Xh90 vs Q90t

L

lukas1985

Guest
A ja mam dylemat musi być 55 cali. Sony XH90, samsung q90, OLED od cx - tutaj boję się wypalania.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Q90t jest świetny. Nie ma go co zestawiać z XH90. Bardziej obok cxa. Wszystkie 3 modele przerobiłem i zostało Q90t z racji rozmiaru 75 cali

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

SDman

Banned
Zestawienie Q90T vs XH95 jest jedynym uprawnionym.
90T sprawia lepsze wrażenie wizualne, taki monolit na aluminiowej stopie -mój gust.
Jednakże Q90T ma problemy z DSE (sporo tego) oraz duże problemy praktycznie wykluczające jakość SD i to już na 55".
Oczywisty jest również brak DV.
Reasumując, który jest lepszy będzie zależeć od tego jakie nabywca ma potrzeby -oczekiwania.
 

SDman

Banned
Tak. LG CX to dobry TV, jeśli wiesz o zaletach i wadach technologii jak najbardziej.
Pewne ryzyko zawsze będzie czy większe czy mniejsze to w zależności jak "gruby" portfel.
 

Pihexur

Member
Takie rzeczy podlegają wymianie zwrotowi pieniędzy? Mam tv 3 tyg i średnio to zaczyna wyglądać. W media expert odesłali mnie bezpośrednio żeby zgłosić do Samsung na gwarancję
a4125afe19526d29a0f6c939972e6058.jpg
8d9e76e9c66b69780412188021495750.jpg


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Pihexur

Member
Nie wygląda to tak golym okiem lecz poprzez zdjęcie aparatu aczkolwiek widać takie prześwietlone miejsca patrząc normalnie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

SDman

Banned
Zdjęcie to na dole pokazuje bardzo mocny DSE (efekt brudnej matrycy) szkoda, że szybciej (14 dni zwrot) nie skorzystałeś.
Potwierdzasz słabe opinie, które są w necie w związku z powyższym.
 

Pihexur

Member
Zdjęcie to na dole pokazuje bardzo mocny DSE (efekt brudnej matrycy) szkoda, że szybciej (14 dni zwrot) nie skorzystałeś.
Potwierdzasz słabe opinie, które są w necie w związku z powyższym.
Dostałem informację od Samsunga że ghosting i clouding nie podlega naprawą gwarancyjnym. Także tego...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Pihexur

Member
Zdjęcie to na dole pokazuje bardzo mocny DSE (efekt brudnej matrycy) szkoda, że szybciej (14 dni zwrot) nie skorzystałeś.
Potwierdzasz słabe opinie, które są w necie w związku z powyższym.
A jak myślisz żeby zgłosić z tytułu rękojmi? Nigdy tak nie zgłaszałem i zastanawiam się czy to bezpośrednio zabrać telewizor i w sklepie zgłosić?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Samsung vs sony

Takie rzeczy podlegają wymianie zwrotowi pieniędzy? Mam tv 3 tyg i średnio to zaczyna wyglądać. W media expert odesłali mnie bezpośrednio żeby zgłosić do Samsung na gwarancję
a4125afe19526d29a0f6c939972e6058.jpg
8d9e76e9c66b69780412188021495750.jpg


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Mega slabo to wygląda u mnie nie ma miejsca w moim sony xh9505 taka sytuacja zamiast czerni masz śliwkę dosłownie na ekranie.
 

Pihexur

Member
No słabo, słabo. Niestety Samsung oficjalnie nie widzi w tym nic złego. W jaki sposób coś takiego reklamować

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale tu masz przecież podświetlenie strefowe.
Ma mało stref i nie wygasza pikseli .
Masz kalibrację, bo na zdjęciu masz prześwietlony obraz.
Jeśli chcesz bezkompromisową jakość sięgaj oo Oleda .
 
Do góry