Zaproszenia na hd-bits.ro :)

2umba2

New member
zaproszenie

Chętnie przyjmę zaproszenie i obiecuje, ze będę dbal o konto jak o własne dziecko oraz zobowiązuję się korzystać z konta jak z własnej żony. Mój mail to umba.men@gmail.com. DZIĘKUJE
 

Makumba

New member
Byłbym wdzięczny za zaproszonko

Witam.
Byłbym wdzięczny za zaproszonko. 3 miechy temu miałem konta na hdbits.ro i na bit-hdtv.com ale straciłem je, ponieważ przez 4 miesiące byłem na wakacjach i z nich nie korzystałem. Trochę to wkurzające, bo ratio na obu oscylowało w granicach 2.0 przy 1 TB uploadu na każdym. Muszę zaczynać znowu od zera :(
Tak więc nie jestem początkujący, nie jestem pijawą i dbam o ratio. :cool:
Pozdrawiam
Moj mail: kontrabanda@op.pl
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
dlugie wakacje pozazdroscic, zbieralo sie truskawki
nie bylo opcji parkowania
powiem ze ja tez dlugo nie korzystalem z konta i jakos mam

napisz do admina, oni czesto pomagaja
 

Makumba

New member
Seba_Fan napisał:
dlugie wakacje pozazdroscic, zbieralo sie truskawki
nie bylo opcji parkowania
powiem ze ja tez dlugo nie korzystalem z konta i jakos mam
napisz do admina, oni czesto pomagaja

Niestety nie ma takiej możliwości - gadalem z adminami na irc-u ( zresztą tyczy się to także bit-hdtv.com ). A te "wakacje" to spędziłem w szpitalu ale skubani truskawek ani razu mi nie dali :(
Co do parkowania to jak sie trafia wprost z ulicy do łapiduchów to raczej nie ma mozliwosci grzebac sie w kompie. :razz:
Tak więc nadal prosiłbym jakąś dobrą duszyczkę ( złe też oczywiście ) o zaproszonko.
kontrabanda@op.pl
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Makumba napisał:
Niestety nie ma takiej możliwości - gadalem z adminami na irc-u ( zresztą tyczy się to także bit-hdtv.com ). A te "wakacje" to spędziłem w szpitalu ale skubani truskawek ani razu mi nie dali :(
Co do parkowania to jak sie trafia wprost z ulicy do łapiduchów to raczej nie ma mozliwosci grzebac sie w kompie. :razz:
Tak więc nadal prosiłbym jakąś dobrą duszyczkę ( złe też oczywiście ) o zaproszonko.
kontrabanda@op.pl
Pozdrawiam

za to ze jestes szczery dostales na bit-hdtv, mialem podobny problem mialem wypadek nagle i tez lezalem miesiac tyle ze pod kroplowka, ale jak juz funkcjonowalem zalatwilem sobie laptopa i problem rozwiazany, ziomek wyslal Ci zaproszenie.
 

abart68

New member
zaproszenie

Bardzo proszę o zaproszenie na BIT-HDTV lub hd-bits
pleaaaase
ador2@o2.pl:oops:
Można mnię sprawdzić na DVDSEED lub PT lub HDBT:kom:
Niestety żadnej historii nie wymyślę poprostu potrzebuje wstepu na te strony.:razz:
 
Ostatnia edycja:

siefca

New member
Witam wszystkich, bardzo prosze o zaproszenie

Mam 8mb lącze i zawsze zostawiam kompa na noc wlączonego nawet jesli nie sciagam wiec upload bedzie wysoki. Z gory dzieki i pozdrawiam ! :) moj e mail:
m_struglinski@wp.pl
 

Makumba

New member
Makumba napisał:
Witam.
Byłbym wdzięczny za zaproszonko. 3 miechy temu miałem konta na hdbits.ro i na bit-hdtv.com ale straciłem je, ponieważ przez 4 miesiące byłem na wakacjach i z nich nie korzystałem. Trochę to wkurzające, bo ratio na obu oscylowało w granicach 2.0 przy 1 TB uploadu na każdym. Muszę zaczynać znowu od zera :(
Tak więc nie jestem początkujący, nie jestem pijawą i dbam o ratio. :cool:
Pozdrawiam
Moj mail: kontrabanda@op.pl lub kontrabanda666@gmail.com

Ponawiam prośbę ( jeśli chodzi o bit-hdtv to sprawa już nieaktualna ) - czy ktoś podzieli się jednak zaproszonkiem na hdbits.ro?
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry