdtv
Welcome back, Gormadok (Power User) [logout] [Connectable]
Ratio: 90.017
arrowup.gif
(1) 77.71 GB
arrowdown.gif
(0) 884.00 MB
[Invites: 5] [Bonus: 211.700]
serio jak się chce to można. a wtedy za polaczków_pl nikt się wstydzić nie będzie musiał.
 
Ostatnia edycja:

xeero

New member
Gollum napisał:
sugerowałbym nie rozdawanie tak zaproszeń na hdbits itp strony bo w ten sposób je niszczycie. pochwalcie się ratio
Ratio: 4.111 UL: 18.28 GB DL:4.45 GB Act:
arrowup.gif
3
arrowdown.gif
0 Bonus
a mam upload 512Kbit - to i tak mało, a wiem, że większość z was nie potrafi utrzymać się na poziomie 1.0 - im więcej leecherów tym gorsze transfery i nawet seederzy ze szwecji z ich 100mbit łączami nie pomogą, gdy zjawi się 100 polaczków ssących aż do bana. starajcie się chociaż, bo przeez leecherów nogą także kiedyś oberwać ci, którzy dali im zaproszenia. a jeśli już nie potraficie, to starajcie się chociaż "oszukiwać" torrenta i w ten sposób ratio utrzymywać.

a poniżej moje ratio z bit-hdtv
Welcome back, Gormadok (Power User) [logout] [Connectable]
Ratio: 90.017
arrowup.gif
(1) 77.71 GB
arrowdown.gif
(0) 884.00 MB
[Invites: 5] [Bonus: 211.700]
serio jak się chce to można. a wtedy za polaczków_pl nikt się wstydzić nie będzie musiał.

Kolego za "oszukiwanie" tym bardziej jest BAN, a na niektórych stronach konto traci oszukujący i zapraszający - wiec moja rada nie nakłaniaj do "oszukiwania" bo niestety Polak potrafi i jak sprzedasz metode to wierz mi 75% userów spróbuje:
- czy mu sie uda,
- może go nie złapią,
a od kogoś maja te zaproszenia.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry