Zaproszenia na hd-bits.ro :)

Seba_Fan

New member
Bez reklam
no cóż kolejny raz próbuje chyba to jednak nierealne aby ZA FRIKO dostac zaproszenie - prosze o jakieś zaproszenie i z góry dziękuje
jgx@poczta.onet.pl

dziwisz sie zeby ktos mial zaproszenie musi sie niezle starac, ciezkie czasy sa, a wiekszosc co dostaje po miesiacu odpadaja albo za oszukiwanie albo za tylko sciaganie itd
sa grupki ludzi na forach ktorzy sie wymieniaja miedzy soba bo sie znaja, mowie o jednym forum nazwy nie bede podawal bo sensu nie ma i tak jest zamkniete.
 

abart68

New member
Hdbt

:sad:
Czy ktoś może wie co stało się z HDBT bo ja wróciłem dopiero z zagranicy a tu nawt nieda się otwożyć strony.
Ma ktoś jakieś info???
:(
 

none

New member
Witam
Posiadam zaproszenia na HDBT albo BIT-HDTV. Oddam za zaproszenie na HD-BITS.RO. Jeżeli to jest prawda że HDBT padło to wielka strata, wielka.:(
 

laush

Member
witam
mam do zaoferowania kilka zaproszen na hdbt.pl
w zamian prosze o zaproszenie na hd-bits.ro
gwarantuje ze konto sie nie zmarnuje (na hdbt.pl ratio >30)
laush (a) martel.pl gg 2375932
thx i pzdr
 

dj_jarzyna

New member
Witam.

Zapewne są niewielkie szanse, że ktoś z Szanownych Forumowiczów prześle mi zaproszenie na bit-hdtv.com. Gdyby jednak było inaczej, to z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam.

krzysiekrom@wp.pl
 

dj_jarzyna

New member
Witam.

Zapewne są niewielkie szanse, że ktoś z Szanownych Forumowiczów prześle mi zaproszenie na dvdseed.org. Gdyby jednak było inaczej, to z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam.

krzysiekrom@wp.pl
 

crowpl

New member
Witam, szkoda iż dopiero teraz zaintersowałem sie ze w ogole istenija specjalne zamkniete strony z filmami HD, jeżeli znajdzie sie zaproszenie , byłbym bardzo wdzięczny, łącze 25 mega, komp prawie caly czas włączony , także ratio bedzie wysokie. Z góry dziekuje i pozdrawiam
nowyk@poczta.fm
 

Cybuch

New member
Witam!

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś się podzielił zaproszeniem na jakąś strone z hd. Łącze 20Mbit i 6Mbit wysyłania więc nie zmarnuje się ;) a komp hula non stop. Z Góry dziękuje.

cybuch@gmail.com

Pozdrawiam
 

IceBreaker

New member
Witam
Ja odrobinkę nie w temacie , ale skoro wątek o HDbits zamknięty to nie mam wyjścia.
Kilka dni próbując zalogować się na moje HDbits nastąpił ZONK - hasło niepoprawne. No nic mówię zresetuje sobie - ale tu ZONK nr 2, mój e-mail nie został znaleziony w bazie danych. CO to może oznaczać - czy mogli mnie wyrzucić bez żadnego ostrzeżenia (miałem ok ratio i ciągle upload), czy też ktoś mógł mi ukraść hasło i zmienić e-mail? Czy jest jakaś szansa kontaktu e-mail z adminami HDbits, bo żeby korzystać z ich kanału IRC trzeba być na HDBits, więc ta forma kontaktu odpada.

Będę wdzięczny za pomoc i sugestie

Pozdrawiam
 
Do góry