Zakupy w MediaExpert

avatr

New member
Wgtam. Mierze sie z zakupem telewizora w MediaExpert na raty. Mają teraz raty 0%. Chcialem sie spytać czy ktoś kupowal tam sprzęt na raty i czy one są rzeczywiście 0%, ze spłacę tyle ilf kosztował dany TV. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupowałem zarówno w Mediaexpercie jak i w EuroRTV AGD . Te "ichne" Raty np 30x0 % czy 40x0% sa rzeczywiście darmowymi. Tzn cena zakupionego sprzętu jest dzielona równo na ilość miesięcy bez żadnych dodatkowych kosztów. Sztuka w tym , aby nie dać sobie wcisnąć tzw "obowiązkowego ubezpieczenia". Choć podobno takie ubezpieczenie można także wypowiedzieć już po podpisaniu umowy kredytowej.
 

avatr

New member
Czyli nie odmawiają rat jak się nie chce ubezpieczenia? Przepraszam w razie czego za literówki. Pisze z telefonu.
Kwota kredytu wtedy wynosi tyle co zakupiony sprzęt?
 
Ostatnia edycja:

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pracownik punktu kredytowego napewno , na stówę , bedzie Ci wmawiał ,ze bez ubezpieczenia bank nie przyzna Ci kredytu. Twierdzi tak z bardzo prostego powodu, od każdego "wcisnietego" ubezpieczenia ma on albo kierownik sklepu jakąś premie.Oczywiście ,że bank może nie wyrazić zgody na udzielenie kredytu ale raczej z innych powodów (np niekorzystna historia kredytowa w BIK itp) aniżeli Twoja odmowa wzięcia ubezpieczenia.Tak jak pisałem ,spotkałem sie już z kilkoma przypadkami ,że osoba zgadzała sie na kredyt z ubezpieczeniem ( pod wpływem perswazji sprzedawcy) a zaraz po zawarciu umowy , wysyłała do banku pisemną rezygnacje z ubezpieczenia i było to uwzględniane. A co do ceny i wielkości rat, to tak : sprzęt wartości np 3000 PLN i przy wybraniu opcji 30x0% - każda rata po równe 100PLN
 

avatr

New member
Dziękuje bardzo za odp. Mam nadzieje że uda mi si. To mój 1 zakup na raty i pierwszy kredyt. Stąd tyle pytań. Będę upierał sie przy tym że chcę bez ubezpieczenia. Raz jeszcze dzieki.
 

Kol22

New member
Ja mam telewzior z media expert , kupiłem go za gotówkę. Na raty wziąłem tam wyposażenie kuchni - lodówkę i kuchenkę. Raty wyszły 0 % tak jak mówili.
 

bady87

Member
Ja mam telewzior z media expert , kupiłem go za gotówkę. Na raty wziąłem tam wyposażenie kuchni - lodówkę i kuchenkę. Raty wyszły 0 % tak jak mówili.

Witam .Media expert telewizor plazma panasonic g 30 50cali miesiąc temu 3800zł a teraz w promocji obniżka stara cena 4,400 na 3900 ,Także mysle że Twoje raty 0 procent były wliczone w cenę wyposażenia kuchni
 
Do góry