XD1E vs. GE1E ... który lepszy?

robert lewicki

New member
sharp 37ge1e

Pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy modelu ge1e.Nie jestem pewny co oznacza punkt w danych technicznych tego modelu(1920-1080-3 piksele),ale mój znajomy po pierwszym rzucie oka na to co zobaczył w tym lcd stwierdził,że ma wrażenie jakby oglądał obraz w trójwymiarze.OczywiscieC na początku może to trochę drażnić lub zdumiewać ,ale po 2 dniach obcowania z tym odbiornikiem przyjmuje się to za standard a wszystko co było przed ,za wersję z lamusa.Odbieram sygnał z nienajlepszej kablówki a dvd mam z przed kilku lat bez wyjścia HDMI.Co do szumu :to jak na razie jest to jedynym mankametem tego lcd,ale słyszalnym jedynie przy minimalnym natężeniu dżwięku(do około 5 jednostek) w czasie oglądania w nocy w pełnej zewnętrznej i wewnętrznej ciszy.Szkoda ,że Japończycy nie zastosowali tu jakiegoś wydajnego biernego chłodzenia zamiast dwoch wentylatorów.
 

dagie

New member
robert lewicki napisał:
Pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy modelu ge1e.Nie jestem pewny co oznacza punkt w danych technicznych tego modelu(1920-1080-3 piksele),ale mój znajomy po pierwszym rzucie oka na to co zobaczył w tym lcd stwierdził,że ma wrażenie jakby oglądał obraz w trójwymiarze..

Każdy piksel składa się z trzech subpikseli - czerwonego, zielonego i niebieskiego i nie ma to nic wspólnego z trójwymiarem:)
 
Do góry