Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

piciuuu

New member
Axl2000 napisał:
jakby ktos mogl axl2000@aster.pl to bede dźwięczny :)

sprawdz poczte

donbal napisał:
wszyscy prosza o zaproszenia a jak juz sie daje to nawet nie moga odebrac nie rozumiem tego

niestety niektore skrzynki pocztowe traktuja zaproszenia jako spam, i nie dochodza, dobrze by bylo w pierwszym watku wyszczegolnic te na ktore zapy nie dochodza

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

matix

New member
dalem invite

wyjatkowo pisze komu dalem invite na hdbits, zebyscie nie zmarnowali:
aloszewski@o2.pl
brazek@tlen.pl
ice-hd@hotmail.com
fredziopl@o2.pl

jesli macie "niby wypasne" lacza po 600kB/s down i upload 30kB/s
To sobie ustawcie 30kB sciaganie i macie synchroniczne. Ja mam lacze ssynchroniczne 30kB/s down i up i nie placze o ratio. poza tym nie sciagam ile wlezie i co wlezie....
a jesli tak to sciagnac na maksymalnej predkosci i nie sciagac odrazu nastepnego filmu, poseedowac przynajmniej tyle co sciagneliscie i od nowa.
poza tym sciagajcie od razu jak pozycja sie pojawia.

a i przypominam by ci co dostali sie, zedytowali posta w ktorym prosili o zapa i napisali w nim ze sie dostalilub cos w tym stylu.
bedzie czysto i wiadomo ze sie dostal
 
Ostatnia edycja:

~GuRu~

New member
matix napisał:
wyjatkowo pisze komu dalem invite na hdbits, zebyscie nie zmarnowali:
aloszewski@o2.pl
brazek@tlen.pl
ice-hd@hotmail.com
fredziopl@o2.pl

jesli macie "niby wypasne" lacza po 600kB/s down i upload 30kB/s
To sobie ustawcie 30kB sciaganie i macie synchroniczne. Ja mam lacze ssynchroniczne 30kB/s down i up i nie placze o ratio. poza tym nie sciagam ile wlezie i co wlezie....


No wiec czy moglbys mi napisac jak mam ustawic na Neo 512?? czy jesli mam download 64 a upload 16 to mam ustawic max DL i UP na 16kb/s?
 

MokrySedeS

New member
~GuRu~ napisał:
No wiec czy moglbys mi napisac jak mam ustawic na Neo 512?? czy jesli mam download 64 a upload 16 to mam ustawic max DL i UP na 16kb/s?
Nic nie przestawiaj! Im szybciej sciagniesz tym wczesniej mozesz zaczac udostepniac, a o to przeciez chodzi. Musisz jedynie sie kontrolowac, zeby nie sciagac za duzo.
 

Zulafan

New member
Dlaczego wy nie dajecie mi tego zaproszenia??
Czy to są jakieś ograniczenia czy co?? Czy możecie dawać zaproszenia tylko długoletnim użytkownikom??
 

donbal

New member
Zap

Zulafan napisał:
Dlaczego wy nie dajecie mi tego zaproszenia??
Czy to są jakieś ograniczenia czy co?? Czy możecie dawać zaproszenia tylko długoletnim użytkownikom??

pewno podpadles czyms ale jak bardzo chcesz to sprawdz poczte
 

matix

New member
inaczej

~GuRu~ napisał:
No wiec czy moglbys mi napisac jak mam ustawic na Neo 512?? czy jesli mam download 64 a upload 16 to mam ustawic max DL i UP na 16kb/s?
chodzilo mi o to ze jesli ktos sie nie umie kontrolowac i szybko sciaga to niech wtedy sobie ograniczy sciaganie.
A tak to oczywiscie najlepiej jak najszybciej sciagnac i seedowac. tylko nie odpalac kolejnego torrenta!
 

Tom3k88

New member
Witam wszystkich ;)
Byłbym wdzięczny za zaproszenie na HDbits.org lub BiT-HDTV.
Mail: gallanonim88@wp.pl

Chociaż byłbym zadowolony gdybym na maila dostał tylko torrenty do wszystkich części i relesów Piratów z Karaibów, zarówno w 720p jak i 1080p.
Z góry dziękuję :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry