Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Polish-20201212-133847878.png

Polish-20201212-133737382.png

Masakra te punktacje... akcje cd projektu leca w dol ostro.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zachwalam, ale nie jestem też ślepy, a do gier konsolowych już od dawna jestem sceptyczny.

Trzeba być idiotą, żeby oceniać grę na 2.3-2.8, nie widząc ile pracy poszło chociażby w postaci i to jak wyglądają (nie mam tu na myśli hiper rozdzielczości). Taka gra, nawet jak ma bugi, nie zasługuje na takie oceny, ale jak się domyślam, to nie są oceny za samą grę, bo ta spokojnie zasługuje na 9/10, a zwyczajna irytacja graczy, na (jeszcze) nie dopieszczony produkt. No i może dobrze, Redzi szybciej wypuszczą patcha. Ponoć 4 styczeń 2021r.

Z tymi ocenami, to tak, jakby ktoś poszedł na 3 godzinny koncert Metallici i Hetflield puściłby pawia na scenie i przerwał koncert na 15 min. Czy taki koncert, można oceniać na 3/10?
Pewnie wielu by tak zrobiło, tylko jak oceniać wówczas koncert disco polo i jakiś innych grajków?
Bo takich gier, rzekomo dopieszczonych, które już z założenia i wtórności są gniotami, jest 80% i nie mają mimo tych bugów żadnego startu do Cyberpunka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest jeden film na YT ze zlepkiem bugów w Cyberpunku, ale to dotyczy PS4/XB, czyli poprzedniej generacji i faktycznie, wygląda to tragicznie.

Nawet nie wklejam, bo szkoda psuć sobie zabawę.
Tyle, że na XSX ja 90% tych bugów nie mam, gdyby tak było, to po 15min. wyłączyłbym grę. Po tym filmie, ja się nie dziwie, skąd te grymasy.

Na XSX też sie jakieś błędy zdarzają, ale nie przeszkadza to jakoś w grze.
No i warto dodać, że to jest wersja jeszcze bez upgrejdu pod next geny, czyli nie dość, że nie dopieszczona (bez bugów), to nie podbita graficznie. Dobrze będzie, a ja ogrywam to co jest bez bólu ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie, czym się różnią opcje wyboru na samym początku gry.
Mamy MadMaxa, Punka i Korpo.
Jak to wygląda w praktyce, zupełnie inne lokacje, bohaterowie, czy jak?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pytanie, czym się różnią opcje wyboru na samym początku gry.
Mamy MadMaxa, Punka i Korpo.
Jak to wygląda w praktyce, zupełnie inne lokacje, bohaterowie, czy jak?

Widac, ze chyba nawet sie wkreciles w cyberpunka, skoro juz tyle czasu grasz. Masz przegrane z 10h juz?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma w co grać, może dlatego. Bardziej traktuje, jak dłuższy film, czy serial.
Chociaż momentami zdrowo pokręcona ta gra, ktoś to chyba na haju wymyślał niektóre tematy, jakieś psychodeliczne wizje i cuda na kiju.
Nie wiem, 5-8h powinno być. 2-3 razy siadłem dopiero.

Odpuszczę, jak zobaczę jakąś wtórność, coś co będzie się powtarzać.
Tego nie trawię już w grach, a tu o dziwo cały czas mam wrażenie, że jest coś nowego, w sumie miasto jako takie, dopiero po kilku godzinach zobaczyłem na spokojnie, a i tak kilka ulic na krzyż. Może przeciągnę to granie do patcha pod next geny.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę, że oglądasz Strumienia z Ruczaju, dobrze, dobrze.
Widać, że dorastasz powoli i ta drąca mordy gimbaza z YT w końcu schodzi na dalszy plan ; )

Dziś w RMF coś wspominali o dużych spadkach na giełdzie z uwagi na kiepskie oceny konsolowców, a co ciekawe, ponoć kto niezadowolony może zwrócić grę.

No to przejdę spokojnie i będę niezadowolony :D

(oczywiście żartuje, bo zaraz jakiś drętwy ćwok mi tu zarzuci januszowanie).
No, ale nie zmienia faktu, że wiele osób tak zrobi.

Edit:
Proszę, oficjalne stanowisko. Możliwy zwrot do 21 grudnia.
Dobrze, że już mam pół gry za sobą i może zdążę ; )

A tak na poważnie, bardzo ok się zachowali. Pytanie, jak zachowa się sam sklep.
Nie rozumiem tylko stwierdzenia "jeśli zwrot kosztów nie będzie możliwy".
Czyli co, niezadowoleni klienci skazani będą na humory sprzedawców?
To powinno być załatwione odgórnie, a nie na zasadzie "może się uda".
Ciekawe, czy taki moloch jak MM będzie dogadany z CD Projekt.

R14k9kpTURBXy8zYTBjNjgyZmRhMmM4NmMzZmRhNzQ0MjMxYmRkNmMzYS5wbmeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCw4GhMAU
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Proszę, część sporego zespołu CD PROJECT w ramach poprawności politycznej w wydaniu płci żeńskiej, który pracował nad Cyberpunkiem, jak widać same kobity, no i dziwić, że tyle bugów jak baba się bierze za programowanie, myśląc, że to, to samo co programowanie w pralce :D

Tak, jestem szowinistą ; )

89352268-2807982695984579-3093291367053393920-o.jpg
[/url][/IMG]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzę, że oglądasz Strumienia z Ruczaju, dobrze, dobrze.
Widać, że dorastasz powoli i ta drąca mordy gimbaza z YT w końcu schodzi na dalszy plan ; )

W końcu niedługo dycha na karku :-D

Co oni piszą,że nie pokazywali rozgrywek na poprzedniej generacji ?
A tu ?
https://youtu.be/4yQ--nrwy5w

Ja tam zostawiam i czekam na patcha pod next geny, chociaż z tą sztuczną inteligencją i samochodami na "szynach" będzie ciężko...
[youtube]hjntgOWYb1M[/youtube]
 

kuba378

Active member
GTA to jednak GTA - Dopracowane w każdym szczególe.

Armani przecież one nie programowały, tylko kawę robiły :D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Słabo to jakoś wygląda.

GTA to jednak GTA - Dopracowane w każdym szczególe.
Armani przecież one nie programowały, tylko kawę robiły :D

Zgadzam się, chociaż w GTA też nie było tak kolorowo i do dzisiaj wychodzą patche.
Nie zmienia to faktu, że nie ma co porównywać. Co by nie mówić, bez GTA nie byłoby połowy pomysłów na takie gry, to Rockstar pokazał, że się da. Teraz, tym bardziej jestem ciekawy, co się odstawi w GTA6.
Podejrzewam, że znowu wyznaczy standardy na następną dekadę.

W ogóle jestem ciekawy, co i w jakim stopniu poprawi patch, pod next geny w przypadku GTA5.
Na PS4/XB w porównaniu do PC, wygląda to już słabo.
 
Do góry