Zakup Denon PMA 1520ae

sharan1

Member
Witam.Czy ktoś wie gdzie kupię nówke Denona PMA 1520ae w kolorze srebrnym do 4000 tys zł na 10 rat 0% ? Chodzi mi o polską dystrybucje
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Jeśli raty to mus to ja proponuję bank.
Teraz oprocentowanie jest nieduże i dasz radę spokojnie.
Najpierw utarguj dobrą cenę na wzmak a później idź do banku i weź potrzebną kwotę.
Przykładowo PMA1520 za 3600zł.+ odsetki w banku ok. 2 stówy i mieścisz się spokojnie.
Przy 10 ratach dużego procentu nie zapłacisz.
 

palusik

Member
No i raty 0% nie istnieją, zawsze dowalą ci dodatkowe koszty - Ubezpieczenie, gwarancja spłaty lub coś innego co kosztuje około 10-20 % wartości kredytu.
 

woytaski

New member
Bez reklam
Dokładnie tak. Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe i tylko jeleń da się na to naciągnąć...
Wystarczy grzecznie odmówić i nikt Ci tego nie wciśnie...
 

palusik

Member
Dokładnie tak. Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe i tylko jeleń da się na to naciągnąć...
Wystarczy grzecznie odmówić i nikt Ci tego nie wciśnie...

Dalej nie kumacie, to samo kosztuje 2000 zł w ratach 0% kosztuje 1800 zł płatne gotówką. Koszt kredytu musi być wliczony w cenę, bo nikomu by się nie opłacało dawać wam kredytu, a sklep zawsze ten kosz przerzuci na kupującego. Nie istnieje takie coś jak kredyt 0% i nigdy istnieć nie będzie. Banki to nie instytucje charytatywne.
 

woytaski

New member
Bez reklam
Dalej nie kumacie, to samo kosztuje 2000 zł w ratach 0% kosztuje 1800 zł płatne gotówką. Koszt kredytu musi być wliczony w cenę, bo nikomu by się nie opłacało dawać wam kredytu, a sklep zawsze ten kosz przerzuci na kupującego. Nie istnieje takie coś jak kredyt 0% i nigdy istnieć nie będzie. Banki to nie instytucje charytatywne.
Ja pisałem o ubezpieczeniu kredytu. Tu niestety nie masz racji... On nie jest i nigdy nie był obowiązkowy.
Wiadomo, że każdy sklep ma swoją marżę. Są jednak tacy, którzy z tej wynikającej z prowizji kredytowej rezygnują, by mieć atrakcyjniejszą cenę i większy zysk czerpać z większego obrotu.
Dlatego najlepiej aby sharan1 negocjował bezpośrednio ze sprzedawcami w różnych sklepach...
Aczkolwiek nie liczyłbym na cenę poniżej 4K w ratach 0% za ten klocek.
Chwilę temu Horn obniżył ceny swoich produktów...
 
Ostatnia edycja:

sul76

New member
Witam,
chyba najprościej to kupić w DE.
Ceny zaczynają się od ~800Euro z dostawą do PL.
Gwarancja producenta - w razie awarii wysyłamy kurierem do DE (koszt paczki ok. 50-60pln) i mamy naprawione szybciej niż w PL.
Można też szukać w UK, obie podane destynację są tańsze niż u naszego krajowego-łaskawego dystrybutora.
Bez proszenia, bez targowania - szybko i sprawnie.
Pozdrawiam
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dalej nie kumacie, to samo kosztuje 2000 zł w ratach 0% kosztuje 1800 zł płatne gotówką. Koszt kredytu musi być wliczony w cenę, bo nikomu by się nie opłacało dawać wam kredytu, a sklep zawsze ten kosz przerzuci na kupującego. Nie istnieje takie coś jak kredyt 0% i nigdy istnieć nie będzie. Banki to nie instytucje charytatywne.

dalej głupoty gadasz. Sieciowy mnie kosztował 1999, tyle było w media jednym i drugim i na allegro. nie zapłaciłem nawet grosza żeby z 2k się wyrównać, aparat tak samo, jeszcze telefon jak dobrze pamiętam.
Bank cie cieszy że kasa się obraca, po spł. kredytu dają ci zniżki, karty kredytowe, jesteś fajnym klientem a połowa ludzi łyka to, i to jest zagranie banku, najpierw kredyt 0% a w tym koszta i sklepu i banku a potem jak chcesz możesz być ich klientem w dalszym ciągu.
Ja majac karte visa z castoramy dzwonią co jakiś czas czy nie chce większego limitu, lub jakiegoś kredytu taniego itp.
Raty 0% to raty 0%. jak coś kosztuje 2. to tyle kosztuje w ratach 0%. A chyba że ty mówisz o tym, że pójdziesz do gościa co biega po sklepie, namówisz go a on ci sprzeda za 1800.
Nie kłóć się bo na własnej skórze testowałem już kilka razy. A że nie lubie mieć długów spłacam najszybciej jak się da.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W starych dziejiach byly ubezpieczenia..... obowiazkowe.

Jak za czasow studenckich chcialem kupic monitor za 1000zl, to nie dali mi go za 1000zl w Media (mialem wykupic ubezpieczenie). a jeszcze jak pozniej powiedzialem ze jestem studentem to juz wogole bylo "spadaj".

No ale teraz mamy inne czasy wiec, pewnie jest tak jak casparzo mowi.
 
Ostatnia edycja:

woytaski

New member
Bez reklam
To że można było dostać coś na raty jedynie w przypadku dodatkowego ubezpieczenia kredytu, nie jest równoznaczne z tym, że był on obowiązkowy.
Niestety od zawsze sprzedawcy lub firmy obsługujące wciskały nam kit.
Dziś jest inaczej ze względu na zbyt dużą konkurencję, aczkolwiek zawsze zaproponują Ci ubezpieczenie - a nuż się zgodzisz i dodatkowo zapłacisz...
 
Ja na allegro widziałem po 4200zł.
Hmmm...spójrz jeszcze na 1510ae, tańszy a ma podobne bebechy.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry