Zamienię Okyo tx-nr656 na coś nowego

Comret

New member
Tak o 7015 już zapytałem.

Na OLX jest jeden 7013, ale z ceną 7200zł to ja dziękuję, nawet nie chce mi się negocjować z tego poziomu.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Koło czerwca mają się pojawić nowe Onkyo i Pionki. Być może TX RZ 50 to następca 840. Ja również rozglądam się za ampli i gdyby nie zmartwychwstanie pionkyo to skłaniałbym się ku Marantzowi 7015.
 

Comret

New member
Słyszałem o tym.

Nie lubię kupować kiedy nie mam wyboru, kiedy ceny świrują itd. Nikt nie lubi.
Gdybym miał możliwość to kupiłbym 840, bo cena 5K to nie 8K za Marantza. A pewnie tych dodatkowych 3k nie usłyszę. Pomijam tu funkcjonalność i sprawność, o której koledzy wyżej dyskutowali.

Całe szczęście, że mam czym grać i nic nie muszę.
Do czerwca nie daleko. Ale czy wejdą nowe klocki, czy firma się podniesie?
Czy będzie dostępność klocków?

Ten TX-RZ50 mnie interesuje. Pewnie też ok czerwca i wspomniany Marantz 7015 będzie miał przecenę bo już nie taki najnowszy i konkurencja silniejsza będzie. Może używki się pojawią.

Nie mniej oferta dla takiego klienta jak jak, który potrzebuje uniwersalności i komfortu w mocnej średniej półce wśród dostępnych nowych opcji jest... słaba. Bo ja akurat nie jestem bezkompromisowy i wolę zrezygnować z jakości dźwięku na rzecz uniwersalności i komfortu przy zachowaniu zadowalającego dla mnie balansu. Dlatego w Anthem czy Acram nie celuję.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Uk jest na etapie wychodzenia z EU nie ma co liczyć na tanie jak kiedyś klocki marantza.
 
Do góry