Zamiana 47LA640s na 50LF652v-warto!?

Tarshish

New member
Ustawilem bez hasla wiec teraz powinno byc juz ok, tak poza tym juz dogadalem sie z sklepem Neonet i oni nie robili zadnych problemow i najpóźniej we wtorek wymienia mi na nowy bo nie mieli na stanie a firme LG bede omiajal szerokim lukiem mimo ze robia dobry sprzet ale chu......wa pod wzglendem uczciwosci firma
 

przemo2xx

New member
Witam,

Znalazłem na allegro :

LG 50 fl652v + lg las 350 - 2500zl

Dobra cena ?
Warto brać pod uwagę ten model czy lepiej jakiś inny w tej cenie?

Z góry dzięki za pomoc
 

eManual

New member
@Tarshish - to cieszę się że wszystko wymienią bo piksele masakra. A LG... obecnie nie różnią się niczym wśród innych sprzedawców w podobnej klasie cenowej. Taka prawda. :)
 

Tarshish

New member
przemo2xx wedlug mnie warto brac ten model,ale zastanawia mnie te delikatne mulenie w przgladaniu stron w sieci przez wi-fi tez tak macie czy to jest normalne i tak poza tym jaki ten nasz LG50LF652V ma procesor i ile pamieci operacyjnej bo nigdzie tego nie moge znalezc
 

Tarshish

New member
A tak na marginesie skoro w LG50LF652V jest matryca 100Hz dlaczego z PC tego nie wykrywa i pokazuje w ustawieniach dostepne tylko 60Hz cos mi tu smierdzi:)
 

Tarshish

New member
Liama dlaczego nie da sie przeslac obarazu 100Hz w czym problem tkwi?, skoro matryca jak podaje producent ma 100Hz odswiezania a mimo tego komp tego nie wykrywa i w opcjach jest dostepne od 23hz do 60hz czegos tu nie kumam
 

eManual

New member
też jestem ciekaw jakie parametry techniczne ma ten TV... procesor... pamięć... i czy będzie upgrade do WebOS 3.0... albo coś zbliżonego
 

Tarshish

New member
eManual mysle ,ze same zjeby z LG Polska nie sa wstanie podac jakie ten model ma parametryskoro na forum wczesniej nawet ktos napisał ze ladowano matrycę VA do tego modelu ale nie chce mi sie wierzyć aby LG tak montowalo ekrany jak leci badz co maja pod reka w zależności od miejsca położenia fabryki. Wiem tylko ,ze LG w tym temacie zalecialo grubo w chuja i nie boje sie uzyc tego slowa ponieważ w tych czasach zakup tv opiera sie na parametrach oprogramowania i podzespołów takich jak:procesor i pamiec operacyjna a tutaj mamy BIG problem z weryfikacja tych parametrów ........zaczynam szczac cieplym moczem na marke LG a mam duzo do olania :)
 

eManual

New member
Przyznam że nie mam tak złych odczuć. Telewizor mam już kilka tygodni i jestem zadowolony. Zero zacięć, nagrywa bez problemów, system chodzi ok, pilot magic jest super i matryca IPS robi świetne wrażenie. Puściłem sobie z YT demo Sony 4K Another World - wymiata na tym TV (puszczone w FHD). Obraz nie przycina a czy inni mają lepiej? Może ale ten TV mi bardzo odpowiada. Cena była OK, chmurek nie widzę a czerń jest bardzo dobra. Czego chcieć więcej? Czas zainwestować w BR :)
 

Blackedeyed

New member
Znalazłem pełną specyfikację 50LF652V, nie wiem czy rzeczywiście jest zgodna z prawdą, ale widać iż obecny model posiada dwa rdzenie, SOC M14+ AMR-Cortex A9 o taktowaniu 1000MHz wraz z GPU PowerVR SGX543 MP2 o taktowaniu 266MHz i pojemności ramu 1,5GB. Zastanawiające jest odświeżanie matrycy IPS, ponoć wynosi ok.120 Hz.

www(kropka)displayspecifications.com/en/comparison/e95ccd
 

eManual

New member
No to całkiem nieźle. 1,5GB RAM to sporo, dwa rdzenie + osobna grafika. Może dadzą radę dać WebOS 3.0 :)

Natomiast ja mam kilka pytań do użytkowników.
1) dodało mi się kilka zakładek (zdublowały się) do głównego menu (tego po wciśnięciu ikony domku na pilocie magic. Jak je usunąć?
2) Filmy 3D odtwarza rewelacyjnie, nawet MKV ale jak usunąć napisy? Miałem wersję filmu MKV i na komputerze mogę wyłączyć napisy jeśli jest dubbing. Jak zrobić to na TV? Klikałem przycisk "text" na pilocie magic i nic. Czy ktoś to opanował?
 

kostek111

New member
W trybie odtwarzacza nad przyciskami nawigacyjnych jest strzałka w prawo, dalej okrągła ikona sub.Wyskoczy menu napisów.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

eManual

New member
@kostek111 - dzięki za szybką odpowiedź. To takie proste się okazuje a ja szukałem i nie znalazłem :)
A wiesz jak usunąć zakładki z tego menu co wyskakuje?
 

Blackedeyed

New member
Aby usunąć zakładkę musisz kliknąć na pilocie My Apps (nie HOME), zaznaczasz zakładkę wciskając strzałkę do góry ^ aż pojawi się emotikona i zatwierdzasz przyciskiem OK.
 

eManual

New member
@Balcedeyed - i znów podziękowania za szybkie info - a ja szukałem na magic-u a tam nie ma :) znalazłem pilota i wszystko zrobione. Zbędne zakładki usunięte.
 
Do góry