Zakup nowego odtwarzacza BR, jaki wybrać?

johnkruger

New member
Witam
Właśnie kompletuje kino domowe. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, zestaw będzie zawierał:
kino domowe: JAMO 5.0 S 526 HCS (już kupione)

amplituner: Yamaha RX-V475 (już kupione)

TV: Samsung 55h7000 (w planach w ciagu tygodnia)

teraz czas na odtwarzacz BR. Niestety nigdy takowego nie miałem, a chciałbym coś do ok 400-600 zł kupić. Nie ma znaczenia smart ani wifi, bo to ma TV, zależy mi na dobrym obrazie, trybie 3D, żeby "czytał" to co się puści na płycie. Generalnie, żebym nie żałował, że wywaliłem pieniądze w błoto.
Nie mam jakiegoś ideału, ale czytałem, że LG lub Pionier mają dobre opinie w tym temacie.

Możecie coś polecić?
 

eedviking

Banned
Może Sony BDP-S4100 , lub S4200 ? W granicach 300zł.

x158BDP5100-o_left.jpg

tech-sony-blu-ray-player-bdp-s5100.jpg
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
Ja na Twoim miejscu do Amplitunera Yamahy kupilbym sobie BD tez Yamahy 673. Ew jak chcesz cos taniej to Sony albo Panasonic. Poczytaj troszke o pioneerze i ile jest z nim problemow. Sa tu fanboy'e tej firmy ktorzy na sile wciskaja wszystkim te odtwarzacze. Ja 2 razy wymienialem i bez skutku, koledzy tez narzekaja na odczyt roznych plikow, wiele tych odtwarzaczy jest uszkodzonych juz w momencie zakupu a serwis pionka w polsce jest tragiczny.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja na Twoim miejscu do Amplitunera Yamahy kupilbym sobie BD tez Yamahy 673. Ew jak chcesz cos taniej to Sony albo Panasonic. Poczytaj troszke o pioneerze i ile jest z nim problemow. Sa tu fanboy'e tej firmy ktorzy na sile wciskaja wszystkim te odtwarzacze. Ja 2 razy wymienialem i bez skutku, koledzy tez narzekaja na odczyt roznych plikow, wiele tych odtwarzaczy jest uszkodzonych juz w momencie zakupu a serwis pionka w polsce jest tragiczny.

Zgadza sie wystarczy troszke poczytac w sieci o BR Pionka.....
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Podłączę się do tematu, gdyż szukam odtwarzacza do 600 zł, który posiada funkcję zmiany formatu obrazu przy odtwarzaniu filmów 3D z płyty. Mój TV na to nie pozwala choć w filmach 2D mogę zmienić format więc myślę o wymianie odtwarzacza.

Możecie coś polecić ?
 

johnkruger

New member
Whiplash - amplituner już mam , wieć ta yamaha odpada
ok, czyli pionier odpada, a LG? czytałem, że model LG BP630 jest nienajgorszy. Jak się plasuje w porównaniu do Sony, czy panasonica?
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Nie rozumiem, dlaczego skoro masz amplituner to blu ray yamahy odpada? Bedzie ladny komplet z tej samej firmy i wygladu.
 

johnkruger

New member
eedviking - nigdy nie miałem konsoli ;) no dobra, załóżmy, że mam już te konsole. PS3 odtwarza BR jak rozumiem, a zwykłe DVD, lub divx-y?(wole się zapytać ). A jak będzie BR z 3D to tez odczyta?

To w sumie dość istotne, bo miałbym w kieszeni kilkaset zł...
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Ale PS3 srednio sie nadaje do odtwarzania DVD/BD z tego wzgledu ze bardzo slychac wiatrak. Przy koncercie to nie przeszkadza ale jak ogladamy film a z szafki slychac halas wiatraka to psuje caly efekt, wiem bo mialem. Do tego dochodzi pobor pradu ok 70w a nie 10w jak odtwarzacza.
 
Do góry