zaproszenia na bit-hdtv.com

jahoo

New member
witam!

Mam trzy zaproszenia na bit-hdtv.com
Dwa z nich oddam za free, za jedno chciałbym jakieś zaproszenie do serwisu z torrentami hd
proszę pisać na maila

Pozdrawiam,
Jahoo11
 

hugo75

New member
to ja po prosze o jedno zaproszonko na emaila z góry bardzo dziękuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pszemol

New member
Czy także mógłbym prosić o zapka? Mój mail Z góry serdecznie dziękuję

(W razie czego mogę podesłać sreeny z innych trackerów,ew mam zapka na hd-bits.ro)

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zulafan

New member
Uprzejmie proszę o zaproszenie na BIT-HDTV. Mój mail to Z góry dziękuję...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kinder

Member
Witam ja rowniez poprosze zaproszenie mam lacze 4mb/4mb wiedz z ratio nie bedzie problemow...

z gory dzieki

pzdr...
 

Rauko-WoW

New member
Witam.

Jeżeli to nadal aktualne to bardzo bym prosił o zaproszenie na bit-hdtv.
Wcześniej nie bawiłem się z tego typu serwisami na zaproszenie z powodu wybycie za granicę i totalnego braku czasu.
Teraz jestem już w domu i właśnie odpaliłem ponownie mój serwer (chodzi 24/h nawet jeżeli nic nie ciągnę)- łącze 6/6Mb, więc ratio będzie zachowane :)

Z góry dzięki.

fullhd.maniac{at}gmail.com
 
Ostatnia edycja:

ludwickik

Member
Witajcie.

Mam polskie IP. Gdzie znajdę w sieci dobre źródła filmów 1080p? Czy ktoś się zlituje nad nowicjuszem w "tej" materii i da zaproszenie?

Udostępnie 1T materiału HD na łączu 2/2Mbt. Komp chodzi 24/7.

Z góry dzięki.
 

wwl

New member
Witam
Czy ktoś mógłby się pokusić o porównanie scenehd.org i bit-hdtv.com ? Popularne rzeczy są generalnie wszędzie ale czy np. któraś z tych stron ma względem drugiej więcej rzadziej spotykanych filmów, dokumentów itd. ?
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
na sceneHD więcej jest seriali i ogólnie filmów z TV HD ale mi bardziej leży BitHD i jest tam 2 razy więcej wstawek
 

piciuuu

New member
wwl napisał:
Witam
Czy ktoś mógłby się pokusić o porównanie scenehd.org i bit-hdtv.com ? Popularne rzeczy są generalnie wszędzie ale czy np. któraś z tych stron ma względem drugiej więcej rzadziej spotykanych filmów, dokumentów itd. ?

roznica jest taka ze na sceneHD sa tylko relki scenowe (nie zawsze dobre jakosciowo) a na bit-hdtv pojawia sie troche dobrych jakosciowo encodow, kolejna roznica sa plytki BD czy hddvd - ich na scenehd nie znajdziesz, generalnie radzilbym zestaw bit-hdtv + hdbits.ro (na tym ostatnim znajdziesz troche encodow dobrych grup czyli ESiR, CtrlHD, HDL i paru innych)
 
Do góry