Yamaha RX-V671

crimson-pirate

New member
ok sprobuje odswiezyc dzisiaj jak wroce , sprawdzilem konfiguracje routera i niestety wszsytko jest ok , poprostu nie wiem co niby mialbym zmienic , tym bardziej ,ze na innych urzadzeniach wszystko smiga.:)
 

koval44

Member
U mnie pomaga włączenie na chwilę amplitunera z pradu. Zauważyłem, że nawet po chwilowym braku neta, amplituner nie łączy się z siecią, gdzie inne urządzenia nie mają z tym problemu.

Wysłane za pomocą LG Swift G!
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
była lista ruterów z którymi yamaha śmiga bez problemu jak posiadam tp-linka i zrywa podpinałem do innego i było bez problemu. Było to gdzieś na forum opisane czemu tak się dzieje:p
 

koval44

Member
Brak neta jak mi się zdarzy raz na kilka miesięcy, to dobrze, więc nie ma z tym problemu większego.
Posiadam router Asus RT-N16.

Wysłane za pomocą LG Swift G!
 

Plewus_one

New member
Witam przyłączam sie do wątku mam ten sam problem router tp link ampli yamaha rx 773 ustAwione dhcp i nic nie wykrywa tv smiga telefony tablety laptopy ampli Nie !
Co mozna zrobić ?
 

oper11

New member
Brak radia internetowego

Ja jutro będę swoją Jamaszkę konfigurował, ale podejrzewam, że może masz porty jakieś poblokowane na routerze.

Dawno nie słuchałem radia internetowego i nie wiem kiedy zamilkło ale ostatnio włączyłem (jest styczeń 2021) i okazało się że nie działa.Znalazłem informację że Yamaha zmieniła dostawcę sygnału radiowego i firma VTuner już nie obsługuje amplitunerów Yamahy, Marantza i Denona.Ale ponoć po uiszczeniu opłaty rocznej 3 dolary VTuner wznowi dostarczanie radia internetowego.Potwierdzili to w Audio Klanie jak do nich zadzwoniłem.Ale żeby zrobić tą opłatę to trzeba w ustawieniach sieci znaleźć jakiś "Get Access Code" który ma się wyświetlić na przednim panelu amplitunera i który trzeba wpisać na stronie Vtunera.Sęk w tym że przekopałem wszelkie ustawienia i nie znalazłem tego kodu.Mam model RX-V671.Ktoś wie gdzie go znaleźć?
 

oper11

New member
Ja mam skoleii taki problem z Yamahą RxV-671 głównie z radiem internetowym a konkretnie z polączeniem do radia internetowego po wybraniu przycisku net z pilota pokazuje ze internet not connection musze wejść do menu setup potem network , IP Adress i zmieniać DHCP na on lub off i wtedy dopiero polaczy sie z internetowym radiem. Ale tez dziwne jest ze tylko nieliczne stacje radiowe wchodzą a w większości pisze buforowanie i cisza. Niewem czym to jest spowodowane ze nie uruchamia sie radio internetowe po bezpośredniej probie polączenia. Wczoraj zaktualizowałem wersję oprogramowania z 1.19 na 1.39 i nie zauważyłem żadnej poprawy. Może ktoś miał coś podobnego u siebie i podpowie mi czym ten objaw może być spowodowany

U mnie też znikło radio netowe ale podobno po opłaceniu przez PayPal kwoty 3 dolary firmie VTuner która dostarcza sygnał radiowy można to radio uruchomić.Ale ja mam problem bo żeby zrobić tą opłatę trzeba znaleźć GET ACCESS CODE który to kod należy znaleźć w ustawieniach sieci i który musi się wyświetlić na przednim panelu amplitunera.Przekopałem wszelkie ustawienia i nie znalazłem tego kodu.
 

oper11

New member
witam, mam problem od pewnego czasu RADIO NET nie laczy sie :)
pobralem aktualizacje i po tym radio net dzialalo jaksi czas, teraz znowu nie dziala not connected :) , oczywiscie ampli mozna sterowac zap omoca ipada czy andoirda. Jest w sieci takze z poziomu komputera. nic nie zmienialem w konfiguracji routera. Wszsytkie inen urzadznia jak tv telefony tablety itp dzialaja caly czas, tylko net radio not connected;/ gdzie moze byc problem ?
mam wlaczone ze caly czas ma byc polaczony z siecia, przestawilem to ale nic nie dało. byc moze powrot do ustawien fabrycznych ale to w ostatecznosci bo mam skonfigurowane wszystko...

Wpłać przez PayPal 3 dolary na konto firmy VTuner która dostarcza sygnał radiowy.I radio zagra.
 
Do góry